Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗаступник голови ОДА Світлана Сад на Володимиреччині

Заступник голови ОДА Світлана Сад на Володимиреччині

( 0 Votes )

 

14 травня з робочим візитом на Володимиреччині побувала заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Сад. Головною метою поїздки було ознайомлення з реалізацією ініціатив Президента України В. Ф. Януковича, що безпосередньо стосуються галузі охорони здоров’я району.

Тому у супроводі заступника начальника управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації Василя Лисичанського, Світлана Сад провела зустріч з головою Володимирецької райдержадміністрації Володимиром Ткачуком, заступником голови райдержадміністрації Ярославом Березюком, головним лікарем комунального закладу «Володимирецька ЦРЛ» Іваном Караїмчуком та представниками ЗМІ, де було обговорено подальше реформування медичних закладів району.

Під час зустрічі Світлана Сад зазначила, що первинна ланка на селі Володимирецького району стала більш керованою за рахунок структуризації її функціональних підрозділів, збільшився прийом у лікарів первинної ланки та скорочення відвідування у поліклініці ЦРЛ.

Делегація відвідала віддалені населені пункти району та ознайомилась з роботою  Сопачівської та  Великотелковицької лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Володимирецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Заклади мають оснащену лабораторію та стоматологічні кабінети. Також для населення обладнали й укомплектували оглядову, процедурну кімнати, кабінет профілактичних щеплень, кабінет лікаря загальної практики сімейної медицини та фізіотерапевтичний кабінет, реєстратуру й аптечний пункт. Є в сільській амбулаторії також палата для денного стаціонару.

           Загалом Володимирецький район є лідером за впровадженням практики сімейної медицини – нині сімейні лікарі обслуговують 98 відсотків населення. Відтак, люди можуть отримати якісну медичну допомогу в найближчому населеному пункті.

Також Світлана Сад ознайомилася з розвитком тепличного господарства з вирощування квітів ТзОВ «Флорія – Україна», що знаходиться у селі Заболоття Володимирецького району.

 

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

Коментарі   

 
+12 # Guest 16.05.2013, 13:13
Будь ласка,Ви інформуйте громадськість про приізд вмсокопосадовці в з області наперед.Це дасть можливість зустрітися і почути голос народу про нашу реформовану медицину,про ті покращення які настали,наші здобутки та побажання від громадськості.
Відповісти
 
 
-9 # Administrator 16.05.2013, 16:36
Ми подаємо інформацію по мірі її надходження. На жаль, не завжди вдається зробити все оперативно.

Ваше побажання врахуємо.
Дякуємо за розуміння!
Відповісти
 
 
-7 # xosяin 17.05.2013, 16:36
Насправді дуже часто такі поїздки чиновників спонтанні, і журналістів про них не завжди повідомляють :(
Відповісти
 
 
+4 # Guest 18.05.2013, 13:17
Пояснення адміністратора це пояснення бюрократа з великоі букви якийй ніколи не врахує вашого побажання.
Отримання інфолрмаціі з запізненням та ігнорування журналістом вказує на його низький авторитет та непрофесійність , а поіздка була планова, це точно. З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
-5 # Administrator 18.05.2013, 18:09
Шановний, Ви помиляєтесь.
По-перше: адміністратор не займається безпосередньою підготовкою матеріалів, а лише відповідає за їх своєчасне і коректне розміщення.
Схема проста: матеріал готовий і перевірений - він на сайті.
По друге: Нам дійно нічого не було відомо про приїзд Світлани Сад на Володимиреччину . Причини відсутності даної інформації мені невідомі.
По-третє: Ви так впевнено "розібралися" в професійних якостях працівників сайту - обгрунтуйте Ваші звинувачення.
Чи, можливо, це звичайний "вброс на вентилятор"???
Відповісти
 
 
+10 # Guest 18.05.2013, 21:00
В перважній більшості випадків про приїзд таких "поважних діячів" знає лише районна адміністрація і часто лише за кілька годин до такого приїзду (треба ж вспіти в ресторані жратву і бухло заказати!) :) Адмін не винен, він просто фізично не може знати про такі речі!
Відповісти
 
 
0 # Guest 19.05.2013, 09:28
Сьогодні в мене вихідний день.а тому свою відповідь я Вам можливо надам в понеділок.З повагою до всіх Веселий Кіт Вася. :lol:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 94 гостей на сайті