Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці наїхали на дідуся. Мотоцикліст потрапив у лікарню

У Володимирці наїхали на дідуся. Мотоцикліст потрапив у лікарню

( 1 Vote )

7 квітня у Володимирці на вулиці Повстанців сталося ДТП. Водій мотоцикла «Viper» рухався зі сторони вулиці Соборна в напрямку Довговолі та здійснив наїзд на 63-річного пішохода, жителя Володимирця, який переходив дорогу.

В результаті ДТП водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому ключиці зі зміщенням. Його госпіталізовано до травматологічного відділення Володимирецької ЦРЛ. Пішохода після огляду в лікарні відпущено додому.

 

 

Матеріали по темі:

 

 

Коментарі   

 
+8 # xosяin 09.04.2014, 15:24
Ото крепкий дід попався! Йому хоть би хни, а мотоцикліста -- в лікарню!
Є ще порох в порохівницях. Або їздовий чесний попався -- так кермо викручував, що сам впав, а діда тілько пхнув...
Відповісти
 
 
+4 # Lorik 11.04.2014, 20:38
Треба було тому дідові ( хоча 63 роки це ще не старість, бо пенсія світить в 65)добре писка начистити тому їздовому, щоб довго пам"ятав! немає на них управи! 8)
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 11.04.2014, 20:59
Їздовий і так поплатився. Але ж не ясно достеменно чи мцикліст був винуватцем ДТП. Чи може я десь щось пропустив?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 14.04.2014, 07:29
Спокійна,інтеле гентна,мабуть гарна сама собою,коментарі врівноважені.І на тобі - "писка начистити".Щось не вписується у Ваш портрет. :-)
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 14.04.2014, 10:51
Як в пісні" А подойді ка с лаской к нєй да заляні ка в глазкі єй - откроеш клад, какова не відааааааал!" Дівчата такі непередбачувані . І це харашо, інакше було б з ними скучно.
Відповісти
 
 
+8 # ааааа 09.04.2014, 18:14
говорили-балака ли,сіли і заплакали!!!зно ву дтп і знов мотоцикліст!!
Відповісти
 
 
-8 # Активіст 09.04.2014, 19:51
Адмін беріть приклад із коментів з сайту, на який працював сам Гонгадзе http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/9/7021913/ зверніть увагу, що поряд з ім'ям дописувача надрукований ІП (пеші три з чотирьох цифр). Тоді буде зрозуміло один гість чи різні дописують, і не буде хтось під декількома іменами коментувати. Як казав один - змінюйтесь, починайте із себе. Відмову буду розцінювати, як небажання прозоро висвітлювати інформацію і користуванням цим ганебним явищем зацікавленими особами, що працюють на редакцію. А то: кількість переглядів статтей 20-30, статтей за день 3-5, а відвідувачів за день 1000 :-) , не думаю, що цих 900 чоловік рекламу сайту Сигнал дивляться :-) :-) :-)
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 09.04.2014, 20:30
Та нехай і тисячу разів заходять під різними ай пі і іменами і коментують. Нехай розвивають полеміку і водночас вчаться толерантності. Нехай вихваляють редакцію і критикують, жартома і всерйоз, по темі і НЕ по темі, віртуально печуть пиріжки і пригощають ТЕЖ ВІРТУАЛЬНО, Мене тут все влаштовує. Звичайно цікавіше, коли є підписи коментаторів прямі чи нікнейми. Тоді зручніше спілкуватися. Але то їх особиста справа.
Відповісти
 
 
-8 # Активіст 09.04.2014, 23:21
Я й не сумнівався у такій вашій думці, к і партія регіонів проводила агітацію на сторінках вісника під невідомими прізвищами та псевдонімами, формуючи громадську думку і прикриваючись законом про захист персональних даних - симим дебільним законом, бо кому треба, можу сказати сайт, де можна знайти адресу будь-яких людей. Давайте вже нарешті не дурити людей, бо ще всякі тварини родини котячих доводили, що ви і деякі інші дописувачі - одна і та ж людина. Від вас іншого і не чекав, прошу нород підтримати, бо так роблять ПРОЗОРІ НОРМАЛЬНІ САЙТИ.
Відповісти
 
