Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСемирічна дівчинка померла від грипу в Каноничах. Деталі

Семирічна дівчинка померла від грипу в Каноничах. Деталі

( 2 Votes )

 

Першокласницю Дашу із Каноничів Володимирецького району у селі знали всі. На Різдво дівчинка із церковним хором ходила колядувати, на усі свята виступала у клубі. Тож коли жвава та весела дитина раптово померла, це шокувало не лише рідних.

Дівчинку привезли до районної лікарні 21 березня, у четвер. Батьки подумали, що дитина отруїлася. Аналізи нічого загрозливого не показали, і ді­вчинку відправили у дитяче відділення. Вночі її стан різко погіршився, дитину перевели у реанімацію, проте під ранок вона померла. Лише після розтину ліка­рі та батьки дізналися, що у семирічної Даші був грип.

Нежить у Даші з'явився за чотири дні до того, як вона потрапила в лікарню. Разом з нею хворів і її старший брат. Як розповіла головний лікар ФАПу у Каноничах Інна Ковальчук, у дівчинки не було виразних симптомів грипу: вона не кашляла та не мала високої температури, тож на сполох ніхто не забив.

-Дівчинку привезли до нас запізно, - говорить головний лікар районної лікар­ні Іван Караїмчук. - Високої температу­ри у дитини не було. Загалом детально цей випадок я не вивчав. Дитина, на жаль, померла від грипу. Окрім того, грип дав ускладнення - пневмонію.

Дитина померла від вірусу грипу А(НЗN2), різновиду так званого сви­нячого грипу. Нині саме цим штамом в більшості хворіють на Рівненщині.

- Не можна сказати, що цей вірус гри­пу більш небезпечний, ніж інші, - додає начальник епідеміологічного відділу ГУ Держсанепідемслужби у Рівненській області Віктор Мороз. - Загалом усі штами грипу можуть загрожувати жит­тю людини, якщо вчасно не лікувати хворобу. За останні два роки це другий летальний випадок в області. Торік від грипу помер голова Клеванської селищної ради Віктор Корсюк.

                                                                                                                                                                                                                                                           Алла САДОВНИК

Джерело: «Рівне ЕКСПРЕС» (№15 від 10 квітня 2014)

 

Коментарі   

 
+1 # Активіст 11.04.2014, 11:56
А як же тепер: "померла не від грипу", "батьки проти розголосу"?? І ще треба запитати, чи мають лікарі щеплення проти вказаного виду грипу?
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 11.04.2014, 12:16
Коли сталася подія і коли вийшла публікація, репост на яку дає Полісся?.. Отож. Ми дали інфу більш оперативно, аніж "Експрес" (http://www.polissya.net/news/v-raioni/1686-novunu-raiony-za-tuzhden.html
www.sesrivne.gov.ua/.../227).
А якби так боялися критики у свій бік, то не виставляли б цей передрук. Логічно?..
П.С. На сайті є зареєстровані працівники медицини району, думаю, вони дадуть вам більш фаховий коментар стосовно наявності вакцини.
Відповісти
 
 
-3 # Активіст 11.04.2014, 12:45
Нелогічно, і ось чому. Однеділо ви повідомили, зовсім інше передрук (у випадку запитань від батьків дівчинки), щось логіка порушилась, чи може факти підганяються під логіку?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 11.04.2014, 12:53
Ну в вас і логіка -- нічого не втямив. Ф-фу... Причому тут запитання від батьків дівчинки і яка різниця хто про це розказав. Головне знаємо шо сталося, деталі є. Чого гризетися?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 113 гостей на сайті