Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіВасиль Яніцький: Кузнецовськ для мене – місто особливе

Василь Яніцький: Кузнецовськ для мене – місто особливе

( 0 Votes )

День народження – це свято друзів і подарунків. День народження міста – не виняток. Цієї неділі до Кузнецовська з’їдуться багато поважних гостей – наших земляків, відомих людей, і просто тих, хто любить наше місто. І, звичайно ж, не з порожніми руками. Будуть концерти, розваги для дітей і розмови з дорослими: як зробити так, щоб проблем у житті було якнайменше, а підстав для гордості – якнайбільше.

Серед тих, хто не минає своєю увагою День Кузнецовська - і народний депутат України Василь Яніцький, який і цього року приготував кузнецовцям свій подарунок. Скориставшись нагодою, ми запросили Василя Петровича до розмови.

 Василю Петровичу, останні п’ять років Кузнецовськ постійно перебуває в полі зору Вас і Вашої команди. Які враження від міста склалися за цей час?

Для мене Кузнецовськ – місто особливе. Річ у тім, що я теж народився у 1973 році, тому кожного разу, коли їду сюди – таке відчуття, що їду в гості до давнього друга, ровесника, однокласника. І весь час хочеться запитати: «Як у тебе справи? Чого ти досяг у житті? Що вдалося, що ні? Може, чимось допомогти?». Я розумію, що вік людини і вік міста – це зовсім різні поняття, але відчуття такі все одно є.

Звичайно, проблем тут, як і в кожному місті, багато. І кожного разу і до громадської приймальні, і до мене особисто звертаються десятки людей з проханням про допомогу. Звичайно, за раз одній людині все змінити нереально, але в міру сил і можливостей ми намагаємося це вирішувати.

Мені приємно, що у Кузнецовську живе багато активних і небайдужих людей, для яких Україна – понад усе не лише на словах. Думаю, багатьом треба цьому повчитися в кузнецовців.

Щодо однолітків. Свого часу Ви заклали в Кузнецовську алею сакур і пообіцяли, що з кожним роком будете її поповнювати. Це ще лишилося в планах?

Звичайно. От минулого року ми досадили алею під потрібне число сакур – там ще з самого початку дві зникло, кілька не прижилося. Зараз їх – 42, і ця традиція триватиме і надалі. Скажу чесно – дуже приємно, переглядаючи навесні сайти, бачити фото розквітлих дерев і відчувати, що ти причетний до цієї радості, яку щороку сакури дарують людям.

Це – не єдиний Ваш подарунок Кузнецовську. Три роки тому Ви запросили на День міста Василя Зінкевича, який дуже перебірливий у виступах, мало контактує з людьми і останнім часом практично не виходить на сцену. Як Вам вдалося його переконати?

Переконував не я, а мої друзі-музиканти, зокрема співак Василь Лазарович, який теж, як і дует «Світязь», брав участь у цьому концерті. Ви праві, для таких людей, як Зінкевич, імідж людини, з якою він має справу, відіграє величезне значення. Тому, якщо він тоді погодився виступити, то він довірився і своїм колегам, які йому це рекомендували, і мені, хоча ми з ним тоді не були знайомі. Я радий, що той виступ не розчарував ні Василя Івановича, ні кузнецовців.


 

А цього разу нас чекає зустріч із ще однією легендою української пісні – Тарасом Петриненком. До речі, теж людиною, яку не так часто побачиш на телеекрані. Чому вибір зупинився саме на ньому?

Тому що це на сьогодні один із найпотужніших, найглибших і найправдивіших українських співаків. Ви маєте рацію – його практично не побачиш на українському телеекрані. Але, скажіть мені, чи часто ми там бачимо того ж Василя Зінкевича? Навіть 1 травня цього року, коли Василю Івановичу виповнилося 70 років, телебачення про це не згадало – лише у Фейсбуці друзі масово поширювали його пісні. А Анатолія Матвійчука, Ірину Шинкарук, Павла Дворського ви часто бачите на телеекранах? Натомість на День Незалежності «Інтер» нам крутить Таїсію Повалій, яка знову нас повчає, як треба любити Україну. Сюрреалізм якийсь. Тому телебачення, особливо сучасне, тут зовсім не є критерієм популярності виконавця.

