Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіКузнецовчани влаштували концерт військовикам (+фото)

Кузнецовчани влаштували концерт військовикам (+фото)

( 0 Votes )

Напередодні 9 травня до військової частини А3420 завітали місцеві артисти та керівництво міста, аби привітати військовослужбовців із 6-ою річницею Великої Перемоги.

Під час святкового концерту, який підготував відділ культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, хороший настрій військовим дарували солісти та колективи Палацу культури ВП «РАЕС», центру дозвілля «Лісова пісня» і талановиті діти з музичної школи Кузнецовська.

Колектив дитячої музичної школи, крім музичних дарунків, презентував військовим і матеріальний – зібрані колективом 1500 гривень на підведення води до військової частини.

У свою чергу керівник військової частини подякував усім за допомогу:

– Хочу від усієї душі подякувати усім мешканцям вашого краю. Коли ми сюди їхали, ми розраховували лише на себе, однак, прибувши на місце, отримали величезну пітримку від місцевого населення – ви нас прийняли, як рідних, – мовив він. – Ви підтримали наш дух, зміцнили нашу віру в те, що ми справді тут потрібні. Тож із Богом у серці, народною підтримкою та зброєю в руках ми завжди переможемо чужу армію і ніякий ворог нас не здолає!

Наостанок усі учасники концерту спільно виконали Гімн України.

Кузнецовчани влаштували концерт військовикам
 
Кузнецовчани влаштували концерт військовикам
 
Кузнецовчани влаштували концерт військовикам
 
Кузнецовчани влаштували концерт військовикам
 
Кузнецовчани влаштували концерт військовикам
 

Вікторія ГОРДІЄНКО

 

Коментарі   

 
+7 # Гість 16.05.2014, 15:10
Молодці підбадьорили хлопців
Відповісти
 
 
0 # Гість 16.05.2014, 17:27
А не можна якось з'ясувати у військовиків - можливо крім концерту, їм ще й інша допомога потрібна (наприклад, продукти харчування - картопля, сало тощо)? Спілкуючись з місцевим неселенням, неодноразово чув думки, що якби організували збір продуктів харчування для військових - всі б допомогли. Як наприклад, щоосені збирають для дікарні.
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 20.05.2014, 11:40
Ми писали про це трошки раніше у матеріалі http://www.polissya.net/news/v-raioni/1717-navchannia-zbrojnuh-sul-ukrainy-vesnuiana-zluva.html

Там було подано так: "Усіх, хто може чимось адресно допомогти особовому складу зенітно-ракетно му дивізіону, просимо звертатися до своїх сільських рад. Там складатимуть список і збиратимуть матеріально-тех нічну допомогу (продукти, шкарпетки, рушники, засоби гігієни, акумулятори, ліхтарі або ж грошові кошти) саме на конкретні потреби дивізіону.

У районі цю роботу координує заступник голови РДА Ярослав Березюк (тел. 067-360-10-78), у місті Кузнецовську – заступник міського голови Юрій КРАВЕЦЬ (067-887-03-32) "
.

Зараз, правда, заступника голови РДА ще нема, але через сільські ради можна уточняти, що потрібно військовим. Або звертатися до голови РДА напряму на тел. 2-33-00
Відповісти
 
 
+4 # Гість 19.05.2014, 08:13
У нашому селі на тому тижні вже організовували збір продуктів. Люди несли хто що міг від овочів і сала і до консервації. Потім тракторцем їм завозили.
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 19.05.2014, 11:20
І це добре. Взагалі мабуть є потреба і в інших речах. Хай не стидаються і через пресу чи ще як звертаються до населення.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 97 гостей на сайті