 
+9 # Siegfried 10.04.2014, 06:28
Можете не закликати НАРОД ПІДТРИМАТИ ВАС у безглуздому розслідуванні, бо то є глупота. Я той, хто взяв нік ЗІГФРІД, дуже рідко, можливо разів 5 від дня своєї реєстрації на сторінці писав як гість. А Сергій Скібчик Вам не хлопчик, щоб гратися в імена і гості. На відміну від нас, він серйозна людина і дурницями не займається.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 10.04.2014, 08:13
Та підтримайте його хоч хто,нехай заспокоіться. :lol:
Відповісти
 
 
+8 # Сергій СКІБЧИК 10.04.2014, 08:16
Обгрунтуйте конкретикою "агітацію під невідомими прізвищами" на сторінках Вісника. Так, ми є комунальне видання і співпрацюємо із владою усіх скликань. "Служить готов -- прислуживать не буду". Ніколи не боялися так заявляти, бо наше завдання як журналістів -- формування громадської думки і конструктивна критика та аналіз подій. Але чомусь влада газету ніколи не жалувала і не осипала золотим дощем як свій рупор (поспілкуйтеся з Депутатом, він знає, скільки дотації було виділено за останні 5 років). Знаєте чому? Тому, що газета завжди мала власну позицію, часто відмінну від позиції влади, за що її й карали недофінансуванн ям (між іншим, передбаченим у Законі про підтримку ЗМІ). От і зараз ми критично оцінюємо багато моментів і нововведень нового курсу нової влади. А якщо вам особисто Вісник не подобається, то ви завжди можете передплатити ще й радикальні опозиційні видання. Як відомо, Партія Регіонів сьогодні в опозиції...
Відповісти
 
 
-6 # Активіст 10.04.2014, 20:56
Обгрунтовую: під час виборчих процесів часто на сторінках газети друкуються замовні статті політичного харектеру із підписом пупкін-з@лупкін . Доцільніше було б якби писали місцеві, всім відомі політики чи політологи, бо практично всіх відомиз партій в районі представлені місцевими. Що ви і не раз робили - відповідь керівників місцевих осередків на одне і теж питання. Я :-) абсолютно не претендую на ваше фінансування чи недофінансуванн я, абсолютно підтрумую і оцінюю вашу роботу і майстерність, але для чого ж тоді ми - читачі, мабуть, щоб казати свою думку, щось доповнювати, щоськритикувати , щось пропонувати змінити? А то надавши пропозицію отримав від алміна пропозицію скопати города, це серйозно? А на рахунок регіонів, то ще будемо стогнати від "демократів" більше за регіонів, бо опозиція канула в минуле, жалітися нема кому ...
Відповісти
 
 
+6 # Сергій СКІБЧИК 11.04.2014, 08:23
Так то ж на вибори, замовні статті політичного характеру на платній основі. Так було і так буде й на нинішніх виборах Президента (сподіваюсь). Цього разу не лише в газеті, а й на сайті буде політична агітація, ми вже розцінки вартості друкували. Стосовно місцевих політиків -- будемо по максимуму залучати їх до діалогу. Але думаю, що їх активність буде більш високою на парламентських та місцевих виборах. А зараз рівень не той...
Відповісти
 
 
+5 # Гість 11.04.2014, 08:40
Так,так,пане Сергію! Найвища активність на парламентських виборах,там і плата відповідна, а це вибори не наші, та й строки на агітацію невеликі,всього місяць,а от місцеві вибори бідні,ну що Вам заплатять місцеві політики,зокрем а Мартинюк Петро чи Василь Ковенько чи Ткачук Володимир, або Метелик,звідки у них гроші. :lol:
Відповісти
 