Знаєте, на початку 90-х на УТ-1 вийшла в ефір телесповідь Тараса Петриненка «Я – професійний раб», де він розказував, як у його душі, яку намагалися виховати в радянських традиціях, по краплині прокидалася Україна, і як він і його покоління позбувалися цього синдрому рабства, ставали Людьми, Українцями. Саме Тарас Петриненко у 1989 році на заключному концерті фестивалю «Червона рута» виконав Гімн «Ще не вмерла Україна» і пісню про Народний рух, хоча ці теми тоді були під забороною. Але він завжди був вільною людиною. До речі, його знаменита пісня «Україна», яку багато хто свого часу пропонував зробити державним Гімном, була написана в Росії, де Петриненко, як він жартує, був у творчому засланні в Тульській філармонії.

Цікаво, що такі пісні актуальні і дуже потрібні і досі. Пісні, які змушують нас зазирнути глибоко в душу, зрозуміти, хто ми і для чого прийшли у цей світ. Півтора роки тому у нас відбулася Революція Гідності, але вона не завершилася, і пісні Тараса Петриненка – її продовження. Тому й хочеться, щоб ці пісні чуло якомога більше людей.

А як Ви ставитеся до висловлювань, що під час війни варто заборонити усі розваги і концерти. Мовляв, не до того, коли люди гинуть.

Знаєте, до мене з цим питанням уже зверталися напередодні концерту Ірини Шинкарук та гурту «Древляни» в Дубровиці з нагоди Дня міста. Хочу сказати одне: пісні є різні. Я проти бездумних гоцалок, особливо з алкогольним розігрівом та феєрверками, які багатьом хлопцям, які повернулися звідти, нагадують про розриви снарядів. Але пісні, які будять душу, які викликають сльози і дарують очищення, додають сил долати труднощі і не дають розчаровуватися – просто необхідні. Пам’ятаєте слова Леоніда Бикова - капітана Титаренка із легендарного фільму «В бій ідуть лише «старики»: «Кто сказал, что нету места песням на войне? После боя сердце просит музыки вдвойне!». До речі, фільм був знятий теж у 1973 році. А у нас зараз війна триває не тільки на сході, але й у людських душах.

Що хотілося б побажати кузнецовцям у День міста?

Перемоги! Над байдужістю і нещирістю, над несправедливістю і цинізмом, над зневірою і розчаруванням. Віри в себе та свою країну і людської гідності. І, звичайно ж – миру. І повернення наших хлопців живими і здоровими.

 

Коментарі   

 
+2 # Гість 13.09.2015, 20:20
Почитайте? панове:
http://www.pravda.com.ua/articles/2015/09/12/7080989/
задумайтесь. ще раз прочитайте
http://www.pravda.com.ua/articles/2015/09/12/7080989/
змінюйте стереотипи...

через декілька днів знову прочитайте
http://www.pravda.com.ua/articles/2015/09/12/7080989/
Відповісти
 
 
-7 # Соломія 16.09.2015, 09:07
Почитала декілька разів, в загальному все правильно, в детелях не зовсім. Все це я намагалась донести в статті про ігровий майданчик. Нам треба змінювати стериотипи, і проблема не в тому хороший М'ялик чи поганий, а в тому що він діє по накатаній схемі, а до чого це приводить ми бачимо.
А на рахунок може чи не може "торгаш" бути патріотом - може. Це можливо найпатріотніші люди. Подіі на Донбасі показали, що найпродажнішими виявились вчителі і дерслужбовці. Найпатріотнішим и бізнесмени. Та бізнесмени не можуть стати ніколи вдалими держслужбовцями , зовсім інший склад розуму і підхід до грошей. В усьому вони будуть шукати грошову вигоду.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 17.09.2015, 15:18
Скільки підприємців в Україні закрили свій бізнес і пішли воювати на схід, а ще скільки віддають, займаючись волонтерством. Де вони шукають грошову вигоду?
Ти вже розказала, що на благо когось задницю піднімати не будеш. А хтось заради твоєї задниці поклав ЖИТТЯ.
Не полюдські ти толкуєш...як б[ЦЕНЗУРА]а -скрізь скачеш і мітиш..
Відповісти
 
