HomeНовиниВ Кузнецовську

В Кузнецовську

Складне становище Кузнецовської СМЧ-3

( 0 Votes )

За словами начальника ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Олександра Коцюбинського, сьогодні колектив «працює у режимі самооптимізації у рамках використання коштів, які надані субвенцією, а також незначних залишків матеріальних ресурсів, зекономлених та збережених з минулого року».

 

У Кузнецовську більше немає «чортового колеса» (+фото)

( 3 Votes )

У Парку культури та відпочинку міста закінчують демонтаж «Колеса огляду», яке радувало кузнецовців та гостей Кузнецовська більше десятиліття. Втім, упродовж декількох останніх років колесо вже не працювало, а у 2013 році, після проведення фаховою комісією експертизи атракціону було виявлено, що у такому стані «чортове колесо» непридатне до експлуатації. Тож 27 грудня 2013 року депутати Кузнецовської міської ради прийняли рішення про списання атракціону «Колесо огляду».

 

Нещасливе Щастя: кузнецовські волонтери потрапили під обстріл «градів» (+фото)

( 0 Votes )

Група волонтерів із Кузнецовська, які постійно доставляють бійцям АТО допомогу, під час останнього візиту на схід потрапили під обстріл «Градів».

«Цього разу вирушили на Донбас на автомобілі приватного підприємця Віктора Міщука, який вирішив долучитися до волонтерської справи. Запланували поїздку до Станиці Луганської у батальйон «Торнадо», – розповідає один з учасників поїздки Степан Жданюк. –  По дорозі планували відвідати нашого земляка Валерія Конопка, який служить в одній  з військових частин неподалік тієї ж Станиці Луганської.

 

Концерту Скрябіна у Кузнецовську не буде

( 1 Vote )

З концертом до Кузнецовська Кузьма Скрябін мав приїхати на передодні Дня Святого Валентина. Та сьогодні вранці стало відомо, що у страшній ДТП загинув видатний український співак, під псевдонімом Кузьма Скрябін. Про це повідомляє прес-служба ДАІ. – пише Українська правда

 

Кузнецовські волонтери знову побували на Сході

( 0 Votes )

«Цю поїздку приурочили до закінчення відпустки наших земляків – двох Олександрів: Маринича та Ульянова. Проводжати їх вийшли рідні та друзі. Прощалися з тривогою, бажали повернутися живими та здоровими і з перемогою.

Дорогою заїхали до наших у 80-ту бригаду: взяли генератор, який там залишили наші кузнецовські волонтери для бійців 28-ої Одеської бригади.

 

Сторінка 1 з 32

На даний момент 65 гостей на сайті