Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіЧи безпечні автостоянки в Кузнецовську?

Чи безпечні автостоянки в Кузнецовську?

( 1 Vote )

 У Кузнецовську на одній з автостоянок зловмисники порізали всі чотири колеса в автомобілі Hyundai IX 35. Увечері 20 червня власник Hyundai IX 35 залишив свій автомобіль на автостоянці за магазином «Світ взуття». Але вже зранку на нього чекав неприємний «сюрприз»: усі колеса автівки були порізані. Як овідомляє сайт 4bloka, господарі автостоянки наразі перебувають за кордоном і не визнають своєї провини, відмовляючись надати компенсацію власникам автомобіля. Свою позицію вони відстоюватимуть у суді

Правоохоронці зафіксували факт злочину, але трактують це пошкодження майна як адміністративне, а не кримінальне правопорушення. Тож максимум, який «світить» хулігану (у випадку, якщо його знайдуть), це штраф та компенсація збитків.

З’ясувалося, що на цій автостоянці й раніше відбувалися схожі події: крадіжки та пошкодження майна.

На жаль, подібні ситуації виникають доволі часто, адже безпечність автостоянок ніхто не перевіряє. Тому зловмисники і користуються халатністю з боку власників та охоронців стоянок. Втім, безгаражним власникам транспорту нікуди діватися, адже їхню безпеку ніхто не гарантує ні під вікнами будинків, ні на стоянках.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 54 гостей на сайті