Авторизація

HomeНовиниВ Районі

В районі

Жителі Озера та Довговолі готові перекрити "варшавку" (+фото)

( 1 Vote )

12 жовтня у приймальні райради було людно. На зустріч із заступником голови райради Володимиром Савоніком прийшли мешканці Довговолі та Озера із сільськими головами, бо проблема одна і та ж: процес електрифікації нових вулиць не рухається. І йдеться не про 1-2 будинки.

У Довговолі на підключення чекає ціла вулиця, а це 98 ділянок, на яких вже побудовано чи будується близько 50 будинків. І усім потрібно світло. Бо у нинішній час без нього – нікуди, все на електриці.

 

РАЕС приймала депутатів та очільників сіл і селищ Володимиреччини (+фото)

( 0 Votes )

12 жовтня депутати райради зібрались на засідання президії дуже раненько, а все тому, що мали попереду цікаво розпланований захід  - виїзний День депутата.

Тож народні обранці працювали у межах встановленого графіку, аби до 11 години вже бути у Вараші.

 

За що знову ініціюють висловлення недовіри голові РДА Володимиру Хоружому (+ скрини)

( 0 Votes )

Нещодавно в газеті «Володимирецький вісник» і сайті polissya.net була опублікована стаття «Два проекти із району перемогли у конкурсі проектів з енергозбереження», в якій депутат обласної ради, член бюджетної комісії Юрій Білик говорив про ніби випадково вибрані школи, але, мабуть, не випадково, бо «були знайомі із директорами».

Декілька разів депутат нарікає на нерозуміння голови РДА. Схоже, це була чергова спроба дискредитувати голову райдержадміністрації та підготуватися до чергового шоу у вигляді висловлення недовіри.

 

Хто поїде в зону АТО? В Україні почався осінній призов

( 0 Votes )

З початком жовтня в Україні стартувала осіння призовна кампанія. Начальник Головного управління персоналу - заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Артур Артеменко під час брифінгу у Києві повідомив, що на строкову військову службу до ЗСУ та інших військових формувань планується призвати 10460 юнаків, яким виповнилося 20 років та які не досягли 27-річного віку, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44 та Розпорядження Кабінету міністрів України від 20 вересня 2017 року №660 (ukrinform.ua).

 

Паровоз із 60-х зібрав юрби (+фото)

( 1 Vote )

Упродовж трьох днів шляхом нашої вузькоколійної залізниці їздив справжнісінький паровоз. Не звичний для ока тепловоз, який упродовж тижня курсує від Антонівки до Зарічного та навпаки, а старий німецький паровоз ГР-280 на вугіллі.

Такі ходили тут востаннє десь у 60-х, доки їх не замінили тепловозами, тож багато хто бачив таке диво лише у кіно.

 

Сторінка 1 з 267

На даний момент 124 гостей на сайті