Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіНа «Бурштиновий шлях» - на велосипедах

На «Бурштиновий шлях» - на велосипедах

( 0 Votes )

Велопробіг Кузнецовськ - Володимирець у підтримку фестивалю «Бурштиновий шлях» відбувся 28 червня 2013 року. Захід пройшов з ініціативи генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина та за підтримки адміністрації і профспілкового комітету станції. Його мета – пропагування дбайливого ставлення до довкілля та популяризація здорового способу життя.  Серед учасників велопробігу більшість – працівники РАЕС.

Близько 50 спортсменів здолали 30-кілометрову дистанцію за півтори години. Робили дві зупинки. Першу – у селі Олізарка біля природного джерела – попити студеної води, другу – неподалік Володимирця у селі Довговоля. У районному центрі до колони приєдналися ще декілька велосипедистів.

Варто зауважити, що участь у велопробігу брали як досвідчені велосипедисти, так і початківці, в тому числі і діти. Наснаги учасникам впродовж практично усього маршруту додавали місцеві мешканці, які виходили на вулиці та оплесками й вигуками підбадьорювали велосипедистів.  Відтак фінішували у повному складі.

- Мені дуже приємно, що так багато людей відгукнулися на цю акцію, - говорить генеральний директор РАЕС Павло Павлишин. – Я сам дуже люблю велосипедний спорт. А наш край щонайкраще пристосований до велосипедних прогулянок і туризму. Тут красива природа, багато озер. Сподіваюся, що наступного року ми відкриємо кілька туристичних маршрутів. Гадаю, це буде популярним. Адже люди у великих містах хочуть простого відпочинку з рідними і друзями на природі. Ми всіляко будемо це підтримувати.

На фестивалі «Бурштиновий шлях» учасників велопробігу оплесками зустрічали голова облдержадміністрації Василь Берташ, начальник обласного управління МВС України Василь Лазутко, генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин, очільники райдержадміністрації Володимир Ткачук і райради Василь Ковенько та всі гості.

 

На «Бурштиновий шлях» - на велосипедах
 
На «Бурштиновий шлях» - на велосипедах
 
На «Бурштиновий шлях» - на велосипедах

 УПРАВЛІННЯ ТА ЗВЯЗКІВ  З ГРОМАДСЬКІСТЮ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 90 гостей на сайті