Авторизація

HomeНовиниВ Районі«Володимирецький молокозавод» – у корпорації «ІНТЕР ФУД»

«Володимирецький молокозавод» – у корпорації «ІНТЕР ФУД»

( 3 Votes )

У вересні наш «Володимирецький молокозавод» викупила всесвітньовідома компанія «ІНТЕР ФУД», лідер № 1 в Україні по виробництву масла і спредів, сиру та іншої молочної продукції, яку експортує до 27 країн світу.

З 17 травня 2013 року компанія «ІНТЕР ФУД» приєднала до себе «Рожищенський сирзавод», який очолив директор Петро Шванц. У 2011 році це підприємство пережило недобрі часи, через борги виробництво зупинялося. З новим власником за п’ять місяців «Рожищенський сир завод» наростив потужності, щодоби переробляє до 140 тонн молока або до 14 тонн сиру. Колектив відроджує свою славу  одного із найкрупніших молочних заводів Волині, відновлює славні сорокарічні традиції сироваріння.

Приємно констатувати, що саме з ініціативи команди Петра Шванца з «Рожищенського сирзаводу» приєднався і вступив у родину «Терра ФУД» його брат-близнюк –  «Володимирецький молокозавод». Поставка унікального обладнання, розширення виробничих потужностей та вдале місце розташування молокозаводу, дало можливість володимирецьким харчовикам щодня приймати і переробляти понад 50 тонн молока на добу.

У літній період «Володимирецький молокозавод працював на повну потужність, у дві зміни, виробляючи до 80 найменувань продукції. Майстри і спеціалісти молокозаводу освоїли виробництво усіх на той час можливих і затребуваних молокопродуктів: від морозива до казеїну, який відправляли у Францію.

«Селянське масло», спреди, виготовлені за спеціальними рецептами сири «Російський», «Костромський», «Голландський» знані в Прибалтиці, Росії, Білорусії; на виставках вони брали найвищі нагороди і призи, а молочарів заслужено вітали з високими державними нагородами.

Високий професіоналізм і майстерність молокопереробники Володимирця показали, виконавши замовлення грузинської громади в Україні. За стародавніми і класичними рецептами був виготовлений сир «Солуїні», любимий і популярний на Кавказі. За чотиригранні шматочки жовто-білого сиру у солоній воді в літрових відерцях, замовники з Грузії поставили майстрам «Володимирецького молокозаводу» найвищий бал.

Наші молокопереробними теж пережили тяжкі часи, коли завод узяв крупний кредит і колектив загнали у боргову яму. Разом з ним страждали через невиплату за молоко й індивідуальні постачальники сировини. На територію зони впливу та заготівлі молока налетіло безліч заготівельників. І лише три села – Дубівка, Озеро та Осова – лишилися вірними «Володимирецькому молокозаводу». Вони проявили патріотизм, здавали молоко і чекали грошей.

Нині Володимирецький молокозавод уже працює. Нові власники погасили всі борги, і сьогодні приймають молоко по 2,30 грн. за кілограм.

А в суботу, 14 вересня 2013 року, у місті Колки Ківерцівського району Волинської області представники компанії «Інтер ФУД» провели семінар для заготівельників молока ПАО «Рожищенський сирзавод» і ЧАО «Володимирецький молочний завод». На семінар запрошували представників ветеринарних служб районів, де заготовляється молоко, та кореспондентів районних газет.

Про перспективи розвитку молокозаводів у корпорації «ІНТЕР ФУД» вів мову директор «Рожищенського сирзаводу», Петро Шванц. Він прямо зазначив, що буде молоко – буде продукція, добробут і зарплата. Сьогодні на ввіреному йому сирзаводі вже працює понад 400 робітників. Нарощуватиме потужності і «Володимирецький молокозавод», зростатиме число працюючих. Його команда зацікавлена у сильних партнерах, які зуміють працювати без конкурентів на своєму полі. Гроші є. Можливості теж.

Також Петро Анатолійович зробив екскурс в історію міжнародного холдингу «Терра ФУД», який на світовому ринку харчової промисловості працює з 1927 року і є лідером по виробництву продукції м’яса, молока та агропродукції.

Менеджер підприємства по заготівлі молока Олександр Снітко – не перший рік на ринку заготівель. Він скрупульозно і дохідливо вів мову із заготівельниками сировини, наставляв, як розумно обійти конкурентів, не піднімаючи ціну на молоко, як використати на благо здавальникам молока їх патріотизм і які заохочення запроваджені в «ІНТЕР ФУД»і для здавачів і заготівельників.

Про вимоги до закупівлі молока, проведення аналізів на вміст жиру, густини і чистоти продукції, виявлення фальсифікату розповідала завідуюча лабораторією заводу Мирослава Вознюк. До неї приєднав свої настанови і побажання щодо вимог до заготівлі молока, ведення документації ветеринарних служб та безпеки продукції ветлікар Сергій Ковлев.

Про нові методики заготівлі молока, правильність оформлення експедиційної документації і товаротранспортних накладних вів мову заступник директора по заготівлі молока Володимир Литвинчук.

Учасникам семінару вручили інформаційну та навчальну літературу, заготівельникам дали консультації.