 
-2 # Активіст 11.04.2014, 09:37
Ну не кажітьза всіх, що нема грошей. Подивіться на сайті декларацію високопосадовці в, думаю для бідних журналістів і то гроші.
Відповісти
 
 
-4 # Активіст 10.04.2014, 21:01
І ще забув: в оригіналі - Служить бы рад - прислуживаться тошно! (Грибоедов) Відчули різницю?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 11.04.2014, 08:10
Ну ти і актІвіст!
Відповісти
 
 
-6 # Активіст 11.04.2014, 09:32
Дякую за комплімент! Я тут помітив, що добр декому сала за шкуру залив, бо що б не писав, то анлайки ставлять, а для мене це-правильний шлях, бо вони хочуть все по-старому, по регіонівськи. Не пройде!
Відповісти
 
 
+10 # Administrator 10.04.2014, 08:07
Может вам еще и огород вскопать? (с) 8)
Щодо Вашої пропозиції, яка радше нагадує вимогу - вказання IP адреси майже нічого не дасть (так як абсолютна більшісь адрес - ДИНАМІЧНІ IP, якщо Ви знаєте що це таке). Крім того, така інформація вважається персональними даними і подається за погодженням користувача, або за вимогою відповідних органів.
Адміністрація сайту на даний час не бачить в цьому потреби.
Відповісти
 
 
-9 # Активіст 10.04.2014, 20:45
Шановний алміністратор, скільки не дописував пропозицій на "правді", ще жодного разу не почув "огород вскопать", видно що для вас ПТУ це високий рівень розвитку, Не хочете, не робіть, але відповідайте ввічливо, по-темі. Уточніть, з яким "органом" мають погоджуватись адреси, з чоловічим чи жіночим?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 11.04.2014, 08:29
З компєтєнтним. :lol:
Відповісти
 
 
+4 # Administrator 11.04.2014, 08:56
Шановний, перечитайте свій перший пост.
Риторика посилу ультимативна. Або робите по-моєму, або одразу звинувачуєтесь у "непрозорому висвітленні інформації". Відповідь я Вам написав.
Щодо останнього Ваших меседжа: перш ніж когось вчити спілкуванню, варто повчитись самому. Принаймні спробуйте не хамити. 8)

P.S. Бажаю сприймати гумор так як він є, а не буквально.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 11.04.2014, 09:14
Пане адміністратор,н у що Ви з нього хочете,це ж актІвіст!Самі бачите що він активний,а не пасивний,от і поводится як активнй...
І ще одне,бачите як я вас підтримую,Не Погрожуйте що БАНити мене будете.
Відповісти
 
 
+6 # Lorik 11.04.2014, 20:35
Ага, Тигра нагадує. Все не так і всі не такі....
Відповісти
 
 
-3 # Активіст 11.04.2014, 21:05
Я не знаю, кого вам нагадую, тигра чи кота, але для чого писати хвалебні оди,цим вже займаються журналісти, хочеться червоного перчику, холодного душу, без с[ЦЕНЗУРА]овки на висоті. А я щось про вас особисто писав, що ви не такі? Ні. Я пишу свою думку, а вам хто заборонив! Якщо не ма що писати, то читайте. А всі справді різні бо нема однакових людей в світі.
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.04.2014, 15:32
Та ні, скоріше ко зл а нагадує.
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 11.04.2014, 20:55
Таж ні. Там малося на увазі не БАНИТИ, а послати в баню. Адмін не знав, що у Вас вдома СВОЯ душова кабінка з світло-аква-муз икою.
Відповісти
 
