HomeНовиниВ Кузнецовську

В Кузнецовську

Прапор завдовжки 105 метрів пронесли у Кузнецовську (+фото)

( 2 Votes )

Феєрверком святкових подій відзначили рівненські атомники День національного прапора та День незалежності України. Під час святкувань влаштовувалися ярмарки, виставки, концерти та апофеозом став парад вишиванок, який супроводжувався розгортанням учасниками свята величезного єдиного прапора довжиною 105 метрів.

 

Працівники Рівненської АЕС створили вишиваний тризуб (+фото)

( 1 Vote )

Масову акцію «Прийди на роботу у вишиванці» на честь Дня Національного Прапора та Дня Незалежності України вже втретє влаштували працівники РАЕС. Цього разу у вишиванках створили національний герб України. У заході взяло участь понад 100 працівників.

На пристанційній площі, під час обідньої перерви, представники майже усіх підрозділів РАЕС об’єдналися у бажанні продемонструвати свій патріотизм та єдність.

 

Рівненській АЕС не вистачає води для охолодження реакторів?

( 2 Votes )

За повідомленням сайту vse.rv.ua рівень води на Хрінницькому водосховищі, що забезпечує постачання води для охолодження атомних реакторів РАЕС, впав до мінімальних позначок внаслідок аномальної спеки. Уже півроку Хрінницька ГЕС, що перекачує воду зі Стира для охолодження реакторів, працює на півпотужності – з двох турбін вмикають лише одну. Як повідомляє прес-служба ГО «Екоклуб», брак води створює загрози діяльності атомній електростанції.

 

Коні, як дельфіни, лікують серце і душу…(+фото)

( 2 Votes )

– Мисль завести коней не покидала мене з дитинства. Мої батько та дідусь були потомственними і знатними конярами, – розповідає засновник Кузнецовського конезаводу Володимир Коровкін. Я виріс серед коней. Годков шість було, коли мене посадили верхи на коня. Дідусь Алєксандр Ніколаєвіч передавав свої знання. Ми не були колхозніками, та я водив коней в нічне, купав їх на річці. Доводилося й лікувати лошадок. Так я познайомився із цими благородними тваринами, які супроводжували мою родину все життя.

 

Відбудуться громадські слухання по приєднанню Заболоття до Кузнецовська

( 0 Votes )

Кузнецовська міська рада повідомляє, що 28 липня 2015 року о 17 годині в актовій залі виконавчого комітету відбудуться громадські слухання з питань добровільного об'єднання територіальної громади с.Заболоття Заболоттівської сільської ради Володимирецького району з територальною громадою м.Кузнецовськ з центром у м.Кузнецовськ.

 

Сторінка 1 з 35

На даний момент 45 гостей і 1 користувач на сайті