HomeНовиниВ Кузнецовську

В Кузнецовську

Кузнецовськ перейменують на ...Кузнецовськ?

( 1 Vote )

З травня  2015 року набрав чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», згідно з яким органи місцевої влади в шестимісячний термін після того, як закон вступив в дію, повинні до парламенту подати пропозиції щодо перейменування населених пунктів, районів та областей, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Відтак, до списку міст, які потрібно перейменувати належить Кузнецовськ.

 

Черговий телефон муніципальної варти включений у мережу

( 0 Votes )

При порушеннях громадського порядку та посяганні на права та свободи кузнецовців просять звертатися на черговий телефон ГО «Кузнецовська Муніципальна Варта». Номер телефону – (098) 488-96-88.

Зазначається, що у дні чергувань телефон буде знаходитись у старшого патруля варти. Зацікавлених громадян просять передавати номер телефону знайомим. При цьому в активному режимі телефон перебуватиме у передсвяткові та вихідні дні, у вечірній та нічний час.

 

Кузнецовський "стрілок" (+відео)

( 0 Votes )

У Кузнецовську пенсіонер влаштував справжнє полювання з вікна власного балкону. Чоловік посеред білого дня відстрілював з рушниці птахів і безпритульних собак та котів.

30 листопада до Кузнецовського відділення поліції надійшло повідомлення, що з будинку по вулиці Енергетиків, 17 лунають постріли.

 

Кузнецовськ перейменує Верховна Рада?

( 1 Vote )

У самому місті так і не було проведено громадських слухань, оскільки містяни проти перейменування

Нову назву міста атомників обиратимуть депутати Верховної Ради. Принаймні, таке право вони отримали наприкінці минулого тижня, коли вступив у силу другий етап закону про декомунізацію.

 

Воїни АТО – в гостях у Кузнецовських школярів (+фото)

( 0 Votes )

Колишні учні та працівники Кузнецовської ЗОШ №4, а зараз – учасники АТО, влаштували сьогоднішнім школярам незабутню зустріч.

У переповненому залі військовослужбовці розповіли дітям про себе, про свої підрозділи, продемонстрували світлини, на яких відображається повсякденне життя і бойова робота українських військових у зоні АТО, відповідали на численні запитання присутніх. Хлопці запевнили усіх, що сила духу у наших воїнів міцна, патріотизм на високому рівні і перемога обов’язково буде за нами.

 

Сторінка 1 з 38

На даний момент 88 гостей і 1 користувач на сайті