Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимирецька організація Товариства Червоного Хреста провела акцію милосердя «П’ять картоплин»

Володимирецька організація Товариства Червоного Хреста провела акцію милосердя «П’ять картоплин»

( 1 Vote )

Серед численних заходів, що проводить Володимирецька районна організація Товариства Червоного Хреста, традиційною є акція «П’ять картоплин», яка проходила наприкінці жовтня. У її рамках щороку працівники районної організації Товариства беруть участь по збору овочів, фруктів та консервації для малозабезпечених сімей, одиноких громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів.

Захід, проведений у рамках всеукраїнської акції милосердя, став для школярів Володимиреччини справжнім уроком людяності та чуйності. Приємно відмітити, що в цьогорічній акції взяли участь всі загальноосвітні навчальні заклади району. Діти приносили з дому стільки, скільки могли донести.

Понад 7 тонн овочів (картопля, морква, цибуля, столовий буряк) зібрали школярі для знедолених самотніх громадян та людей похилого віку. Велику підтримку в оганізації проведення акції «5 картоплин» надали заступник голови райдержадміністрації Раїса Одиноцька, Рита Тарасюта – директор територіального центру. Особлива подяка за сприяння проведення акції Анатолію Рижому, начальнику управління освіти, молоді та спорту РДА, а також учням шкіл району.

 А потім велика робота по адресній доставці овочів малозабезпеченим особам району була проведена соціальними працівниками району. Допомогу отримали 140 найменш захищених осіб району.

Ми українці, а українці – нація, в якої милосердя завжди було на першому плані. Тож завжди про це пам’ятаймо!

Школярі Володимиреччини прийняли активну участь в акції П’ять картоплин
 
Школярі Володимиреччини прийняли активну участь в акції П’ять картоплин
 

Галина Давидюк,

голова Володимирецької районної організації Товариства Червоного Хреста.

Людмила Онофрійчук,

патронажна медсестра.

 

Матеріали по темі:

 

Коментарі   

 
+5 # Тигр 06.11.2013, 14:03
Що то за овоч "морка"? А взагалі хороша справа Червоного хреста, сам належу чо членів ціеі організаціі, але дозвольте ложку дьогтю в бочку меду. Думаю зібрані овочі не будуть лишніми в коморі малозабезпечени х, але... чи цього ім бракуе? Думаю вони і самі щось вирощуюють і в селі "достати" декілька мішків картолі не проблема. Ну, це подібно, якби на Донбасі гумдопомогу надавали вугіллям, а в Криму-відпочинк ом на морі.А проблема для нашого регіону: одяг, миючі засоби, іжа (олія, крупа, вермішель тощо.), те, що без грошей не візьмеш. Все-таки "Червоний хрест" всесвітня організація і е можливість обмінюватись товарами, для Криму картопля була б як "золото", а для нас - борошно чи олія. Заздалегідь пишу незгідним - це моя особиста думка, маете свою, відмінну від статті - пишіть, а не треба розказувати як ви "морально! а не матеріально підтримуете" Червоний хрест.
Відповісти
 
 
-1 # Administrator 06.11.2013, 14:13
Морка=морква
"Очепятка" :oops:
Маленькая техническая неувязка (С)
Відповісти
 
 
-3 # Гість 06.11.2013, 14:50
Ще одна очепятка є.Тигр,як міг пропустити, в голову не вкладається.Сор омно за нього. :oops:
Відповісти
 
 
0 # Тигр 06.11.2013, 19:26
Про опечатку я не планував писати, знав, що дехто буде скавчати, сам часто пишу з опечатками, бо це для мене не основне, головне - зміст, але слово "морка" не сподобалось, дуже схоже на "мор" "морити", а якщо Гість такий грамотний, то чого грамоти не вистачае зарееструватися ? А ні, то ведіть себе, як в гостях.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 07.11.2013, 07:57
Ой куди мені до тебе!Грамотний ти наш!А мені не подобається "оганізація".
Відповісти
 
 
0 # Гість 26.09.2016, 17:48
7 тон овочів да на 140 малозахищених осіб - [ЦЕНЗУРА]отрон а не акція!!!
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.09.2016, 16:56
А коли ж це натолія Рижого перевели із посади першого заступника голови РДА на начальника управління освіти, молоді та спорту? :o
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 82 гостей на сайті