Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіЛауреатами премії "Інтелект-2014" стали четверо учнів Володимиреччини

Лауреатами премії "Інтелект-2014" стали четверо учнів Володимиреччини

( 1 Vote )

Стали відомі імена лауреатів цьогорічної премії «Інтелект-2014», яку вручили у Кузнецовську, започаткованої головою благодійного фонду «Наш край» Василем Яніцьким. Перше місце і премію в розмірі 1200 грн. отримає девятикласник Кузнецовської гімназії Микола Зектер, а дві другихпо 1000 грндесятикласники цієї ж гімназії Анастасія Ковальчук та Тарас Гаврилюк.

Цього року премія «Інтелект» вручатиметься уже вчетверте. Вручається вона учням 9-10 класів за найвищі здобутки в обласних олімпіадах та різноманітних наукових конкурсах. У попередні роки її лауреатами були Юлія Почтар, Тетяна Мельник, Ірина Ляхіна, Юлія Горайчук, Петро Мельник, Тетяна Татусь, Вікторія Ляшик, Юлія Турчинська та Тетяна Лихацька. Більше десятка школярів отримали заохочувальні премії.

- Події останніх місяців показали, що майбутнє України – за молодими, активними, розумними і патріотичними людьми. Дуже хочеться, щоб наші випускники не їхали за кордон, а знаходили застосування своїм знанням і навичкам тут, у своєму краї. Зараз час великих змін, передусім – у суспільстві і в нашій свідомості. Майдан показав, що разом ми можемо багато, і молодь тут відіграла вирішальну роль, відкривши світу нове обличчя нової України. Я вірю, що пройде небагато часу, і ми будемо пишатися і нашим краєм, і нашою державою. А поки що – я радий підтримати наших юних і талановитих школярів, які зовсім скоро визначатимуть наше завтра, - зазначив ініціатор премії, голова благодійного фонду «Наш край» Василь Яніцький.

  На фото зправа наліво: представник фонду Михайло ГЕРАСИМЧУК нагороджує Світлану МАМЧИЦЬ (Рафалівська ЗОШ), Софію ДЯКОВУ (Володимирецький колегіум), Катерину БУБКУ (колегіум) та Ганну БОВУ (колегіум).

На фото зправа наліво: представник фонду Михайло ГЕРАСИМЧУК нагороджує Світлану МАМЧИЦЬ (Рафалівська ЗОШ), Софію ДЯКОВУ (Володимирецький колегіум), Катерину БУБКУ (колегіум) та Ганну БОВУ (колегіум).

Джерело: vse.rv.ua

 

Коментарі   

 
-11 # Гість 04.06.2014, 13:15
Тут на цигарки, туалетний папір та на бронежелети грошей не хватає,а вони
преміі роздають.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 04.06.2014, 14:15
Це ж діти, їх в будь-який час потрібно заохочувати до навчання, знань. Не їх же вина, що війна в країні.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 04.06.2014, 14:28
і воюють теж діти, чиїсь діти
Але що тепер, тільки про війну постити? Добро людям теж потрібне!
Дайош добрі новини!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 04.06.2014, 15:14
Я не думаю що 13-річні там воюють...
Відповісти
 
 
+2 # Гість 04.06.2014, 15:36
тобто, подолавши вікову позначку у 13 років, особа перестає бути чиєюсь дитиною?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 04.06.2014, 16:48
Я мав на увазі таких дітей, як на фото.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 04.06.2014, 15:48
Не думаю що воюють 13-річні,але під роздачу вони потрапили.це точно.Таке запам"ятовуєтьс я.І ніхто там не дивиться талановита дитина чи ні.
Відповісти
 
 
0 # Гість 04.06.2014, 16:09
Під роздачу потрапило все населення, вік тут ролі не грає. Я кажу про те, що кожен з нас чиясь дитина.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 04.06.2014, 15:28
Так,давайте добрі,цікаві новини.А то все вибори,аваріі,п ризначення і звільнення водночас,буршти н і таке інше.Підкиньте щось цікаве,щоб деколи і весело було.а то впадемо в депресію і будете тоді знати.
Відповісти
 
 
-14 # Активіст 04.06.2014, 21:05
Стартувала передвиборча компанія кандидата в депутати ВР Яницького. Він вже раз пролетів повз мандата, як лелеки з емблеми "Нашого краю". Чого в нас навіть благодійність повинна бути рентабельна (вигідна)? Невже справжні меценати перевелись? Чи можливо про них не пишуть, бо за статтю теж треба заплатить?? Багато питань, а кому і до кого??
Відповісти
 
 
-3 # Надія 05.06.2014, 08:16
Коли проходили минула передвиборча компанія то "добрі справи" Яницького аж зашкалювали на шпальтах місцевих газет.Як тільки пролетів,то й забув,що треба робити добро,а зараз знову ожив.Ох як там в Раді медом намазано!
Відповісти
 
