Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіКерівники групи компаній "Алатир-Інвест" поділилися секретами свого успіху зі школярами (+фото)

Керівники групи компаній "Алатир-Інвест" поділилися секретами свого успіху зі школярами (+фото)

( 0 Votes )

Діти – це майбутнє нашої країни і допомогти їм стати корисними суспільству, навчитися реалізовувати власні ідеї – одна із головних цілей соціального проекту «Відкривай Україну». 

Група компаній «Алатир-Інвест» –  соціально відповідальна команда, що не лише будує житло для мешканців міста, а й прагне створити якісні умови життя у ньому, саме тому виступила спонсором молодіжного проекту.

На запрошення координаторів керівництво компанії провели цікавий та інтерактивний тренінг для молоді та поділилися рецептом успіху компанії, яка за 2 роки змогла досягнути неабияких результатів. Як обрати професію, як будувати команду та як мотивувати себе до досягнення власних планів, відповіді на ці та інші запитання отримали школярі.

Впродовж кількох місяців команди із різних шкіл втілюють власні проекти у своєму навчальному закладі. За цей період учні зіткнулися із різними перешкодами, проте завдяки командній роботі та вірі у свою ідею, багато чого вже вдалося досягнути.

Виконавчий директор групи компаній «Алатир-Інвест» Ігор Кравченко переконаний, що власні цінності та команда однодумців – ключ до успіху у будь-якій справі:

«Найбільшою цінністю в нашій компанії і запорукою того, що молода компанія швидко стала групою компаній є те, що  в нас працюють однодумці, люди зі спільними цінностями, близькі за духом. Ці люди завжди готові допомогти один одному і ми є справжніми друзями. Починаючи будь-яку справу, важливо знати куди ми йдемо, як ми йдемо і найголовніше – з ким ми йдемо до досягнення високих цілей. Ми це сила, я – це, умовно кажучи нічого, тому цінуйте свою команду і намагайтеся бачити в людях лише хороше».

Роман Саушкін, директор компанії «Алатир-С», що входить у групу компаній «Алатир-Інвест», дав практичні поради, як знайти себе в світі професій:

«Особисто я працюю з 14-ти років і впевнено можу сказати, що важливо знати ким ти хочеш стати і постійно працювати над собою. Займаючи будь-яку посаду , необхідно робити трішки більше, ніж від тебе вимагають – вивчати іноземні мови, ставити більші цілі і лише тоді Ви будете займати вищі посади.

Головна проблема нашої освіти в тому, що вчителі дають знання, але не пояснюють як їх можна застосувати на практиці. Я Вам бажаю, щоб Ви самостійно вчилися, розвивалися і прагнули більшого. Лише в цьому випадку все вдасться»


Проте крім професійних навичок важливо мати й внутрішні переконання. Про це школярам розповів  HR-консультант Валентин Яковчук.

Як практикуючий психолог, Валентин дав практичні поради щодо того, як вірити в себе, вірити у власні сили та вміти налагоджувати гарні стосунки з оточуючими. Він провів двохгодинний тренінг для школярів та спонукав дітей до діалогу також був запрошений в якості тренера у команди.


По завершенню тренінгу, керівники групи компаній «Алатир-Інвест» запросили учнів на стажування у компанію та на екскурсію на будівельний майданчик.

 

Ольга ПЕШКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 56 гостей на сайті