Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРемонт ЦРЛ: до нового року справимось (+фото)

Ремонт ЦРЛ: до нового року справимось (+фото)

( 1 Vote )

Триває ремонт поліклініки ЦРЛ. Будівельники (а їх на об’єкті працює 100 чоловік) уже завершують зведення ліфтової шахти та шатрову покрівлю з металочерепиці. Нині активно тривають роботи по утепленню та оздобленню фасаду, укріпленню та облицюванню фундаменту. Поки погода сприяє, будівельники поспішають виконати усі зовнішні роботи; обіцяють справитися до холодів і навіть зробити благоустрій території.

Як розповів заступник виконроба фірми-підрядника «Рівнеагроспецмонтаж» Сергій Симонюк, паралельно виконуються і внутрішні роботи. Зокрема, переплановуються внутрішні приміщення поліклініки під сучасний лікувальний корпус та клініко-діагностичні відділення, монтується нова система комунікацій (втім, поки що паралельно працює і стара).

За словами Івана КАРАЇМЧУКА, усі роботи виконуються згідно графіка; перебоїв з фінансуванням немає. Тож перша черга реконструкції має бути завершена вже до нового року. Тривають також будівельні роботи і на ФАПах та амбулаторіях району в межах програми реформування первинної ланки медицини.

 

Триває ремонт Володимирецької ЦРЛ
 
Триває ремонт Володимирецької ЦРЛ
 
Триває ремонт Володимирецької ЦРЛ
На фото: Триває ремонт Володимирецької ЦРЛ

 

Фотозарисовка Сергія СКІБЧИКА

 

Матеріали по темі:

 

Коментарі   

 
-1 # Гість 29.10.2013, 10:40
Перепрошую,але будівельники так не кажут "ремонтують",аб о "будують" у них є такий термін як "освоєння коштів".От вони і освоюють,безпер ебійно і згідно графіка освоєння.З повагою до всіх ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ P.S.Прошу з іншими мене не путати.Пане С.С. ну як я його(ви зрозуміли про що я).
Відповісти
 
 
0 # Lorik 29.10.2013, 14:51
Веселий Кіт Вася! ми з тобою!!!!
Відповісти
 
 
-1 # Гість 29.10.2013, 15:23
Привіт Lorik!!!Та бачиш,товчуть як вредного кота з усіх сторін!Ще й приписують чужу славу.А у мене останній день і все.Завтра вечірнім автобусом до столиці,і опинюся я там де інтернет відсутній і температура висока. Ось так то.До речі,хочу вибачитися за "жінку",ну останній коментар, де я тебе згадував.Коли повернуся точно не знаю,так що якщо моі коментарі будуть відсутні понад два місяці то цілком можливо що іх вже не буде ніколи.Крім того вибачаюся перед всіма кого чимось обідив,просто Ви,друзі моі не звернули увагу що я ВЕСЕЛИЙ Кіт Вася І в мене є тільки ВИ.З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Lorik, я вірю що ти зі мною!І це тобі-"Будет дождь по траве рассыпатся веселыми искрами,листопа д отпылает,застын ут деревья в снегу,я так верил тебе,ты такою казалась мне искренней,что не знаю другой ли поверить теперь я смогу".В інтернеті цього до сьогоднішнього дня не було,а автора не називаю в зв'язку з моєю скромністю та сором'язливістю .Все!
Відповісти
 
 
-1 # Lorik 29.10.2013, 18:30
дякую тобі, друже Веселий Кіт Вася, за вірші.Хочу побажати гарної дороги,настрою і швидшого повернення додому. і що це за песимізм? як не буде коментів? як ми без тебе? ти давай там на раз - два - і на історичну батьківщину,ок?
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 29.10.2013, 19:48
:cry: :sad: Там вже не буде розлучення, а покищо допобачання. P.S Тільки не проміняй нас на столичну кішку ;-)
Відповісти
 
 
+2 # Dr.Haus 30.10.2013, 23:12
Веселий Кіт Вася,ти так просиш вибачення і прощаєшся ніби зібрався в "кращий світ" а не в столицю.P.S.А що Київ повністю відключений від інтернету?чи як?
Відповісти
 
 
-1 # Гість 31.10.2013, 10:25
Він такий будівельник як я балерина."Інтер нет відсутній і висока температура",ан у прикинь де це може бути.Не з його характером по декілька місяців сидіти і мовчати.
Відповісти
 
 
+5 # ааааа 30.10.2013, 20:43
Перші результати роботи будівельників солярка в трактористів по 8 грн за літру!!!
Відповісти
 
 
-5 # Тигр 30.10.2013, 20:56
Надіюсь це не реклама, а то треба писати - на правах реклами:-) . Вічна проблема - розбазарювання державного майна буде до тих пір, поки буде вигідно обом сторонам. ДУЖЕ прошу, ну не економте 2 грн, іншим разом більше потратите ( в тому числі і на ремонт авто), будьте чесні перш за все із собою, пам'ятайте рано чи пізно за все треба буде заплатити, і не обов'язково грошима. Давайте вчитись ЖИТИ ЦИВІЛІЗОВАНО, а це не завжди вигідно, зате завжди по-совісті!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 31.10.2013, 10:27
І пісок дешевший і камінь,куди не глянь кругом вигода.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 31.10.2013, 10:30
А ремонт свого будинку головний лікар теж закінчить до нового року? :-*
Відповісти
 
 
+2 # Гість 31.10.2013, 12:18
Та треба встигнути!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 13.03.2014, 23:02
Як там справи з ремонтом? Вже й Новий рік прийшов, і 8 Березня... А віз і нині там?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 14.03.2014, 10:28
Друже!Читай мій верхній коментар.Кошти освоєно згідно графіка,про ремонт там не йшлося з самого початку.На березень обіцянки були скромніші провести нараду по ремонту туалету на автовокзалі.І що провели?Про ремонт вже мовчу.
З повагою до всіх.ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Нічого не поробиш - смута.
Відповісти