Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЖителі Жовкинь хочуть обслуговуватись у Володимирецькій дільниці

Жителі Жовкинь хочуть обслуговуватись у Володимирецькій дільниці

( 0 Votes )

У зв’язку з реформою у медичній галузі у Володимирецькому районі село Жовкині віднесено до Рафалівської дільниці. Ми, депутати сільської ради, від імені жителів с. Жовкині звертаємося до Вас з проханням розглянути можливість віднесення села до Володимирецької дільниці, що є оптимальнішим варіантом у зв’язку з географічним розташуванням та транспортним сполученням. Оскільки жителі села не мають можливості доїжджати до Рафалівської дільниці.

Депутати сільської ради.

12 підписів.

Від редакції.

Аналогічне побажання висловили й жителі села Ромейки, от тільки зробити просять навпаки: «переписати» їх із Володимирця на Рафалівку.

Гадаємо, обидва побажання в КЗ «Володимирецька ЦРЛ» почують і врахують у подальшій роботі.

 

Коментарі   

 
+11 # Законослухняний громадянин 20.03.2014, 17:27
З січня 2014 року, в районі, дільниці загальної практики та сімейної медицини є структурними підрозділами КЗ „РЦ ПМСД”, а не КЗ „Володимирецька ЦРЛ”. Це два різних медичних заклади.
Відповісти
 
 
+5 # xosяin 31.03.2014, 16:33
Ви суть зрозуміли? отож, треба, щоб і медичні реформатори розуміли суть проблеми, а не шукали помилок у змісті. Людям однаково, кому підпорядковуєть ся амбулаторія чи ФАП: Волочнюку чи Караїмчуку. Бо куди ближче з Жовкинь: до Рафалівки чи до Володимирця? а з Ромейок до Володимирця треба дві пересадки робити, тоді як до Рафалівки за раз доїдеш. поставте себе на місце хворого з Ромейок, узимку, чи в дощ...
Відповісти
 
 
+5 # Гість 20.03.2014, 21:33
Так що всі питання до Волочнюка, який може вас приписати не тільки до володимирецької дільниці, а до мульчицької.... ...
Відповісти
 
 
+5 # xosяin 31.03.2014, 16:34
Щось Рафалівка мовчить. Або там усе добре з реформою, або крикуни похворіли/карто плі садять...
Відповісти
 
 
+1 # Гість 01.04.2014, 08:08
Для чого так офіційно,дванад цять підписів,зверне ння через газету.це що чийсь піар?Міг би голова сільськоі ради Жовкинь зайти до головного лікаря,сісти посидіти гарно з закускою і заодно без шуму і гаму вирішити наболіле питання.
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 01.04.2014, 11:18
Або до Волочнюка (дідько тепер розбере, хто в медицині головніший)
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 85 гостей на сайті