HomeНовиниВ Кузнецовську

В Кузнецовську

ДТП в Кузнецовську: пенсіонер кинувся під колеса "Хонди"

( 0 Votes )

Аварія трапилася вчора вдень поблизу КП "Міські електричні мережі" у Кузнецовську. Унаслідок  ДТП 78-річний місцевий житель потрапив в реанімацію. У нього закритий перелом кісток тазу, закритий перелом верхньої третини правої гомілки, осаджена рана правого передпліччя.

 

Сезон відпочинку на Білому озері продовжено

( 0 Votes )

Сезон відпочинку у реабілітаційно-оздоровчому комплексі «Біле озеро» вирішено продовжити до кінця вересня.

Більш ніж 4 тисячі осіб відпочивають щороку на РОК ВП РАЕС «Біле озеро». Цього року, враховуючи попит на путівки та сприятливу погоду, вирішено продовжити оздоровчий сезон ще й на перший осінній місяць.

 

Кузнецовськ відмовився святкувати день міста

( 0 Votes )

Вирішили перенести святкування на час після закінчення АТО.

Кошти, передбачені в бюджеті на святкування дня міста, буде використано на програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей – мешканців Кузнецовська.

 

Міський голова Кузнецовська Ігор Куц: «Ми повинні бути гідними наших героїв»

( 3 Votes )

14 травня 1948 року перший очільник уряду єврейської держави Давид Бен-Гуріон проголосив у Тель-Авіві незалежність Ізраїлю. Свято розпочалось відразу після виступу премєра й тривало до світанку. Свідки тих подій кажуть: не радів лише Бен-Гуріон. Бо розумів, що проголошення незалежності – це автоматично оголошення війни. Утворення нової держави суттєво змінило розстановку сил на Близькому Сході та світі. Відповідно, знайшлись ті, хто хотів знищити цього геополітичного гравця.

 

Жителя Кузнецовська упізнали серед полонених бійців в Донецьку

( 0 Votes )

В День Незалежності України у Донецьку проросійські бойовики провели вулицями полонених українців. 19 бійців упізнали, про це написав журналіст ТСН Андрій Цаплієнко в Facebook, та опублікував список.  Серед них є уродженець с. Луко Володимирецького району, який проживає в м. Кузнецовськ, а також іще троє жителів Рівненської області.

 

Сторінка 1 з 27

На даний момент 8 гостей і 1 користувач на сайті