Авторизація

HomeНовиниОфіційноПрацівники ДАІ провели операцію «Мотоцикліст!»

Працівники ДАІ провели операцію «Мотоцикліст!»

( 0 Votes )

Останнім часом на дорогах області зросла кількість дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв двоколісних транспортних засобів. Майже кожного дня працівники Державтоінспекції реєструють дорожні пригоди, винуватцями яких стають водії мотоциклів та мопедів. Більше того, щоденно у результаті таких дорожньо-транспортних пригод травмуються і гинуть люди.

Аби попередити та не допустити аварійність за участю водіїв двоколісних транспортних засобів, в період з 6 по 20 травня 2013 року працівниками Державтоінспекції проводилась цільова оперативно-профілактична операція «Мотоцикліст!».

Під час проведення профілактичних заходів працівники Державтоінспекції акцентували увагу як на виявленні грубих порушень ПДР (зокрема керування мотоциклами або мопедами у стані алкогольного сп’яніння), так і на інші порушення ПДР (наприклад, керування мотоциклом без мотошолома).

Працівники ВДАІ Кузнецовського МВ закликають водіїв мотоциклів не тільки суворо виконувати правила дорожнього руху, але й не забувати про заходи особистої безпеки. Щоразу, коли вирушаєте в дорогу, не забудьте одягти мотошолом. Як засвідчує аналіз деяких дорожньо-транспортних пригод, саме цей засіб безпеки нерідко рятує людині життя.

За час проведення оперативно-профілактичної операції «Мотоцикліст», працівниками ВДАІ Кузнецовського МВ на водіїв мотоциклів було складено 26 адміністративних протоколи за прушення ПДР, з яких 7 – за керування мотоциклом в нетверезому стані.

Володимир Килюшик,

інспектор ВДАІ Кузнецовського МВ.

 

 

 


 

 

 

 


 

Коментарі   

 
+6 # Guest 27.05.2013, 17:00
От які Ви молодці! Бачите, як я вас трохи пожурив за операцію "Пішохід" то ви почали працювати і уже в даному випадку ви напрацювали більше ніж в п"ять разів в порівнянні з минулим разом.О! З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
+2 # xosяin 28.05.2013, 15:51
Значить, треба більше їх картати і лаяти. Інколи це допомагає :) . Молодець, Веселий Кіт Вася!
Відповісти
 
 
0 # Guest 28.05.2013, 17:49
І тут xosяin встиг.Але чому карати і лаяти?Що дістали? Мене наприклад не чіпають тому що в мене немає автомобіля.Ціка во,а як буде назватися наступна міліцейська акція.
Пропоную оголосити конкурс найменувань даних міроприємств.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 67 гостей на сайті