Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіСергій Анощенко виграв суд і хоче відновитися на посаді міського голови Вараша

Сергій Анощенко виграв суд і хоче відновитися на посаді міського голови Вараша

( 1 Vote )

Апеляційний суд у Львові скасування рішення депутатів Кузнецовської міської ради про дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Анощенка.

Як розповів міський голова, він приступить до своїх обов’язків одразу, як отримає «на руки» рішення суду.

- Суддя визнала, що не було підстав для того, щоб знімати мене з посади. Адже я не порушив жодного закону. Також було доведено, що у міських депутатів не вистачило одного голосу для ухвалення цього рішення. Їм потрібно було зібрати 24 голоси «за», а не 23. Вважаю, що під час цього процесу було скоєно стільки криміналу, що можна посадити багатьох людей, - розповідає Сергій Анощенко.

Нагадаємо, що Сергію Анощенку депутати оголосили недовіру 15 грудня 2017 року. За відставку Анощенка голосували двічі. Після того, як не підтримали звіт про його роботу. За його версією, депутатам не вистачило одного голосу, тому він чинний керівник міста. Хоч депутати стверджують, що голосів вистачило. Свій спір вони вирішували у суді.

Додамо, що в 2013 році депутати Вараша уже оголошували міському голові недовіру і відправляли його у відставку. Однак в 2015 році Анощенко знову переміг на виборах.

Джерело: Рівне Вечірнє

 

 

Коментарі   

 
+12 # Гіcть 22.01.2019, 02:46
Ну, Аноха, ну й фокусник :D всіх (ЦЕНЗУРА)й скептиків послав, виграв і виграє наступні вибори :lol: гендиректор курить папіроси біля реактора і думає що робити... :sad:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 81 гостей на сайті