 
+8 # Гість 05.06.2014, 08:53
Правильною дорогою ідемо товаріші,вважаю що кращого кандидата у нас як Сорока,я не бачу,на відміну від інших він подарунки та преміі не роздавав,а діяв маштабно,відраз у пообіцяв безкоштовну електроенергію, залишилося тільки діждатися.От і ждемо.Та мабуть працюючи над законопроектами наш діючий депутат забув про своі обіцянки які давав людям,а електроенергія за той час ,як кажуть, не суттєво подорожчала.Час розсудить хто є хто.
Відповісти
 
 
+1 # Активіст 05.06.2014, 11:48
Наш діючий таки багато зробив за неповних 2 роки. Просив у Януковича вульгарного Гарлилюка зробити народним артистом та в польского сейму - засудити народ України. Кому-кому а місцевій колишній владі Сорока винен як земля-колгоспу (за те що пропихнули в народні депутати) і ще Бобрику (за те що розтягнув голоси) винен - якби не він Сорока не пройшов би.
Відповісти
 
 
0 # Гість 05.06.2014, 12:26
А ще у нас був кандидат Кушнір з Рокитного який просто викликав негатив і Кошин з Дубровиці який пішов на зговір з Сорокою після виборів.Оце і все.Але постає питання чи вчинив правильно ЯнІцький (черезь І)нагородивши діток грошовими преміями,можлив о ці гроші потрібно було віддати на придбання бронежелетів,чи може зовсім іх не давати,хотілося б почути думку нашоі спільноти сайту.
Відповісти
 
 
+13 # Siegfried 05.06.2014, 13:25
Правильно вчинив. Війна закінчиться. А дітей і молодь потрібно заохочувати до різного роду творчості, діслідницької діяльності. Це майбутнє. А иайбутнє народжується сьогодні.
Відповісти
 
 
-12 # Активіст 05.06.2014, 22:23
Не погоджуюсь. Війна точно закінчиця, та питання чи буде країна, чи чужинці топтатимуть. А діти будуть.
Відповісти
 
 
+10 # Siegfried 05.06.2014, 22:45
Не погоджуєтеся з тим, щоб дітей заохочували (поощряли)???? Чи з чим? Війна закінчиться з перемогою над агресором.
Відповісти
 
 
-12 # Активіст 06.06.2014, 20:35
Не перекручуйте слова, впевнений в нашій перемозі. Перемога була і в 45-му, але десятки мільйонів полеглих, це ціна перемоги, чи вам байдуже скільки загинуть, аби діти були з 200 гривнями дешевого піару???? Воістину: кому війна, а кому - піар.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 06.06.2014, 11:18
невже все рівно, якими ті діти будуть?
нехай би просто були. Діти як помідори - є то й є, а немає, то нічого!
Якщо ми виростимо і виховаємо своїх дітей розумними, нашу країну загарбники не топтатимуть.
Відповісти
 
 
-8 # Активіст 06.06.2014, 20:31
Ви вважаєте, що наші батьки виростили нас не розумними, бо нашу землю чеченці топчуть? Я так не думаю. Я не кажу, що треба закривати школи, але якщо в кандидата є вільні кошти, то нахай купить броніжелета і ВБЕРЕЖЕ ЦИМ ДІТЯМ ЖИТТЯ БАТЬКА ЧИ БРАТА. я думаю, вони будуть щасливішими, ніж ДЕШЕВИЙ ПІАР НА ДІТЯХ. Доказом цього - Ляшко, який не дітям подаруки роздав, а найняв людей, що воюють. Хтось хоче поспереатися??? ?
Відповісти
 
 
+7 # Siegfried 06.06.2014, 21:25
Пробачте мені, що дітей захищаю. Сам недавно був дитиною. Каюся. Давайте відберемо в дітей дитячі майданчики, не повеземо на оздоровлення, не купуймо в дитсадочки і школи іграшок, обладнання.....
та не за бронежелети Ви переживаєте. Вам завидно. Хіба ні?
А Ляшко дітям жертвує не мало. І відео є в ютюбі. Я не вважаю це піаром. А якщо й піар, хіба дітям від того погано?
Відповісти
 
 
-12 # Активіст 06.06.2014, 21:45
Як кажуть у Берестівці - смердить слухати. Я сам за Яницького голосував! В чому тут зависть? Не дай Бог вам зустріти матір загиблого солдата, то може розум в голову повернувся б. Не захисник ви дітей, а криве дзеркало, що перекручє чужі думки. Я ж казав - є речі необхідні і речі - можуть бути. Дебільна пропозиція відбирати майданчики і не везти на оздоровлення, але з придбанням іграшок м можна зачекати і зі старими погратися.
Відповісти
 
