HomeНовиниВ Кузнецовську

В Кузнецовську

Кузнецовські волонтери знову побували на Сході

( 0 Votes )

«Цю поїздку приурочили до закінчення відпустки наших земляків – двох Олександрів: Маринича та Ульянова. Проводжати їх вийшли рідні та друзі. Прощалися з тривогою, бажали повернутися живими та здоровими і з перемогою.

Дорогою заїхали до наших у 80-ту бригаду: взяли генератор, який там залишили наші кузнецовські волонтери для бійців 28-ої Одеської бригади.

 

В Кузнецовську затвердили бюджет на 2015 рік

( 0 Votes )

23 січня відбулася перша в цьому році позачергова сесія Кузнецовської міської ради. Депутати розглянули та схвалили близько 30 питань порядку денного, серед яких, зокрема, бюджет міста та Програму економічного та соціального розвитку Кузнецовська на 2015 рік. Сформувавши робочі органи: лічильну комісію та секретаріат, народні обранці розпочали роботу із заслуховування інформації в.о. міського голови Ігоря Куца про складний фінансовий прогноз стану бюджету Кузнецовська на 2015 рік. 

 

Житель Кузнецовська знімав гроші з чужих карток

( 0 Votes )

Жителя міста Кузнецовськ правоохоронці затримали за вчинення двох крадіжок. Цього разу на лаві підсудних опинився 27-річний Дмитро. – повідомляє Сфера - ТВ .

Добряче напоївши своїх знайомих, чоловік знімав особисті кошти з банківських карток. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Рівненській області.

 

В Кузнецовську пожежники врятували жінку від самогубства

( 0 Votes )

 

Як повідомляє ТакеІнфо, надзвичайна подія трапилася пізно ввечері дванадцятого січня у Кузнецовську. Після сварки із власною матір`ю тридцятитрирічна жінка вийшла на балкон четвертого поверху житлового будинку і збиралася стрибнути вниз.

 

Фестиваль колядок і щедрівок пройшов у Кузнецовську

( 0 Votes )

Церковні хори релігійних громад Володимиреччини, Кузнецовська та Рівного взяли участь І-ому регіональному фестивалі «Ой, радуйся, земле». Перший етап різдвяного свята колядок та щедрівок відбувся у палаці культури ВП «Рівненська АЕС».

За словами організаторів заходу, виконавчого комітету Кузнецовського міськвиконкому, фестиваль проводиться з метою відродження, збереження та розвитку української національної культури.

 

Сторінка 1 з 32

На даний момент 128 гостей на сайті