 
0 # Соломія 18.09.2015, 08:41
Ви знову мене не правильно зрозуміли, або дуже примітивно їх сприйняли. Ситуаціяя на Донбасі показала, що вони дуже патріотичні. Я маю на увазі, що люди які відкрили свій бізнес (я сама займаюсь бізнесом і знаю про що говорю) не можуть потім стати вдалими держслужбовцями , бо склад розуму і відношення до грошей інше. Покажу Вам простий приклад, якщо мені потрібно виконати якусь роботу і в мене є бюджет 100тисяч, а я це завдання виконаю за 50 тисяч. То в бізнесі це плюс, працівники получать премію. А в державній установі - це мінус, працівники отримають догани - бо не вміють розпоряжатись грошима. Так що нехай ті хто має розум бізнесмена - розвиває бізнес, а ті хто має мислення держслужбовця - працює в державних структурах. А всі разом будуть патріотами.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 18.09.2015, 09:33
Ти знаєш СОло..х..о тебе таку "РОЗУМНУ" знову неправильно зрозуміли. Що для тебе означає "мислення держслужбовця", якщо ти в цьому нічого нічого не розумієш?
Ти ж у нас і бізнесмен, і до медицини відношення маєш??!!
Те, що в нас держслужбовці поки не всі навчилися буди менеджерами (господарями) суспільних грошей і раціонального їх освоєння (це відголоски нашого минулого),але це не означає, що бізнес має розвиватись окремо від державоутворююч их інструментів.
І саме вміння та знання в організації менеджменту та маркетингу в державних структурах,ВІДП ОВІДАЛЬНІСТЬ (так же як і в бізнесі) - забезпечать ефективний розвиток нашого суспільства. Мені здається, що в тебе ще "совєтське" розуміння , що таке бізнес та держава.
Відповісти
 
 
+3 # Соломія 18.09.2015, 10:26
Назіть мені прізвище хоч одного бізнесмена, який покинув бізнес і став хорошим держслужбовцем і я заберу свої слова назад.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 18.09.2015, 16:45
Не бізнес покидати потрібно, а ростити кадри, які на держслужбі будуть по-господарські відноситися і керувати суспільним надбанням.
А в нас раз не моє, то й не дуже буду паритися.
Розкажи, крім того, що ти день на роботі в Інтернеті (це ж бізнес?) ти зробила дві добрі справи для оточуючих, без раціональності для себе?
Кинь клич - "не галочковий"..
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 21:54
Назви нам ХТО ТИ????? і ми скажемо, хто ми, не беручи твої слова ні взад ні вперед...
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 18.09.2015, 09:39
Якщо ти не вмієш махлювати, брехати, ляпати язиком заумні речі, красти, то тобі нема чого сунутися в політику. Довольствуйся своєю медицинською, вчительською зарплатнею, пенсією колгоспника.... .(продовж список) і колупайся в своїй грядці, виціловуй свої троянди і чорнобривці, які насіяла під вікном ти, чи твоя мати.
Вибачте мені мій сарказм. Зараз я нижче додам одну вєщ. Вчора прочитав. Не полінуйтеся прочитати.
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 18.09.2015, 09:50
Пішли були раз дерева, щоб помазати (поставити, обрати) царя над собою, і сказали вони до оливки: Царюй ти над нами! А оливка сказала до них: Чи я загубила свій товщ, що Бога й людей ним шанують, і сторожити піду над деревами? І сказали дерева до фіґи: Іди ти, та й над нами царюй! І сказала їм фіґа: Чи я загубила свої солодощі та свій добрий врожай, і сторожити піду над деревами? І дерева промовили до винограду: Іди ти, та й над нами царюй! І промовив до них виноград: Чи я загубив свого сока, що Бога й людей веселити, і сторожити піду над деревами? Тоді всі дерева сказали тернині: Іди ти, та й над нами царюй! А тернина сказала деревам: якщо справді мене на царя над собою помазуєте, підійдіть, поховайтеся в тіні моїй! А як ні, то ось вийде огонь із тернини, та кедри ливанські поїсть! (Книга Суддiв 9:8-15)