 
-6 # Активіст 11.04.2014, 09:29
Ображений адмін, я що - голова РДА,редактор, що можу вам ультиматум ставити? Я написав, що розцінюватиму сам ( це моя думка і я маю на це право) нв відміеу від вас, бо ви недолугий писака, який не алекватно зреагував на зауваження. Це ще раз говорить про те, що писати вам неможна навіть коменти. Уясніть собі я- рядовий дописувач і дозволяю соьі писати все те, що не заборонено модератором, а ви - на роботі, причому відповідальній, то і відповідайте по суті, а не як баба базарна. А хочете гуморити, то пишіть гуморески, хоча сумніваюсь, що ви хоч щос тямите в письмі. Не здивуюся, якщо словесну допомогу будете звертатися до редактора :-)
Відповісти
 
 
0 # Administrator 11.04.2014, 09:48
Припиняйте "тролінг".
Відповідь по суті на свій перший пост Ви отримали.
Все інше - Ваші фантазії. 8)
Відповісти
 
 
+2 # Гість 11.04.2014, 09:52
О! :lol:
Відповісти
 
 
-7 # Активіст 11.04.2014, 10:29
Ще напишіть "припиняйте терористичні коменти! А то почнете антитерористичн у Ян ъикову компанію", а дзуськи - демократіія!!! І ще - "зарубіть собі адміне на носу" поставити на місце техадміна -це не тролінг, а порядок. (Фантазую :lol: , ви ж дозволили :P )
Відповісти
 
 
0 # Гість 10.04.2014, 08:09
А дкавайте розведемо тут анархію.
Відповісти
 
 
0 # Administrator 10.04.2014, 08:38
За такі заклики ризикуєте піти в БАН(ю). Цілком серйозно.
Відповісти
 
 
0 # Гість 10.04.2014, 08:44
То Ви ж з народом!
А ми - народ!
Чи може Ви як у тому віршику, де про бутерброд, ікру і кампот?
Відповісти
 
 
-3 # Активіст 11.04.2014, 09:34
А якже ви його забаните, коли він гість і ІП ники динамічні (я вже вивчив це слово) ? :lol:
Відповісти
 
 
+3 # Administrator 10.04.2014, 09:06
Звісно з народом.
Але анархія - неприпустима. Будемо "присєкать на корню" І ікра тут ні до чого 8)
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 10.04.2014, 10:47
А от Нестор Іванович Махно казав що АНАРХІЯ -- МАТЬ ПОРЯДКА. Я підозрюю що нам завжди змальовували анархію як хаос, безпорядок, безвладдя. А це мабуть не правда. От ніколи цим питанням не цікавився, не досліджував. Зараз звернуся до яндекса, щоб погуглив ві дав мені відповідь ЩО ТАКЕ АНАРХІЯ.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 10.04.2014, 10:43
В нас як завжди- почали за здравіє,закінчи ли за упокой.А мова йшла за ДТП. Хочу запитати володимирчан, а ви бачили що робилось на площі біля "самольота" на Благовіщення? Раллі. На мотоциклах,мерс едесах, бехах..навперег онки з мамами з візочками та дитячими велосипедиками. Не вечорком, а о 17 годині..З усіма присущими цьому елементами : виском шин, ревінням мотора, писком гальм...і зляканими перехожими.
Скільки раз піднімалось це питання і шпальтах газети і на сайті? доколи ми будем злякано перебігати дорогу, бо "шумаХер" на спортивному мотоциклі набирає щвидкість на площі і гальмує на перехресті Поштова- Шевченка? А мерсик з пацанчиками, в який тільки чуб виглядає з-за керма, намотуватиме кола Поштова-Шевченк а-Повстанців-Чо рновола? При солідній швидкості. А, не дай Боже, дитина раптом вискочить на дорогу? Гальмувати не встигне, і гальмівний шлях буде не 2 чи 3 метри, бо він не їде на швидкості 30-40 км/год?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 10.04.2014, 10:50
Продовжую. Де обіцяна камера спостереження? Виникає ще одне риторичне запитання. А чи на місці наш мер і наша славна міліція? Чому не закрити площу? хто має це вирішити? чому не зробити на під"їздах до площі( у разі неможливості її перекриття для руху транспортних засобів) "лежачих поліцейських". Дякуючи проведенню теплотраси один вже є, тільки якби трошки глибше або ,навпаки, вище. щоб було дієвіше! Невже треба грому, щоб мужик перехрестився?? ??
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 10.04.2014, 15:50
На площі потрібно робити розмітку. Зрозуміло, що для порушниківПДР розмітка - не закон. А для законослухняних вона потрібна. Де перейти, кого пропустити, де об'їхати чи повернути, де паркуватися????
Відповісти
 
