HomeНовиниВ Кузнецовську

В Кузнецовську

Відзначення 18-ї річниці Конституції України в Кузнецовську

( 0 Votes )

27 червня у Палаці культури  ВП «Рівненська АЕС» відбулися урочистості з нагоди 18-ї річниці Конституції України. У них взяли участь в.о. міського голови Ігор Куц, благочинний Володимирецького району та м. Кузнецовськ УПЦ КП, настоятель Спасо-Покровського храму отець Віталій Боднар, генеральний директор ВП «Рівненська АЕС» Павло Павлишин та голова профспілкового комітету ВП «Рівненська АЕС» Іван Мельник.

 

Молодь активна, творча, спортивна!

( 0 Votes )

В останню неділю червня  у місті, як і в державі загалом, відзначалося прекрасне, добре та радісне свято – День молоді. Значна частина молодих людей уже народилась у незалежній Україні і за ними майбутнє нашої держави. Водночас це свято і тих, хто завжди молодий душею та бере активну участь у громадському і політичному житті країни.

 

В Кузнецовську горіла багатоповерхівка

( 0 Votes )

30.06.2014р. 13-05 м. Кузнецовськ, мікрорайон Вараш, будинок №40, 6 поверх. Вогнем знищено меблі та речі домашнього вжитку в кімнаті двохкімнатної квартири. Під час пожежі врятовано власника квартири, якого після надання першої медичної допомоги у важкому стані з діагнозом отруєння чадним газом госпіталізовано в реанімаційне відділення СМСЧ-3 м. Кузнецовськ та виведено на свіже повітря 7 жителів, із них 2 дітей з вище лежачих поверхів.

 

Атомна станція – не друкарський станок

( 0 Votes )

 

На Рівненській атомній електростанції, у рамках ініціативи Євросоюзу «Тиждень сталої енергетики»,  відбувся круглий стіл «Ядерна енергетика та її внесок у пом’якшення зміни клімату».

 

Новини Кузнецовська за тиждень

( 0 Votes )

Кузнецовський міст став синьо-жовтим

23 червня 2014 року громадські активісти Кузнецовська пофарбували міст через річку Стир у синьо-жовті кольори. До  патріотичного дійства, в ході якого споруду розмалювали у кольори національного прапора, долучилося  кілька десятків містян. Саме так діти й дорослі Кузнецовська висловили своє прагнення жити в єдиній, неподільній Україні.

 

Сторінка 1 з 25

На даний момент 22 гостей на сайті