Ось наша проблема. Оливка не хоче бо зайнята. Фігове дерево не хоче. Виноград не хоче бо також зайняті. За те терен готовий. Терен приймає закони. Терен приймає рішення. Терен управляє. Чому всюди терен? А тому, що виноград- пас, оливки - пас, яблуня - пас, вишня - пас... Святе місце порожнім не буває. Терен змушений йти в міську раду. Терен змушений ставати депутатом ВР. Терен стає президентом. Чому?! А тому, що виноград зайнятий, зайняті й оливки...
"Ой, чому корупція? Ой, яке беззаконня! Ой, як ведуть себе депутати..."
Мовчи лінивий і безвідповідальн ий дуб! Терен дає те, що має! А ти далі умнічай і звинувачуй всіх...
Відповісти
 
 
+4 # Соломія 18.09.2015, 10:37
Ви домислюєте мої слова і робите висновки за мене. Та тільки в нас в Володимирці все по іншому. Коли оливка, яблуня, вишня були молодими і хотіли змін, то у Терена вже була сокира (видана партією КПРС) і вона яро рубала гілки молодим деревам. Дерева виросли, хтось виїхав, хтось відкрив бізнес, хтось просто став хорошим спеціалістом. Брати сокиру в руки вони не хочуть. А біля Терену лише такі Терени з сокирами ... :-?
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 21:15
Як ти встигла у нас у Володимирці за стільки часу : і з Донбасу приїхала, і діти на олівці "не галочковий" збір здали, і поняти, хто такий Мялик, Скібчик без фоток про ДЕНДРОПАРК, яких ти чекала під кожною статею, а він все не бачив..
У садоводів (ти вже знаєш???? чи ні) схрещують і фігу,і оливку, і виноград, і петрушку.. НОРМАЛЬНІ люди роблять безглузді вчинки... Якими ви просто ТАК користуєтесь і глаголите..
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 20:40
Тобі ж сказали - на одну строфу - як блі..ш..ка..- скачеш і мітиш..ми більше не зможемо...
Відповісти
 
 
+5 # Гість 16.09.2015, 11:11
На рахунок продажності вчителів можна поспорить з Соломією - продажною медсестрою
Відповісти
 
 
-6 # Соломія 16.09.2015, 12:34
То поспорте, а не як собачка ""тяв-тяв". Приведіть докази моєї продажності і чесності "донбаських вчителів".ru.tsn.ua/video/video-novini?page=9231&media_id=384055319&type=0&sort=1
Відповісти
 
 
+4 # Гість 16.09.2015, 16:24
Що ж ти ,Соломіє, намагалася донести в статті про ігровий майданчик? Кричала, що дайте мені розміри і кому він належить, і в мене є всі шанси виграти грант на його розбудову. Так на якому ти етапі?
На місці модератора і ще деяких служб (які точно працюють за бюджетну зарплату), я б звернула на тебе "особисту" увагу..Щось багато ти ТРойлиш.
І щоб доводити твою продажність,спо чатку покажи "личико" Соло...х..о.
Відповісти
 
 
-5 # Соломія 17.09.2015, 10:19
Так, так зверніть на мене увагу, вночі приїдьте заберіть і пальці в двері. На рахунок майданчика. Верніться в мою статтю і подивіться що я писала, я пропонувала виграти грант громадою, я б оформила б і відіслала. Від дописувачів я просила деяку ынформацыю і фото місцевості. Хтось підняв свою задницю і сфотографував? Ні? Допобачення. Я можу допомогти але пахати заради задоволення лінивих людей я не буду. В мене є про кого дбати.
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.09.2015, 11:08
Ой, показала свою сутність Солошенька...Та к, Мялик свою задницю підняв, сфотографував.. . і діти вже граются на майданчику. І він не думав, чи буде пахати заради лінивих. Через що він і став самодостатньою людиною.
І наведи реальний приклад, кому ти допомогла.
Розумні і досвідчені люди, читаючи Тебе, добре зрозуміли, що крім "тяв-тяв" ти більш ні на що профнепригодна. Цікаво на якій посаді ти в лікарні?
Відповісти
 
 
0 # Соломія 18.09.2015, 13:23
А ти чого задницю не підняв і не сфотографував, ти б сфотографував, я б відправила б проект. Коли я б не змогла б, ти б оббивав би пороги, щоб виробити дозволи на будівництво, а коли б його б зробили б, я там прибирала - а ти ремонтував що поламали. Слабо?
Відповісти
 