 
+1 # Активіст 11.04.2014, 19:46
Підтрумую. В селищній ралі лежить проект розмітки, погоджений з ДАІ, але грошей ще в минулому році не було, тим більнъше в цьому. А взагалі колись в автошколі викладач кащав, що в райцентрі багато суперечливих місць згідно правил руху, але кому воно потрібно?
Відповісти
 
 
+3 # ааааа 10.04.2014, 20:18
взагалі заборонити проїзд на вихідні і святкові дні!!!да почнуть думати як півень гарячий в одне місце клюне!!!!до речі а чому ніхто не пише про бійку масову біля клетки в суботу!!!!!чула були поранені.які в лікарні!!!
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 10.04.2014, 20:37
В інтересах слідства.
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 11.04.2014, 08:25
Ні, подробиць не знаємо. Спробуємо через міліцію і медицину дізнатися.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 11.04.2014, 08:23
Гутен так, Siegfried і Валентинка,добр ий день!Ви мені чимось подобаєтеся.Про поную дружбу.Я теж за порядок і за все добре.Крім того я можу приручити Васю (В.К.)як приіде, бо це мій брат.А разом ми сила!
Лорік! Він там вам посилав комент.Там де "Сирна вишиванка"(полі ська кухня).
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 11.04.2014, 17:44
Та вже якось назвіть себе. Бо гостей багато. Ви той, що ЦЕ ЗНОВУ Я? той, що ПРО БИЧКА У ТЬОТІ ГАЛІ ТЄТЄНЄВОЇ РОЗПИТУВАВ? Будемо друзями. Тільки ж якось ідентифікуйте (о, яке слово знаю) себе. А з Вальою приємно дружити. От тілько вона дуже голосно кричить. Майже всі її коментарі ізобілують знаками оклику. А ще вона дуже швидко бає. Це видно з того, що в її коментарях між словами часто відсутній пробіл (пауза) От за що я її люблю, то це за те, що вона особлива, не така як всі.
Вальоооо! З наступаючим Вас днем народження. Не знаю коли, але воно всеодно наступить!!!!!! !! :-)
Відповісти
 
 
+5 # Lorik 11.04.2014, 20:33
Так- так, назвіться, бо в нас тут вже дружня команія зібралася, ми один одного впізнаєм і підтримуєм! а якщо Ви просто гість, то це вже важче. а раптом Ви провокатор??!! ;-) :-)
Відповісти
 
 
+3 # Гість 13.04.2014, 16:01
Який я провокатор!Якщо я почну Вас на щось провокувати то Вася мене точно як приіде то візьме за задні лапи і об двері головою, і м"явкнути не встигну. :lol: Він за Вас горою стоіть.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 13.04.2014, 15:56
Так! Той що запитував не тільки про бичка,а і про шулячка. :lol: Ставив ще ряд запитань тьоті Галі,але вона не відповіла.А я і не образився.На сайті все що пов"язано з тваринами,це в основному моі коменти (від Тигра відмежовуюся,це не я),а Вася мій брат рідний,і якщо за тиждень мені не подзвонить то викладу тут його всі персональні дані.Ото буде верещати! :lol:
Відповісти
 
