HomeНовиниВ Кузнецовську

В Кузнецовську

У Кузнецовську побудують сміттєпереробний завод за 80 мільйонів

( 2 Votes )

 

Завод із переробки побутових відходів за кошти польського інвестора планують почати будувати на окраїні Кузнецовська вже у 2016 році. Як повідомив виконуючий обов'язки міського голови, секретар Кузнецовської міської ради Ігор Куц, наразі вже підписана угода з польською фірмою про наміри споруджувати таке виробництво.

 

Кузнецовськ об'єднався із Заболоттям

( 0 Votes )

4 вересня 2015 року Кузнецовська міська рада прийняла рішення «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Втім, не всі депутати підтримали таку ініціативу. Так, депутат Юрій Нестерчук поцікавився причинами такого, на його думку, поспішного рішення. «А чи не обумовлено таке поспішне прийняття даних рішень тим, що в.о. міського голови Ігор Куц шукає можливість подовше посидіти на своїй посаді?

 

Василь Яніцький: Кузнецовськ для мене – місто особливе

( 0 Votes )

День народження – це свято друзів і подарунків. День народження міста – не виняток. Цієї неділі до Кузнецовська з’їдуться багато поважних гостей – наших земляків, відомих людей, і просто тих, хто любить наше місто. І, звичайно ж, не з порожніми руками. Будуть концерти, розваги для дітей і розмови з дорослими: як зробити так, щоб проблем у житті було якнайменше, а підстав для гордості – якнайбільше.

Серед тих, хто не минає своєю увагою День Кузнецовська - і народний депутат України Василь Яніцький, який і цього року приготував кузнецовцям свій подарунок. Скориставшись нагодою, ми запросили Василя Петровича до розмови.

 

В Кузнецовську відбудеться перший в Україні фестиваль мацика

( 0 Votes )

Розпочнеться фестиваль о 12 годині у неділю, 13 вересня на майдані Незалежності у Кузнецовську.

Мацик – це традиційна поліська страва, яка являє собою сиров`ялене м’ясо у кендюху. Провести фестиваль цієї страви кузнецовці збираються на День міста.

 

Прапор завдовжки 105 метрів пронесли у Кузнецовську (+фото)

( 2 Votes )

Феєрверком святкових подій відзначили рівненські атомники День національного прапора та День незалежності України. Під час святкувань влаштовувалися ярмарки, виставки, концерти та апофеозом став парад вишиванок, який супроводжувався розгортанням учасниками свята величезного єдиного прапора довжиною 105 метрів.

 

Сторінка 1 з 36

На даний момент 82 гостей на сайті