 
+2 # Administrator 18.09.2015, 13:54
Шановні користувачі! Прохання припиити взаємні звинувачення та образи.
Переходьте на конструктивний діалог.
В інакшому випадку коментарі будуть модеруватись або блокуватись.
Дякую за розуміння.
Відповісти
 
 
-4 # Соломія 18.09.2015, 13:59
Дякую адміністрації за підтримку, та якщо чесно, я думала що Сергій Скібчик відрегує на моє прохання про фотографії площадки і допоможе мені. Саме йому в моїй душі адресувалось прохання. Та я ж всього навсього невідома Соломія, може через мене і дійсно не варто виходити з кабінету. :-*
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 14:59
Скібчику площадки у Володимирці не цікаві - він іде в депутати від свого села. Прогнозую фото із Заболоття чи ще звідкись,бо треба ж піаритись.
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 18.09.2015, 15:47
Що значить "площадки не цікаві"? Я робив знімки відкритого майданчика коло першої школи, мої колеги неодноразово моніторили стан ігрових зон у Володимирці -- і після цього "не цікаві"???
П.С. Стосовно Заболоття інформація не відповідає дійсності...
Відповісти
 
 
0 # Гість 19.09.2015, 06:52
А чому по об'єднанню Заболоття та Кузнецовська відсутні коментарі?Чому не пропускаєте.Маб уть боїтеся що виселять із села... :-*
Відповісти
 
 
+2 # Гiсть 19.09.2015, 19:10
Чо так? Служиш ніби добре.
Відповісти
 
 
+3 # Сергій СКІБЧИК 18.09.2015, 15:44
Взагалі-то я весь цей час був у відпустці :) Окрім того, я не житель Володимирця і обрати вдало місце для майбутнього дитмайданчика дещо не в моїй компетенції. Але в будь-якому разі дякую за увагу і згодом спробую долучити до цього проекту активних молодих мам, громадських активістів (депутатів селради) і бізнесменів, але вже в реальності. Місце місцем, але після його вибору треба громадські слухання, вносити пропозицію і готувати проект рішення, а це вже безпосереднеьо робота з селрадою. Треба закинути кандидатам, нехай включать цей проект у свою виборчу програму...
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 18.09.2015, 16:50
А в парку завжди багато дітей. Скачуть по ямах, зїжджають з гірок в долину. Взимку на санках, на целофані, коли є сніг, а влітку на колесах. І на стадіон забігають на тренажери. Може облаштовувати паркову зону, де ще лишилося місце? Трохи рзчистити чагарники?
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 21:02
Якби був у відпустці то в газеті писало б "в.о.головрдакт ора Хтоськін",а так пише "голвний Скібчик"?
Відповісти
 
 
0 # Соломія 19.09.2015, 10:20
От у тому й проблема, поки у Володимирці будуть розкачуватись, дієві громади вже дасно подали проекти. Бо як правило на між оголошенням конкурсу і останнім терміном подачі проходить місяць. Останній день подачі проекту був 13 вересня. А знаєте що найстрашніше, що якби я особисто (особисто а не як інтернет-корист увач) попросила Сергія - він би мені час знайшов і сфотографував. Бо у нас в Володимирці все робиться через знайомих. А як жити без знайомих?
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 15:51
Сергій Скібчик толерантно відреагував на твої випади,де розкривав тему відкриття дитячого майданчику за допомогою Мялика.
Люди, поверніться до тієї статті і прочитайте напади Соломії і "нравоучения" її. Якщо ти хотіла, щоб саме п.Скібчик тобі приніс фотки - треба було відверто його про це попросити. Потрібна конкретика - а не фейхові персонажі.
Дійсно соромно, що серед нас є такі і ми ще повинні реагувати на її "повчальні" догми.
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 18:35
Отож бо, ти "невідома Соломія", якій неможливо заглянути в очі, щоб РОЗГЛЕДІТИ,скіл ьки для суспільства просто так підняла сідн..и..ці..
Так що ж ти хочеш від п.Скібчика? Щоб він скидав фотки і щось доказував "ветряным мельницам" із Дон Кіхота?
Сама перечиш своїм лозунгам.

