Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіКузнецовськ перейменує Верховна Рада?

Кузнецовськ перейменує Верховна Рада?

( 1 Vote )

У самому місті так і не було проведено громадських слухань, оскільки містяни проти перейменування

Нову назву міста атомників обиратимуть депутати Верховної Ради. Принаймні, таке право вони отримали наприкінці минулого тижня, коли вступив у силу другий етап закону про декомунізацію.

Як повідомляється на сайті «Радіо Трек» з посиланням на міського голову Кузнецовська Сергія Анощенка, у місті так і не було проведено громадських слухань і не обрано іншого варіанту назви для міста, оскільки через проведення місцевих виборів ніхто з чинних на той момент представників міської влади не хотів піднімати болюче для містян питання.

На одному з міських сайтів пройшло опитування. За його результатами 78 відсотків мешканців проголосували проти перейменування. Але на носі вибори, непопулярний крок – і ніхто нічого не зробив. Новообраний міський голова теж нічого вже не встиг, отож право прийняття рішення пішло до Верховної Ради. На думку очільника міста, це не зовсім правильно, тому що «комуністичні назви комуністичними методами» ліквідовувати не можна, без думки громади перейменовувати місто – це нонсенс.

Як раніше повідомляло «Радіо Трек», серед обговорюваних можливих назв міста поліських атомників згадували історичну назву села, розташованого на місці сучасного Кузнецовська, – Вараш. Втім, підтримки з боку населення цей варіант не отримав. Тож нову назву для Кузнецовська відтепер мають затвердити депутати Верховної Ради: це одне з 28 міст в Україні, які, згідно з декомунізаційним законом, підлягають перейменуванню. Швидше всього, депутати будуть враховувати пропозиції  Українського інституту національної пам’яті.

 

Коментарі   

 
-9 # Гість 27.11.2015, 15:21
А що поганого зробив Кузнецов М.І. Хіба що віддав життя через бандеровців. Але що тут дивного, якщо сьогодні потомки цього головоріза (Бандери) на крові Майдану дорвалися до влади. Грошей немає, а викидати мільярди на перйменування є. Але наші керманичі із совістю не дружать.
Відповісти
 
 
-2 # Lavr 29.11.2015, 12:05
Що поганого зробив Кузнєцов - написано в моєму дописі. Але для вас, рашистів, він герой. Погано те, що поліщуки допустили це найменування раніше. Не треба було місто так називати. Правда, радянська влада ні з ким не рахувалась. А нащадок енкаведиста раптом запереживав за мільярди (!) на перейменування. Де він їх побачив?
Відповісти
 
 
+6 # Lavr 27.11.2015, 22:07
До міста енергетиків Н.Кузнєцов не мав ніякого відношення. Ніколай (Ніканор) Кузнєцов - рад. розвідник, диверсант, агент НКВС, під час війни вбив до 10 німецьких офіцерів і чиновників, підкидаючи при цьому провокаційні антиукраїнські матеріали. В результаті цього німці закатували та повісили в Рівному та Львові кілька тисяч українців-заруч ників та в*язнів. У звіті в Москву він писав: "Во Львове провокация удалась, как и в Ровно". Жертв-українців ніхто не брав до уваги. З поваги до пам*яті невинно закатованих українців недоречно далі називати місто іменем Кузнєцова.
Щодо нової-старої назви "Вараш" то вона звучить дуже по-угорськи (угорське varas-місто). Краще назвати Енергополіс (Енергія Полісся), або просто Енергополь.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 30.11.2015, 19:00
Спочатку щось побудуй,а вже потім і називай те що побудував як хочеш.
Відповісти
 
 
+5 # Гiсть 28.11.2015, 02:16
Кузнецовці так полюбили називатись "кузня", що не сприймають іншої назви.
1. Вараш не сприймуть, бо це село, а кузнецовці не селюки.
2. Енергополіс, Енержополь чи якось по-новому не приживеться.
3. Треба щоб було і історично, і запамятовувалос ь, і не село.

Чому б назвати на честь річки, біля якої і знаходиться місто - Стир.
для прикладу Дніпро на р.Дніпрі, Припять на р.Припяті, Ужгород на р.Ужі, Суми на р.Сумки, Полтава на р.Лтиві чи р.Олтаві в топономіці досить поширений випадок...

Я за місто Стир!
Відповісти
 
 
+10 # Гість 28.11.2015, 15:09
...а що чи кого Ви розумієте під словом "селюки"? Читаєш Ваш відгук, ніби нормальне викладення своєї думки, але слово "селюки" підштовхує до різних аналізів..
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 30.11.2015, 10:44
Я думаю, що тут Гість не обзиває Кузнецовців селюками, а передає їх відношення до себе: МИ З МІСТА. НЕ СЕЛЮКИ. СЕЛА ВАРАШ НЕ ІСНУЄ. ЛИШИЛИСЯ ЛИШЕ СТАРІННИЄ РАЗВАЛІНИ КОЄГДЄ.
Відповісти
 
 
-6 # Siegfried 28.11.2015, 11:27
Стир? СтИргород? СтИрполіс? Якась злодійська назва. Закликає щось вкрасти-стирити . Ні.
Місто все з залізобетону Бетон навіть в землю закачаний. Може назвати БетонОполіс? БетОнгород?
Відповісти
 
 
+12 # Гiсть 28.11.2015, 17:49
Про образ назви ріки Стир уже згадано: "stieren" - німецьке і означає витріщати очі, а походить від іменника "Stier", що означає бик чи телець. Стирчани - кузнецовськи бички!
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 30.11.2015, 10:29
:-) А якщо серйозно, то Стир - стрімкий, швидкий.
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.11.2015, 22:22
Мухосранск- дуже підходить, якщо вже перейментовуват и
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 30.11.2015, 11:09
Придумали нову назву для Кузнецовська
http://kuznetsovsk-rada.gov.ua/petition/company/show/140
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 01.12.2015, 08:45
Та й Андрей Шептицький теж має таке відношення до міста енергетиків, як я до античного героя ЗІGФРІДА.
Відповісти