 
-9 # Активіст 07.06.2014, 07:17
Що раз довели, що ви криве дзеркало. Десь ви бачили, що я писав, що жертвувати дітям це погано? Ось приклад: був такий Абдулін, жертвував тут стільки, що ніхто стільки не жертвував. Питання - для чого? Піднявся, став народним депутатом, тепер йому жертвують. Так само і цей Яніцький: стане депутатом і згадуй як звали. І це по-вашому жертва? Це вкладання грошей! Жертви - це ми з вами, бо нас використовують! Жертвувати - це давати гроші чи будь.які предмети на користь когось, а в даному випадку - на користь себе. То ЦЕ НЕ ЖЕРТВА, А БІЗНЕС. Жертва - це наші податки, сплачені на користь держави, а якщо залишились гроші, то на іще щось. Ви чули, скільки Яніцький сплатив податків? Ні. А чули скільки він платить заробітних плат? Ні. Може чули, що бабушка гроші переписала? Знову ні. То звідки гроші на таку благодійність? Може "спонсори" дали? То віддавати будемо ми з вами, як віддавали Януковичу. В цивиізованому світі всі гроші на благодійність проходять перевірку чи не "відмиті" і чи не вкрадені. А нам всеодно, може і з кров'ю, гроші не пахнуть. Ганьба!
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 07.06.2014, 09:04
Ну, от. Нарешті зрозуміло. :-) Можу погодитись з Вами на відсотків 70. А то СМЕРДИТЬ... ДИ БІЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ... аж зубами скреготав.
А я ж з самого початку лише запитав З ЧИМ САМЕ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЯ??? І тут Вас понесло.
Відповісти
 
 
-7 # Активіст 07.06.2014, 11:52
Я думаю на всі 100, а решту 30 залишили на образу. Тому я прошу вибачення за нестриманість. Простіть і зрозумійте: не зі зла, погарячкував. Не можу читати всяку єресь. А так я добрий. А щодо анлайків я звик, всім не вгодиш.
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 08.06.2014, 09:39
:lol: Ні. На образу не лишив. Просто не з усім погоджуюсь. Простити? Прощаю, хоча Ви мене не образили. Я лише думав ТА КОЛИ Ж ВІН УГОМОНИТЬСЯ? :-) ЧИ ДОЧЕКАЄМОСЯ МИ ВІД АКТИВІСТА ХОЧ КРАПЕЛЬКУ ПОЗИТИВУ? НЕВЖЕ "ВСЕ ТАК ПОГАНО В ДАТСКОМ КОРОЛЄВСТВЄ?" /Шекспір/ :lol:
Відповісти
 
 
-7 # Активіст 08.06.2014, 11:53
Те не все так і погано. Але про "непогано" багато пишуть. Он всі журналісти на "непоганому" матеріалі сидять. За "непогано" більше платять. А за "погано" ще й в суд подають. Але від "погано" чи "непогано" істина не міняється, вона - ОДНА. І від Активіста завжди буде матеріал наближений до істини, наскільки це можливо. А для чого тоді час витрачати?
Відповісти
 
 
+11 # Сергій СКІБЧИК 10.06.2014, 15:05
Та чого ви все в гаманець зазираєте?!!
"Платять-не платять"... Не міряйте все рублем. Ви у Герасимчука перш спитайте, а тоді вже підливайте масла у вогонь (тобто ФАКТИ МАЮТЬ БУТИ ПЕРЕВІРЕНІ). Є теми і речі, за які гріх брати гроші: це і соціальна реклама, і соціальні повідомлення, і якісь духовні речі. Допомога дітям (від кого вона б не йшла -- від держави чи від благодійників) -- одна з таких тем
Відповісти
 
 
-10 # Активіст 08.06.2014, 11:21
Думаю віл Герасимчука ви і снігу зимою не побачите :-) А якщо вас зачіпило, то раз і назавжди напишіть: журналісти безкоштовно пишуть матеріали (особливо політично-замов ні) і до вас буде черга стояти :-) :-) :-) а якщо берете гроші, ти тишком мовчіть і пишіть, а то "гроші , гаманець!", це подібно до злодія, що кричить: "караул, грабують!". І не дивно: скажи ГАІшнику, що бере гроші, то ще і по голові получиш. Він теж каже: не зазирай в гаманець! Чомусь робите та стидаєтесь! То може і стидаєтесь, що не так робите?
Відповісти
 
 
+5 # Сергій СКІБЧИК 12.06.2014, 09:30
Скажу по народному: "Бай до неба -- небо синє".
Я вам про те, що є теми, за які ми гроші не беремо (не тому, що багаті, а тому що є таке поняття честі професійної), бо це для наших дітей і про наших дітей. Але, бачу, в деяких моментах з вами не варто й сперечатися -- все одно не переконаєш...
Відповісти