 
-4 # ааааа 14.04.2014, 16:05
в мене таке враження що ви зігфрід "накурились"не в образу звичайно.особли во з днем народження!
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 14.04.2014, 19:05
Та ні, не вживаю я і не вдихаю. Я хотів Вас привітати. І справді, коли небудь в році той день настане, коли Ви скажете: "Ось я і подорослішала ще на один рік, а попереду мене чекає ще так багато цікавого і незвіданого. Дякую, мамо за життя, яке ти мені подарувала і за тебе, моя рідна, Богу помолюся!" Мабуть з Вами жартувати не варто. Хоча в моїх смішинках щодо Вас нема злого сарказму. Бажаю Вам добра і хай Вас Господь охороняє на кожному кроці.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 15.04.2014, 08:09
Siegfried,гутен так!Бачите сьогодні Валентинка не в гуморі.Побажаєм о ій гарного дня.Це ми тут хі-хі та ха-ха,а Валентинка одна у нас така.Борець із владою,копачами ,водіями,а тепер вже з Вами.Але ми іі все одно любимо та по своєму поважаємо.
:-)
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 15.04.2014, 11:19
100%
Відповісти
 
 
0 # Гість 15.04.2014, 07:58
О!!! :lol:
Відповісти
 
 
+3 # Lorik 11.04.2014, 20:31
Доброго дня чи вечора! Перепрошую, але я не бачила в силу певних обставин комента від друга Веселого Кота Васі.Були дні, коли я не заходила на сайт і компа не включала. Мої вітання Веселому Коту Васі!! Я не ображаюсь ні на що!Прошу передати вітання з святами! Дякую!!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 13.04.2014, 15:45
Ні, не передам.Звязок з В.К.В. відсутній.Залет ів він нормально дякуючи своій аватюрній натурі.Як виплутається і приіде то сам прийме Ваші вітання.
А так,то з святом Вас!
Відповісти
 
 
+2 # ааааа 11.04.2014, 15:56
на рахунок бійки то розказували дуже багато людей лежало просто"виключен их"!до речі наскільки знаю в бійці був замішаний син мера міста!!! багатьом молодикам розказує-ТИ ЗНАЄШ ХТО В МНЕ БАТЬКО!!!!! :zzz :zzz
Відповісти
 
 
-1 # Siegfried 11.04.2014, 17:50
Мера міста знаю і поважаю. Якщо Ваша інформація щодо його сина правдива, то мені шкода. А може він попав "під роздачу" або захищав слабшого? Як би мені хотілося щоб це були лише плітки, які розвіюються як попіл. Був і нема!
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 11.04.2014, 22:00
О, бачу анлайк. А хотілося б не просто мінус, а якісь слова, думки з приводу... і т.п.
Відповісти
 
 
+1 # Активіст 11.04.2014, 22:37
Поставив +. Мені теж хотілося б, що плітки розвіювалися як чорний дим. Не дивно, бо посада мера на виду. Нізто і не сказав би, якщо це був син того, хто пятма помпами землю калічить, чи син злодія, що пять пилорам держить, хоча можливості цих паразитів набагато більші за мера. Бо мер повинен бути чесний, а ми всі - як получиться, бо мера можна обгадити, а нас ні ми ж люди, мер за сина несе відповідальніст ь, а наші діти безлад по клітках да фламінго творять не чужі. Може хтось один буде почутий - ПОЧИНАЙМО ІЗ СЕБЕ, з дітей, з правди, з мусора на дорозі, з підлабузництва на роботі, з штрафу на дорозі, з торби в лікарні, з шоколадки в школі, з велосипеда на стоянці, із знайомства при працевлаштуванн і і т.д. і т.п. але,як казав класик - фантастика в іншому відділі.
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 12.04.2014, 05:17
Фантастика дуже часто коли небудь стає реальністю.
Відповісти
 
 
-1 # Активіст 12.04.2014, 08:52
Коли?-Небудь.
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 12.04.2014, 09:35
Коли мрійники і фантазери самі починають щось робити задля втілення своїх мрій, а не "підкидають" ідеї і вимагають від когось, щоб їх реалізовували.
Відповісти