Авторизація

HomeНовиниОфіційноЯрослава Березюка звільнено з посади голови Володимирецької РДА

Ярослава Березюка звільнено з посади голови Володимирецької РДА

( 0 Votes )

 

Учора, 9 липня, на сайті президента України опубліковане розпорядження про звільнення голови Володимирецької райдержадміністрації Ярослава Березюка.

 

 

 

Коментарі   

 
-19 # Гіcть 10.07.2019, 17:53
Ну от взяли і з нічого звільнили. А корону, що виросла за півроку куди подіти? :lol:
Відповісти
 
 
-6 # Гість 11.07.2019, 00:08
Шановне керівництво та жителі району!

Вам відомо, що районна стоматполікліні ка практично ліквідовується?
При цьому нашої думки ніхто і не запитав.
Відповісти
 
 
+11 # Гіcть 11.07.2019, 20:01
Всі питання про реорганізацію комунальних установ до райради і Ковенька :-*
Відповісти
 
 
+31 # Гість 11.07.2019, 15:43
За останні півроку Березюк більше зробив, ніж бізмесмен Хоружий за чотири роки відсидки та набивання карману через його магазини!!! Березюк кожного дня в якомусь селі вирішує проблеми громади, чи школи, садка, не сидить на місці...
Відповісти
 
 
-21 # Гіcть 11.07.2019, 19:59
Що ж такого космічного зробив розкажіть. ;-)
Може кожного дня в якомусь селі бухав до втрати свідомості ви хотіли сказати? :lol:
Відповісти
 
 
+23 # Гість 12.07.2019, 09:59
А що зробив хоружий, окрім як клювом щолкати і зі всіма сваритись? Нічого! Абсолютний нуль!!! :-x
Відповісти
 
 
-13 # Гіcть 12.07.2019, 14:46
Правильно робив: їх треба мітлою звідси гнати всіх депутатів зажравшихся. Сам у полі не воїн. От зараз він із Зе командою точно дасть п*лєй :lol: :D :P
Відповісти
 
 
+9 # Гість 13.07.2019, 10:23
Ага дасть, ото вже собі "нарішає", не то що раніше !
Відповісти
 
 
-9 # Гість 13.07.2019, 19:46
Пане гість! Побережіть свою жовч, бо вона у вас ллється потоком. Або називайте чесно своє прізвище, щоб люди знали свого героя. Може краще не виходьте в ефір. Таке ядуче створіння, що читати гидко.
Відповісти
 
 
+4 # Гіcть 14.07.2019, 10:14
Гидко читати - не читай. Тобі не гидко розкрадати бюджетні кошти, не пишучи свого прізвища? Отож. Пиши заяву - і до Польщі. Там всіх приймають :lol:
Відповісти
 
 
-7 # Гіcть 13.07.2019, 11:37
Березюк найкращий голова за всю історію незалежної України!!
Відповісти