А від імені володимирчан тримав слово директор молокозаводу Михайло Стельмах, який розповів про наш завод, його потужності, можливості і перспективу. Він щиро подякував організаторам за змістовно проведену організаційну роботу.

Галина Тєтєнєва

 

Коментарі   

 
-13 # Lavr 20.09.2013, 18:12
Успішної роботи молокозаводу! Може селяни регіону нарешті зітхнуть з полегшенням і зароблять якийсь гріш.
Відповісти
 
 
+1 # Lavr 24.09.2013, 09:25
Мене здивувала велика кількість анлайків (-7). Може я чогось не зрозумів. Якби хтось з коментаторів пояснив в чому річ.
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 24.09.2013, 10:30
Скоріш за все люди просто не вірять в "чергове покращення". А ще озлобленість: здають молоко максимум за 2,30 грн., а скільки воно в магазині коштує? Незважаючи на те, що поголівя ВРХ в районі, в області, в Україні з року в рік скорочується, ціна на молочний натурпродукт чомусь приймальниками не піднімається. Знов хтось наживеться на людях, от і ставлять мінуси...
Відповісти
 
 
+10 # Гість 23.09.2013, 09:05
Тьтю Галю,добрий день!А помніте як Ви нам про газ розказували,ну про той що нам проведуть,і ми віримо і надіємося і я в цьому році навіть дров не заготовив бо вірю в Вас.А ще помніте як Ви нам про інвестора в Хіночах розказували,роз кажіте нам де він,щоб хоч з людьми порозчитувався. Але ми знову віримо і надіємося в доброго інвестора.А про маслозавод матеріал цікавий, і ми віримо і надіємося...Нещ одавно познайомився з творчими людьми які попросили щоб супроводив іх до Хрестів в Луко.На місці вразили хустки та платочки які сотнями повісили там ті кому треба,але найбільше вразив маленький рожевий плюшевий зайчик, який сидів під сосною,із скляними очима повими докору та смутку,накрапав дощ, і здавалося, що ті оченята плачуть.І я чомусь відвів погляд від них, стало соромно, не знаю чому. Тьотю Галю,прошу Вас пишіть про журавлів,вужів, та пінгвінів (наших сірих поліських,що живуть на Марціновій горі)а ми Вам будемо вірити і з цікавістю читати, бо Ви пишете найкраще.
Відповісти
 
 
+4 # Сергій СКІБЧИК 14.10.2013, 10:58
Дивує ставлення людей до журналістів. ВОНИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТ І ЗА ОБІЦЯНКИ ВЛАДИ ТА ЇХ ВИКОНАННЯ. Вони лише про це розповідають, а оцінку має давати народ, тобто ми з вами. А про пінгвінів у Володимирці це вам краще на сайти, де люблять фентезі та іншу чортівню...
Відповісти
 
 
0 # Гість 15.10.2013, 07:46
Так!Я не помиляюся це до Вас!Тут і фентезі і те інше.Ось, наприклад, молокозавод.Та на тому заводі нічого не виготовляють,а тільки заготовляють молоко і відправляють на переробку в той "ФУД".Там переробляють,зо крема на казеін,і відправляють в Європу,де вже деруть бабки.а тут тільки шкуру з людей.
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 15.10.2013, 08:55
Якщо в день заготовляють лише дві тонни молока (осінь, розвалена мережа заготівельних пунктів і таке інше...), то є сенс запускати увесь завод? Навіть одну лише наладку цей обєм переробленого молока не перекриє, не кажучи вже про зарплату персоналу. Дешевше його віддати на переробку іншим, це елементарна економіка. Хоча я проти такої схеми, та будемо сподіватися, що нові івестори вирівняють свою маркетингову політику і робитимуть акцент на місцевій переробці молокопродукції . Але про це треба у Стельмаха питати, я лише озвучив те, що достовірно (або майже достовірно) знаю :)
Відповісти
 
 
0 # Гість 15.10.2013, 13:53
Стільки на заводі смакоти виготовляють.Я і не знав.Правда не пригадую коли пив молоко з надписом "Володимирецьки й молокозавод".А як так сталося що в день заготовляють лише дві тонни молока,а за добу переробляють 50 тонн. :lol:
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 15.10.2013, 15:47
На одній нараді було озвучено ті 2 тонни молока, про переробку взагалі не йшлося (хоча, повторююся, треба питати в директора). А звідки дані про 50 тонн переробленого молока?
Відповісти
 
 
+1 # Lavr 15.10.2013, 15:49
От-так! Виявляється, що не все так песимістично. Значить, даремно поставили мені -10 анлайків на першу замітку. Щодо 2-х і 50 тн то це, мабуть, дані за різні періоди.
Відповісти
 
 
0 # Гість 16.10.2013, 07:44
50 тонн це в матеріалі який ми тролимо.Там дуже гарно поєднано прерасне минуле і рожеве майбутнє,а про сучасне тільки те, що завод вступив (в "Терра ФУД"),одним словом новий власник купив завод.Чомусь мені здається що він запрацює тоді як у нас почнуть грати в мотобол. :lol:
Відповісти
 
 
0 # Lavr 17.10.2013, 14:14
Щодо мотоболу то як у приказці - "сім літ мак не родив і голоду не було". А молокозавод як запрацює то буде зовсім інше діло. Бажаю їм успіху!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 168 гостей на сайті