Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці освятили купольні хрести Свято-Миколаївської церкви

У Володимирці освятили купольні хрести Свято-Миколаївської церкви

( 2 Votes )

 

Історична подія звершилася у житті громади Свято-Миколаївської церкви, що у Володимирці. У неділю, 24 листопада 2013 року, в соборі, що будується біля стадіону, відбулося освячення п’яти купольних хрестів.

Поважну місію по їх висвяченню провів владика архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон разом із десятком священників Кузнецовського і Володимирецького благочиння. На володимирецькій землі його з хлібом та квітами зустрічали миряни. Він і очолив Богослужіння з представниками духовенства парафій району. Відповідно до церковного статусу духовні кафедральні піснеспіви виконав хор Свято-Миколаївської церкви під керівництвом регента Кузьми Смоляра.

Під час урочистого заходу владика Іларіон звернувся до присутніх з вітаннями, подякував владі за підтримку, поміч і сприяння. Відзначив добрим словом внесок кожного в будівництво собору, а окремі родини меценатів нагородив церковними грамотами. Серед них особливу подяку архієпископ Іларіон висловив родинам Віктора Куца, Валерія Безушка, Валентини Базаки, Івана Яковецького, Валерія Діжурка, Анатолія Бортніка, Дениса Воронцова та інших.

Владика Іларіон свою пастирською грамотою відзначив великий труд церковного хору цього храму (регент Кузьма Смоляр) та громаду сестер-мироносиць на чолі з Тетяною Бобрик. Владика продовжив свою казань із благословенням освячених хрестів, які піднімуться до небес.

– Велика честь випала сьогодні вам торкнутися їх, як символу перемоги добра над злом, як всепереможної віри Христової, що непорушною ходою впевнено іде по нашій землі.

Архіпастир висловив прохання до всіх мирян – з християнською любов’ю і повагою ставитися до віруючих інших конфесій, не цуратися рідних, які ходять до інших храмів, адже наближається час, коли на українській землі Церква буде єдиною: українською.

Від імені громади Свято-Миколаївського храму Київського патріархату настоятель церкви Михайло Льода підніс владиці Іларіону великий букет крупних білих хризантем.

Потім владика Іларіон разом із священиками та дітками сфотографувалися на пам’ять. З владикою прибули представники прес-служби Рівненської єпархії і намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких могилах ігумен Софроній (Володимир Бордюк).

Висвячення купольних хрестів Свято-Миколаївської церкви у Володимирці
 
Висвячення купольних хрестів Свято-Миколаївської церкви у Володимирці
 
Висвячення купольних хрестів Свято-Миколаївської церкви у Володимирці
 
Висвячення купольних хрестів Свято-Миколаївської церкви у Володимирці
 
Висвячення купольних хрестів Свято-Миколаївської церкви у Володимирці
 
Висвячення купольних хрестів Свято-Миколаївської церкви у Володимирці
 

Галина Тєтєнєва

Фото автора.

 

Коментарі   

 
+5 # Lavr 28.11.2013, 19:48
Дай Боже, щоб Свято-Миколаївс ька церква стала бастіоном українського православ*я в регіоні! Слава Ісусу Христу!
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 29.11.2013, 22:55
Ні, нехай церква залишається церквою, а не перетворюється на бастіон. :-)
Відповісти
 
 
-1 # Lavr 29.11.2013, 23:25
Будь-яка церква завжди була бастіоном якоїсь політики.
Додаю фото діяльності деяких церков в Україні: http://www.bbc.co.uk/ukrainian/multimedia/2013/11/131121_orthodox_ue_protest_gallery_ko.shtml
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 01.12.2013, 00:22
"Будь-яка церква завжди була бастіоном якоїсь політики." Не завжди і не будь-яка :-) . Я ж за те, щоб Церква не була заполітизована. Богові Боже. Звичайно, ми по благодаті Божій народилися, живемо, працюємо, в Україні і не повинні стояти осторонь її проблем. Це наша країна, це наш земний дім. А як Християни - ми громадяни Небесної Країни. Тому і в Церкві має бути Небесна політика.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 29.11.2013, 10:38
Відчувається однобоке ставлення журналістів до новин Володимиреччини . Недавно освятили 5-метровий хрест в Свято-Анастасії вській церкві (до речі куплений за пожертви однієї людини) і ніякої навіть замітки немає. На службі був присутній Архієпископ Анатолій, який недавно возведений в сан Митрополита. Недавно були освячені храми в с.М.Жолудськ та Радижеве - теж ніякої інформації. Незабаром планується освячення Свято-Варварівс ького храму у Володимирці - не пропустіть, а то знову скажете - не знали.
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.11.2013, 12:27
А це що? http://www.polissya.net/news/v-raioni/1179-vidkruttia-khramy-v-zholydsky.html
Читати треба уважніше новини, Гість. Або самому повідомляти про них
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.11.2013, 13:53
Так. Було. А про Радижеве і Володимць було? Так ось і повідомляю про Свято-Варварівс ьку.
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.11.2013, 15:49
А коли саме?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 30.11.2013, 00:07
17 грудня - день св.великомучени ці Варвари.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 108 гостей на сайті