Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіНа дороги в Кузнецовську виділили мільйон гривень

На дороги в Кузнецовську виділили мільйон гривень

( 0 Votes )

Дороги Рівненщини незабаром отримають нове покриття. Це стало можливим завдяки перевиконанню планових надходжень за першу реєстрації транспортних засобів, завдяки якому обласний бюджету отримав 5,4 мільйона гривень. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Депутати Рівненської обласної ради затвердили переліки об‘єктів, що фінансуватимуться за рахунок перевиконання планових надходжень збору за першу реєстрацію транспортного засобу.

До пропозицій облдержадміністрації щодо ремонту вулиць, на які просять спрямувати кошти, включені лише ті об‘єкти, які мають розроблену проектно-кошторисну документацію.

Зокрема,у  Кузнецовську – 1200.000 грн., буде спрямовано на капітальний ремонт асфальтно - бетонного покриття дороги вул. Набережна.  Використати ці кошти потрібно до кінця 2014 року.

Джерело: vse.rv.ua

 

Коментарі   

 
+1 # Гість 05.11.2014, 12:13
А не соромно рівненським депутатам,що на ремонт кузнецовських доріг більше мільйона, а до Білого озера жителі сіл самі збирають гроші і ремонтують дороги, де, до речі, потрібно не мільйон а набагато менше коштів!!!???!?! ?!?!? А як літо, то дорогу неможна перейти, джип за джипом, депутат за депутатом!!!!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 05.11.2014, 19:38
Ви спочатку зробіть дорогу від Городця До Володимирця, а то стидота людська, від Володимирця до Воронок, Степангорода і взагалі всіх районнних доріг, по яких швидка допомога має доїжати за 20 хвилин до хворого, а тоді пане Жмурак думайте про свій курорт
Відповісти
 
 
+1 # Гість 06.11.2014, 12:25
Дороги потрібні всім!!!!! Причому тут курорт!???
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 94 гостей на сайті