Авторизація

HomeНовиниВ РайоніБлагодійна допомога від народного депутата

Благодійна допомога від народного депутата

( 0 Votes )

 

Минулого четверга на Володимиреччині побували представники від Рівненського обласного благодійного фонду «Миколи Сороки» з благодійною допомогою від народного депутата Миколи Сороки.

 

За словами головного лікаря КЗ «Володимирецька ЦРЛ»  Івана Караїмчука, в дитяче відділення райлікарні поступили два функціональні ліжка-каталки, теплі ковдри, постільні комплекти на стаціонарні відділення, а також перев’язочний матеріал на відділення та лікарську амбулаторію села Великі Цепцевичі. Знадобиться й інший медінвентар, переданий лікарні, адже дрібниць у лікуванні не буває.

Частину благодійної допомоги фонду «Миколи Сороки» спрямовано для територіального центру управління праці та соціального захисту населення.

(Вл. інф.).

 

Коментарі   

 
-4 # Тигр 01.11.2013, 19:12
Пам'ятаю, як пан Микола Сорока приізжав перед виборами, в Церкві володимирецькій молився, значить віруюючий. А для віруючих Господь каже: "Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. Поправді кажу вам: вони мають вже нагороду свою! А як ти чиниш милостиню, - хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя, щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно" Не послідовний народний депутат... може не знае... може знову в депутати піде?
Відповісти
 
 
0 # Володимир Тихий 03.11.2013, 15:02
А яку добру справу ви сьогодні зробили? Я вважаю, що допомога якби вона не подавалася це добре і важливо. І за це прийнято дякувати, а не критикувати.
А ви знали, що нещодавно здається на день працівника освіти також вручали подарунки молодим педагогам від М. Сороки та десь влітку подарунки дітям у дитячій лікарні?
Відповісти
 
 
-5 # Тигр 03.11.2013, 18:07
В попередньому коментарі я писав цитату із Бібліі, МФ.6.1-15, а не сам придумав, а ви проти того, що написано? За допомогу треба дякувати, а не сурмити. Воістину одне суд Божий, а інше людський.
Відповісти
 
 
0 # Гість 02.11.2013, 19:10
А я знаю що роби добрі вчинки по яким тебе судити будуть перед Богом. А виходячи з того,що ніхто не приїджає взагалі ( бо нема виборів )Микола Сорока молодець.
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 03.11.2013, 18:04
Навіть якби це був просто піар, то й те добре. Прозвітувався в пресі? Правильно. Потрібно нам і про таке знати. Я думаю що це не було вихваляння особистих добрих вчинків, а дійсно мінізвіт. А для Тигра і для себе, та й для інших теж скажу, що є слова Ісуса про те, що перш ніж вказувати ближньому на те, що в його оці скалочка, потрібно зі свого ока витягти колоду.
Відповісти
 
 
-5 # Тигр 03.11.2013, 18:17
Що робиться, що твориться! З такою перспективою і мінізвітами з часом гроші платників податків до лікарень, шкіл, соцзабезів поступати взагалі не будуть (вже казначейство блокуе http://tyzhden.ua/News/93014 ), іх будуть привозити "благодійники", які іх там крадуть і у вигляді "благодійноі допомоги" надають нам. Де ж він іх взяв і бере будучи все життя при владі? Невже із зарплати депутата на всі виборчі райони вистачае?
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 03.11.2013, 19:34
Он мені підказують що колись у нас був такий депутат ВР Абдулін, який робив подарунки-сюрпр изи на новий рік дітлахам мінімум як трьох північних районів області і казав, що їх зарплатні і різних там доплат... у кожного депутата вичтачає на такі речі. Просто не кожен хоче розкошелитися. Я не знаю де взяв гроші на ці даяння Сорока. Це на його совісті. Звичайно хотілося б щоб ці гроші були "чистими".
Відповісти
 
 
-2 # Тигр 04.11.2013, 07:43
Реальний мінізвіт народного депутата: http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=038004 Що скажете? Для тих, хто не прочитає статтю до кінця процитую вірш Народного артиста Гаврилюка, за якого просив депутат: "Вы конечно не бля.. Просто очень похожи. Не хочу оскорблять. Но читаю по роже. Вашу б…ю суть, Вашу сучью натуру. Неприятно аж жуть, Почему же я сдуру Запустил в свою плоть Ваше острое жало, Разрешая колоть Свою душу кинжалом. Дал Вам задом вилять, Допуская быть может, Что вы вовсе не бля.., Но уж очень похожи…"

А ось ще: Заява 148 з них із закликом до польського Сейму визнати події на Волині геноцидом – безпрецедентний у світовій історії випадок, коли політики просять законодавчий орган іншої держави звинуватити у найважчому із злочинів представників свого народ, яку підписав наш депутат.
Відповісти
 
 
-5 # Депутат 04.11.2013, 08:29
Це звичайно жахливо, але хто не робить, той не помиляється. Звертаюсь до Адміністратор: прохання фільтрувати такі речі.
Відповісти
 
 
0 # Гість 04.11.2013, 08:48
Коли звіт уже буде?
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 04.11.2013, 08:44
Дякую за посилання на "Рівне вечірнє". Інформація дійсно наводить на неоднозначні роздуми ))))
Відповісти