Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВ Каноничах геологи розвідуватимуть поклади бурштину

В Каноничах геологи розвідуватимуть поклади бурштину

( 3 Votes )

На території Володимирецького району, а саме поблизу села Каноничі, планується виконання робіт, пов’язаних з геологічним вивченням бурштину з метою оцінки доцільності промислового освоєння  і проведення розвідки покладів бурштину, геолого-економічної оцінки його запасів.

                Дану діяльність згідно договору № 375 від 21.03.2014 року буде здійснювати ТОВ «Київ – КОМІ», яке діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію № 020154 серії А00 та спеціального дозволу на користування надрами №3504 від 03. 02. 2009 року.

                Договір укладений між ТОВ «Київ – КОМІ» та ДП «Українська геологічна компанія, предметом якого є виконання окремих робіт пов’язаних з геологічним вивченням бурштину з метою оцінки доцільності промислового освоєння та проведення розвідки покладів бурштину, геолого-економічної оцінки запасів в ДКЗ України на ділянці «Каноничі» Володимирецького району. Термін виконання робіт – 01.11.2018 року.

                Є певне незадоволення з боку місцевого населення щодо початку діяльності ТОВ «Київ – КОМІ». Зокрема мешканці сіл Каноничі та Дубівка не виключають можливості саботувати та блокувати роботу вказаного підприємства, оскільки самі займаються незаконним видобуванням бурштину на землях Каноницької сільської ради.

Вл. інф. Polissya.net

ілюстрація з мережі Internet

 

 

Коментарі   

 
+11 # Надія 22.05.2014, 14:49
Аж до 2018р. будуть добувати бурштин під маскою геологорозвідки ,після того,як за 4 роки в Каноничах нічого не зостанеться з корисних копалин,напишут ь висновок ,що землі небагаті покладами бурштину і поїдуть собі хлопці будували вілли. Так було і з Сонячним ремеслом:спочат ку Вони брали тільки 6га,мали робити рекультивацію,с адити ліс на сплюндрованій землі,але тільки розкопують і більше нічого.Чим кращі за селян з лопатами?Тим,що мають дозвіл і платять в бюджет каплю в морі?Тим,що в них є гроші заплатити всім і вся,знаючи,що відіб*ють сторицею?
Відповісти
 
 
+7 # ааааа 22.05.2014, 20:20
при таких темпах як зараз копають і миють і бездіяльності влади максимум 3-4 місяці і все буде лежати!!люди схаменіться-сьг одні копають в полі,завтра у вас в городі!!всіх завтра запрошуємо до молокозаводу на 8-30 ранку ,щоб не дати останні землі положити!!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 23.05.2014, 09:49
Було "СОНЯЧНЕ РЕМЕСЛО" а тепер "КИІВ-КОМІ".Спр ільне у них те,що обидві фірми з Києва.А можливо це одна і та сама фірма тілки назву поміняла?
Селяни звичайно видобувають бурштин незаконно. А тому постає питання,хто тут видобував законно.Може "Сонячне ремесло" видобувало законно?На чотири роки узаконено геологорозвідку ,а це знову колюча проволка по периметру,елект ропомпи та повна відсутність інформаціі,крім того відсутність надхожження коштів до районного бюджету.Коло замкнулося.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 23.05.2014, 11:33
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВ-КОМІ" (МП "КИЇВ-КОМІ") адреса: 01135, ВУЛ. ЛУКЯНІВСЬКА, БУД. 81, КВ.34, М. КИЇВ, УКРАЇНА — Засновник - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОМІ" адреса засновника: 169500, ВУЛ. РАДЯНСЬКА, БУД. 15, М. СОСНОГОРСЬК, РЕСПУБЛІКА КОМІ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0.50 грн.
Директор - Мирончук Володимир Назарович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор малого підприємства "Київ-комі", проживає в місті Києві, ;
Відповісти
 
 
0 # Гість 23.05.2014, 11:35
16.01.2006 ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВ-КОМІ" реорганізовано в ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТ Ю "КИЇВ-КОМІ" Код ЄДРПОУ: 16469644 Місцезнаходженн я: 01135, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ЛУК'ЯНІВСЬКА, будинок 81, квартира 34. І засновником з розміром внеску до статутного фонду 128700.00грн. став нікому невідомий МУЗИЧЕНКО ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ він жеж і є директором ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТ Ю "КИЇВ-КОМІ".

От Вам і слід РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ
Відповісти
 
 
+1 # SoloUkraine 31.05.2014, 00:18
Наскільки мені відомо Музичко став директором 21.03.2014 р. ,але хіба він є засновником цієї фірми?????
Відповісти
 
 
0 # SoloUkraine 31.05.2014, 00:19
Перепрошую Музиченко)))
Відповісти
 
 
0 # Гість 23.05.2014, 12:37
Чотири села Рокитнівського району, жителі яких не пустили на свої поля незаконних добувачів бурштину, повністю відрізані від світу. Влада самоусунулася, залишивши людей наодинці з озброєними бандитами. Дорога із Рокитного на Дроздинь, Старе Село, Переходичі та Вежицю повністю перекрита. Бандити не пропускають нікого в обидва боки. Навіть авто з хворими, яких везуть в райлікарню, та машини з харчами для сільських магазинів.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 23.05.2014, 12:43
все почалося з того, що у понеділок увірвався терпець у мешканців сіл Дроздинь, Старе Село, Переходичі та Вежиця. Вони не захотіли далі миритися з тим, що на їхніх, навіть вже засіяних та оброблених полях, продовжують вимивати бурштин заїжджі старателі, тож перекрили їм дорогу. Наскільки масштабним досі залишається незаконний промисел бурштину на Рівненщині, свідчить той факт, що того дня близько тисячі селян завернули зі своїх земель більше сотні мотопомп. У відповідь "приїжджі", в більшості також мешканці Рокитнівського району, одразу ж дня перекрили дорогу при в'їзді в село Глинне, де сходяться дороги із сіл Познань та Березово.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 23.05.2014, 12:45
Несколько дней в мае информация из Ровенской области напоминала сводку боевых действий.

Читать полностью на http://eizvestia.com/publications/full/848-o-chem-plachet-yantar
http://eizvestia.com/publications/full/848-o-chem-plachet-yantar
Відповісти