P.S. Покажи "ЛИЧИКО", СОЛОМА...ійко..
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 20:50
Адміністрація підтримувала не тих, про кого ти вболівала (не про тебе казка,ти вже загралася). Вона нагадувала про етику краснослов'я, грамотність слова та мудрість розуміння.
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 16:32
Шановний адміністратор,п овністю вас підтримую.
Пані Соло.м.і.іі вдалося розбурити читачів, зарплату вона отримає.
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 20:33
Чоловіки люблять і вміють любити...Про це знають всі жінки. .ті,які мудрі і хочуть добра та злагоди...
І слава Богу нас більше...
Відповісти
 
 
+6 # Гість 17.09.2015, 10:29
В чомусь я згідна з тобою Соломія, в чомусь ні. Та на рахунок продажності "донбаських вчителів" ти нажаль права. Щоб мене не приписали до тролів, я навіть підпишусь. Я навчалась в Шахтарському педучилищі. Підтримувала гарні відносини з одногрупниками з Донбасу. Мені дуже тяжко це усвідомлювати, але 90% моїх одногрупників відкрито підтримали "русский мир", забули, що вони все життя вчили дітей "все на світі можна вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину". І викинули мене з числа друзів як бандерівку, що хоче їхньої смерті. :sad:
Олена Кривко
Відповісти
 
 
+5 # Гість 17.09.2015, 11:19
Продажні "руському миру" на Донбасі були не тільки вчителі, а й більша половина населення. І вони вірили в "руський мир" як в хороше майбутнє,а отримали зовсім не те. Все пізнається в порівнянні, на жаль.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 18.09.2015, 09:51
Ну Ви загнули з більшою половиною. Моя старша сестра живе в Артемівську, вона ходила на референдум, щоб подивитись кількість голосуючих спеціально в кінці дня. По спискам було видно що десь третина прийшла на референдум, можливо в депресивних регіонах цифра була більша. За ""русский мир" виступали пенсіонери, вчителі, дерслужбовці, безробітні. Найярішими противниками виступали бізнесмени, фермери. Для прикладу, мати головного артемівського "ополченця" зам.директора по виховній роботі найкрутішої в місті гімназії. Мій племінник навчався в єдиній українській школі в місті (в цьому році закінчив) і навіть там більшість вчителів за "русский мир". :oops:
Олена К :oops: Олена Кривко.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 17.09.2015, 07:14
Перестань пакети брати в прийомном покої то і спорить не не надо "біла і пухнаста" моралізаторка ти наша твій білий халат весь плямах продажності і корупції а то що вона (корупція) в тебе мєлка, так це потомушо ти мєлка, була б крупнєє і брала б больше, а так довольствуєшся пакетами від слабих і строчих строчкі проте які всі нікчемні і продажні, не замєчаючи своїх огрєхів, нравилась ти мені Соломіюшка, пока не почала глобально россуждать про "продажность" цілих соціальних категорій, і я подумала - дура ти зая! :P
Відповісти
 
 
+3 # Ангел 17.09.2015, 10:45
Вся правда про корупцію в медицині і освіті. Дивитись обов'язково всім.

https://www.youtube.com/watch?v=vYjtb-AHOzU&feature=youtu.be
Відповісти
 
 
+2 # Соломія 18.09.2015, 13:24
:lol: :lol: :lol: Оце правда нашого життя.
Відповісти
 
 
+6 # Соломія 17.09.2015, 09:11
По-перше, яке особисто я маю відношення до приймального покою і білих халатів? А по-друге - я не роздумувала про "продажність" цілих соціальних класів, я лиш констатувала те що відбулось на Донбасі і не проводила ніяких паралелей з нашими вчителями.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 17.09.2015, 09:51
Тоді пардон :oops:
Відповісти
 
 
+1 # Гість 18.09.2015, 21:46
Роздумуй краще, лежачи на м'якій подушці..дасть БОг заснеш.. і присняться Ангели...
Відповісти
 
 
+2 # Гість 18.09.2015, 22:20
По-перше, краще подумай, до кого ти маєш "відношення" і чия Ти, щоб далі з тобою толкувати. А по-друге, перш ніж щось каляписати - ти визначся, що таке для тебе "соціальний клас". Ми маємо знати, яку термінологію використовувати для спілкування, так щоб ти зрозуміла.
Відповісти