Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВ Степангороді мотоцикліст після ДТП опинився в реанімації

В Степангороді мотоцикліст після ДТП опинився в реанімації

( 1 Vote )

6 травня близько 09:50 по вул. Шитова в с.Степангород Володимирецького району, 25-­річний місцевий водій мотоцикла "VIPER 200", їхав зі сторони вул. Шитова в напрямку вул.Шкільна, не справився з керуванням і врізався у дерев’яний паркан.

В наслідок ДТП водій мотоцикла VIPER 200 з травмами госпіталізований в реанімаційне відділення Володимирецької ЦРЛ, - повідомляє прес-­служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

Джерело: ВСЕ
 

Коментарі   

 
+7 # Гість 07.05.2014, 15:31
звичайно не справився!!!!!! ! такий забор на тому повороті,що спробуй пяний справся!!!!там вже вдруге велика аварія1 хто взагалі на поворотах і перехрестях дозволяє ставити 1.5-2метрові забори?????? а манія мототранспорту7 а алкоголь круглосуточно?? ?? хто контролює постанову про заборону продавати спиртні напої після 22??----------- -----------бард ак------------- -------!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 07.05.2014, 23:06
великий і славний Степангород, мотоцикліст, дтп - нічого дивного :-* Взагалі то мені лікарів із ЦРЛ шкода, що вони витрачають свій час на лікування усіляких [ЦЕНЗУРА]ків без мізків, які то в дтп попадають, то їх у янтарних ямах засипає
Відповісти
 
 
+2 # SoloUkraine 09.05.2014, 21:13
Вже давно ніхто нічого не контролює.Всім байдуже на всіх і на все."...розбивс я,а ну й фіг з ним...".Людські життя тепер не цінує ніхто...кожен живе за принципом "моя хата з краю..". Візьмем до маленького прикладу:літо,ж ара йде людини по вулиці від сонця втрачає свідомість і падає додолу....ви думаєте хтось підійде спитає "Чи вам допомогти???Вам погано???"Лічен і одиниці - інші переступлять і підуть далі...а про масштабні події годі й говорити.
Відповісти