Авторизація

HomeНовиниВ Районі

В районі

Учениця з Городця - переможець науково-методичної конференції (+фото)

( 0 Votes )

Учениця 11 класу Городецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.» Мельник Катерина – переможець ІІІ науково-методичної конференції «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я»

15 березня 2018 року в навчально-науковому інституті охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне пройшла ІІІ науково-методична конференція «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я», в якій взяли участь школярі 5-11 класів з 40 закладів загальної середньої освіти Рівненської області.

 

Йшов 22-ий день весни…(+фото)

( 2 Votes )

Володимиреччину посеред весни замело снігом

Весна зненацька застала українців справжньою зимовою хуртовиною, завдавши роботи комунальним службам. Особливо непростими були вихідні; в суботу та неділю через непрочищені дороги автобуси вийшли не на усі маршрути, а ранкових взагалі не було.

 

Володимирецькі ковалі – військовим на сході

( 0 Votes )

Нещодавно коваль із Володимирця Олександр Волчецький разом з напарником на прохання волонтерів виготовили знаряддя, призначені для зняття «розтяжок» в снігу і траві. такі коштують у Європі близько 20 євро, володимирчани ж передадуть їх на схід абсолютно безкоштовно.

Так наші ковалі висловлюють вдячність та підтримку хлопцям, що ціною власного життя бережуть наш споків на сході країни.

 

Жовкині хочуть приєднатися до Володимирця

( 1 Vote )

 

У відповідності до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Жовкинівська сільська рада звернулась з пропозицією до Володимирецької селищної ради щодо добровільного об’єднання територіальної громади села Жовкині та Володимирецької територіальної громади у Володимирецьку територіальну громаду, з центром у селищі Володимирець.

 

У Володимирці виготовляють унікальні букети із фруктів (+фото)

( 0 Votes )

Гадаєте, розкішний букет із 101 троянди – мрія усіх дівчат? Аж ніяк! Деякі щиро не розуміють, навіщо викидати шалені гроші на подарунок, котрий, потішивши кілька днів, полетить у смітник.

Аби довести, що компроміс між красивим і корисним можливий, а букети – це не завжди марнотратство, 22-річна Ірина Граб з Володимирця взялася за створення фантастичних флористичних композицій з фруктів, інших дрібничок, які можна використати у побуті та навіть з м'яса.

 

Сторінка 1 з 290

На даний момент 89 гостей на сайті