Авторизація

HomeНовиниОфіційноСобіщиці відсвяткували день народження

Собіщиці відсвяткували день народження

( 0 Votes )

У поселень, як і людей,  свої дати народження. Ось і нашому селу виповнився 384-й рік з часу його заснування. І щоразу, беручи участь у святковому дійстві, ловлю себе на думці, що село, на відміну від нас людей, не старіє, а навпаки, з кожним роком молодшає. Виростають нові ошатні будівлі, виростають нові вулиці…

 У визначений час на майдані  біля сільського Будинку культури (на жаль, сам він уже багато років в аварійному стані) почали збиратися сельчани, щоб долучитися до святкового дійства. У короткому виступі  сільський голова  Станіслав Ткач привітав сельчан зі святом і розповів, що зроблено в селі останнім часом. А відтак розпочалося вшанування заслужених наших земляків, які своєю працею примножували здобутки села.

    Першою на імпровізовану сцену вийшла найстаріша жителька села 92-річна Єлизавета Дмитрівна Гейко. Щиро подякувавши за багаторічну працю на благо людей і побажавши доброго здоров’я і щастя, своїй старійшині люди вручили пам’ятний подарунок.

   Слова вітання і щирі побажання на наступні роки пролунали і на адресу Галини Іларіонівни та Йосипа Павловича Денисюків, які відзначають 50-ліття спільного життя. І так само бурхливими оплесками зустріли присутні подружжя Тетяни Вікторівни і Сергія Яковича Бабчаніків, у яких народилося 14 дітей.

    Щирість і повага адресувалися й ветеранові медичної служби, колишній завідувачці фельдшерсько-акушерським пунктом Антоніні Зіновіївні Дукач та ветеранові педагогічної праці Галині Володимирівні Каганець. Не обійшли увагою і колишніх голів сільради Марію Григорівну Гузовату, Кирила Івановича Федіну-Ткача, Івана Корнійовича Тимофієва та Федора Івановича Черевача, а також ще двох земляків, Павла Бортника й Андрія Рибчинчука, до яких завітав день народження. А талановиту вишивальницю рушників Тетяну Дмитрівну Лук’яневич і Ларису Володимирівну Бабчанік, чиє подвір’я потопає у квітах, а також главу співочої родини Надію Борисівну Єгор за любов до рідного села відзначено подарунками, бурхливими оплесками і музичними вітаннями аматорів сцени.

   Дотепний гумор і чудові пісні пролунали у виконанні соліста Рафалівського Будинку культури Ігоря Козодоя, самодіяльного  аматорського ансамблю «Калина» і театру мініатюр  районного Будинку культури «Веселі вдови», представленого Марією Дукач і Людмилою Трохимчик. А ще прекрасними виступами, що сприймалися «на біс», порадували вихідці з села, нинішні мешканці Кузнецовська  Ніна Левкова, Надія Рибчинчук, Тетяна Савчук, Іванка Тимофіюк та Володя й Оксана Дукачі.

 Вдячні Собіщиці за свято і своїм спонсорам Василю Бортнику, Вікторії Бойко, Олексію Журавському, Олегу Добряку, Віктору Войтко, Анатолію Ващені, Володимиру Савоніку та своєму районному депутатові Петру Сиротюку.

 

 
 

 

Петро АСАУЛЕНКО.

с. Собіщиці. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 98 гостей на сайті