HomeНовиниВ Кузнецовську

В Кузнецовську

В Кузнецовську СБУ виявила підпільну зброярню

( 1 Vote )

У Кузнецовську оперативники СБУ затримали двох місцевих мешканців, які виготовляли бойові пістолети та реалізовували їх. Вони обладнали підпільну «майстерню» у квартирі, де пістолети, які стріляють шумовими набоями, перероблювали на вогнепальну зброю.

Покупців нелегальної зброї зловмисники шукали серед знайомих.

 

Чергова поїздка волонтерів на Донбас (+фото)

( 1 Vote )

Цього разу завчасно спланували  маршрут поїздки. Адже з попередньої, невдалої, поїздки залишились передачі Валерію Конопку, які необхідно було  йому доставити. Були передачі Андрію Пікусю в Щастя, ще одному Валерію з  с.Лісово Маневицького району, який також служить в тих краях. А ще планували дещо передати в батальйон «Торнадо», який дислокується в Станиці Луганській.

 

Кузнецовчанин наклав на себе руки щоб не йти до війська

( 0 Votes )

У Кузнецовську розпрощався з життям 38-річний Сергій — батько двох дітей, бо не хотів йти у військо.

— Чоловік отримав повістку з військкомату, але сказав дружині, що у військо йти не хоче,  — повідомила Ольга Ангелова з СЗГ УМВС України в Рівненській області. — Він дуже переживав. Сказав дружині, що повіситься, але в армію не піде.

 

Кузнецовський спецназ: після гарячих точок - на полігон (+фото)

( 1 Vote )

Ці молоді хлопці – з підрозділу спеціального призначення Національної гвардії України. Та тільки по зовнішності можна судити про їхній вік (наймолодшому спецназівцю лише виповнилося 22 роки) – всі вони пройшли АТО. Чи то спецпідготовка допомогла їм вберегтися від куль, «градів» і «ураганів», чи командирський талант заступника командира частини № 3045 Павла Жарікова, чи молитви матерів (а скоріше усе разом), але на ротацію хлопці повернулися живими та здоровими (лише одного поранило, і то легко).

 

Складне становище Кузнецовської СМЧ-3

( 0 Votes )

За словами начальника ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Олександра Коцюбинського, сьогодні колектив «працює у режимі самооптимізації у рамках використання коштів, які надані субвенцією, а також незначних залишків матеріальних ресурсів, зекономлених та збережених з минулого року».

 

Сторінка 1 з 33

На даний момент 54 гостей і 1 користувач на сайті