Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіПольські кадети тренувалися в Кузнецовську

Польські кадети тренувалися в Кузнецовську

( 0 Votes )


Кадети Центральної школи пожежної охорони з міста Ченстохова (Республіка Польща) провели тренувальний збір на базі 2-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони Рівненської АЕС. Збір пройшов з 3 по 9 лютого 2013 року.

 Україна і Польща давно і плідно співпрацюють у сфері підготовки фахівців-пожежників. Ініціатором проведення тренувального збору кадетів із Ченстохова у Кузнецовську став Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.  Цей вищий навчальний заклад є справжньою кузнею кадрів для загонів пожежної охорони Рівненщини. Його студенти проходять стажування у країнах Європи, а чимало випускників сьогодні є офіцерами загону з охорони РАЕС.

Як розповів начальник загону Юрій Левчук, майбутні польські пожежники приїхали до Кузнецовська з метою підготовки до Чемпіонату Польщі з пожежно-прикладного спорту. Тренувальною базою обрали спортивно-оздоровчий комплекс 2-ДПРЗ з охорони Рівненської АЕС, оснащений усім необхідним для підготовки до змагань. За словами начальника відділу роботи з персоналом територіального управління МНС у Рівненській області Анатолія Полюшкевича, сьогодні цей комплекс є одним з найкращих у Західній Україні.

У рамках тижневого перебування на поліській землі сімнадцятеро представників польської пожежної школи не тільки потренувалися спільно з командою з пожежно-прикладного спорту Рівненської області, котра входить у п’ятнадцятку кращих в Україні, а й відвідали інформаційний центр «Полісся» ВП РАЕС.

«Ми приїхали до Кузнецовська із суто спортивним інтересом, однак нам було цікаво побачити так близько атомну станцію та дізнатися більше про її роботу», - зазначив керівник групи кадетів Здіслав Ковбасюк.

Обидві сторони сподіваються на подальшу плідну співпрацю. Як зауважив заступник начальника Територіального управління МНС у Рівненській області з питань реагування та цивільного захисту підполковник Ігор Михальчук, команда пожежників з Рівненщини планує нанести зустрічний візит колегам у Польщі – себе показати  та позитивний досвід західних сусідів перейняти.

 
 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 117 гостей на сайті