Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСвяткування Шевченківських днів у Володимирецькому дитсадку «Малятко»

Святкування Шевченківських днів у Володимирецькому дитсадку «Малятко»

( 3 Votes )

13 березня у Володимирецькому дитсадку «Малятко» дошкільнята святкували Шевченківські дні. З такої нагоди старша група вихованців виступала перед іншими малятами закладу.

Всі шестирічки – в однакових гарних українських костюмах, з відповідальністю віднеслись до концерту. Вони уважно слухали ведучу, свою виховательку Марину Кривко, з інтонацією читали віршики, співали пісеньки і кланялись маленьким глядачам. А ті з цікавістю і дитячою безпосередністю спостерігали за своїми старшими друзями.

Завідувач ДНЗ Світлана Жданюк розповідає, що святкування днів Шевченка у них в садочку відбувається щорічно. Окрім проведення невеликого концерту, діткам на заняттях в доступній формі розповідають про поета, ознайомлюють їх з творчістю Кобзаря, проводять екскурсії до його пам’ятника у центрі селища. Тому старші дошкільнята впевнено зможуть відповісти на питання, хто такий Тарас Шевченко.

Подібний захід корисний для діток, адже творчість поета вивчається в початкових класах школи, через що майбутні першачки будуть вже «підкованими» в цьому питанні.

Святкування Шевченківських днів у Володимирецькому дитсадку «Малятко»
 
Святкування Шевченківських днів у Володимирецькому дитсадку «Малятко»
 
Святкування Шевченківських днів у Володимирецькому дитсадку «Малятко»
 
Святкування Шевченківських днів у Володимирецькому дитсадку «Малятко»
 

Олена СТЕЛЬМАЩУК

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 17.03.2014, 18:02
Гарні світлини,прекра сні діти,зрозуміла інформація.Моло дці!!!
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Ну і, як я? Жду традиційного коментаря.
Відповісти
 
 
-11 # Siegfried 18.03.2014, 10:01
І знову познущалися над миленькими обличчями діток отим своїм ПОЛІССЯ.НЕТ тіпа ТУТ БУВ ВАСЯ! :-( Ах, пардон, такі правила.
Відповісти
 
 
-12 # Сергій СКІБЧИК 18.03.2014, 10:05
Зігфріде, старий ви буркотун! Кому як не вам знати, що таке залізний орднунг? Такі правила не тільки на цьому сайті, сприймайте їх як доконаний факт
Відповісти
 
 
-10 # Siegfried 18.03.2014, 10:42
:P Всеодно ПОЗНУЩАЛИСЯ, як маляр над Мадонною Рафаеля.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 19.03.2014, 15:16
Зікфрід,приваіт !Це для того щоб ніхто світлину не поцупив і не визнав за свою,приблизно як яблуко надкусять,щоб інші не забрали,чи відразу цілу пачку конвертів підпишуть щоб іншим не давати :lol:
З повагою до ВАС,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Чому турбую.Бачите яка мені довіра,включили в голосування.Поб ажання иоі скромні,хочетьс я обігнати трьох останніх за кого голосують,там здається новий очільник району та селищний голова і ще хтось.Будь добрим проголосуй як потрібно, а вже я потім якось віддячу. :-)
Відповісти
 
 
-5 # Siegfried 19.03.2014, 16:09
Веселий Кіт Вася, скажу по секрету, тільки нікому не розповідай. Я проголосував за вчительку і за тебе. Міжнародні спостерігачі не помітили.
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 19.03.2014, 16:24
О, таки відчули фальсифікацію і вилучили зі списку позапарканного. .. тобто, позафракційного і позапартійного Кандидата. Дуже вже серйозно все сприймають. Багато тутешніх коментарів нагадують мені вболівальників футболу, що сидять перед екраном телевізора і нервово кричать, вказують футболістам куди бити м'яча і куди подіти суддю, В чи НА.
Відповісти
 
 
-10 # Активіст 19.03.2014, 16:52
Багато тутешніх коментарторів нагадують мені футболістів, яких чекають зарплати більше ніж матчу. Отримують мільйон, а грають на копійку. Може для таких коментаторів і революція не революція, і Крим захопили понарошку, може треба в комп'ютерні ігри менше грати, то будете в реальному світі жити, а не віртуальньму.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 19.03.2014, 17:18
Вказівку отримали і вилучили,серйоз ний кандидат виявився.Уявляє те що могло б бути якби переміг.Виходяч и із того що сталося всі побачили які несерйозні кандидатури нам запропоновано коли серйозні,люстро вані, дяді бояться простих жартів.Шкода,ал е все так гарно починалося...
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Зікфрід,я зрозумів що Ви за Шидловську голосували (ну і за мене),бачив як Ви іі на свйті захищали.Спілку вався з нею,нормальний кандидат.
Відповісти
 
 
-12 # Сергій СКІБЧИК 19.03.2014, 17:58
В Активіста спитайте, він тут найактивніший люстратор...
Нічого, ми вас у друге опитування обовязково вставимо, там ще цікавіше буде...
P.S. Я теж за Шидловську голосував, як буде жінка керувати країною, то нехай і районом керує :) :-)
Відповісти
 
 
+1 # Гість 19.03.2014, 18:19
Хотів щось сказати,але краще помовчу,бо з Зікфрідом посварюся.І голосували Ви не за Шидлвську, це всіи зрозуміло.
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.До речі,а кому віддали голоси які піднімали мій рейтинг?Я так розумію що мабуть майбутньому депутату районноі ради від Городця. :-x І більше мене не вставляйте як Ви кажете.
А від того що краіною буде керувати жінка,вартість друку районноі газети для вас не знизиться.
Відповісти
 
 
-7 # Siegfried 19.03.2014, 18:42
Жінка країною???? Невже Інна ГЕрманівна? чи ГермАнівна?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 20.03.2014, 10:14
Зікфрід,привіт! Все таки спілкуюся з Вами хоча Ви вчора обізвали мене.Але нічого як я не пробачу то Бог пробачить.Кажет е жінка краіною не може керувати. А чому б і ні,гірше вже не буде.
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
Як кажуть біда приходить не одна.
Відповісти
 
 
-7 # Siegfried 20.03.2014, 11:53
Не обзивав. ( Маєте на увазі термін ПОЗАПАРКАННИЙ ?) (Я образно, іносказатєльно. Але в такому разі прошу вибачення. А про жінку: Я ЗА. Я уточнюю, питаю ХТО? Може Інна? Бо ж хто ще більш достойний?
Відповісти
 
 
-12 # Активіст 19.03.2014, 20:03
Це як кому подобається: у кого в сім'ї жінка керує, то йому і в країні так хочеться, і в районі. Ну, а якщо Шидловська, то, думаю, ніхто з чоловіків не проти, щоб вона покерувала.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 19.03.2014, 20:16
Шидловська привезла з Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2014" срібну медаль - значить, освіта - її справа...
Відповісти
 
 
-2 # Гість 27.03.2014, 23:25
Нехай Світлана Жданюк, краще в доступній формі розкаже як Микола Жданюк - штатний працівник садочка (по сумісництву чоловік завідувачки)отр имує в цоьму ж садочку заробітну плату (далеко не мінімальну) взагалі не ходячи на роботу до цього самого садочка, а інкоди ще й перебуваючи за кордоном (в Росії на заробітках)???
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 28.03.2014, 11:51
Ви звернулися не за адресою. З такими питаннями до начальника відділу освіти, голови С. Ради, КРВ, прокуратури.
Відповісти