Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗвіт про результати громадського обговорення пропозиції про добровільне об’єднання територіальних громад (+ додатки)

Звіт про результати громадського обговорення пропозиції про добровільне об’єднання територіальних громад (+ додатки)

( 3 Votes )

21.06.2018 р. до Володимирецької селищної ради надійшла пропозиція групи депутатів селищної ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад селища Володимирець Володимирецької селищної ради, села Кідри Кідрівської сільської ради, сіл Каноничі та Дубівка Каноницької сільської ради, села Озеро Озерської сільської ради, села Новаки Новаківської сільської ради,

сіл Красносілля, Зелене та Липне Красносільської сільської ради, села Жовкині Жовкинівської сільської ради, села Довговоля Довговільської сільської ради, сіл Берестівка, Острівці Берестівської сільської ради, сіл Любахи, Чудля Любахівської сільської ради,  сіл Хиночі, Радижеве Хиноцької сільської ради у Володимирецьку об’єднану територіальну громаду з центром у смт Володимирець (проте, депутатом селищної ради Клімук О.С. 09.07.2018 р. подана заява про відкликання її підпису на поданому зверненні).

У відповідності до розпорядження селищного голови від 27.06.2018 р. №32 розпочато громадське обговорення та вивчення вищезазначеної пропозиції про добровільне об’єднання громад.

Інформація про дату, час та місце проведення громадських слухань, форму громадського обговорення, спосіб подання своїх пропозицій жителями селища була розміщена на веб-сайті Володимирецької селищної ради (http://volodselrada.gov.ua), веб-порталі http://polissya.net, газеті «Володимирецький вісник» (від 12.07.2018 р. №27 (7870), соціальній мережі Facebook, у приміщенні Володимирецької селищної ради та на дошках оголошень у громадських місцях смт Володимирець.

18.07.2018 р. у приміщенні КЗ «Володимирецька дитяча школа мистецтв» відбулися громадські слухання щодо вищезазначеного питання. Участь у слуханнях взяло 49 осіб, з яких 42 – жителі смт Володимирець. Учасники слухань – жителі селища, прийняли участь у таємному письмовому опитуванні (шляхом заповнення відповідного бюлетеня), що було проведене під час слухань, щодо того, чи підтримують вони добровільне об’єднання територіальних громад у викладеному в ініціативі депутатів форматі. З числа опитаних у такий спосіб жителів смт Володимирець, 20 осіб проголосувало «ні», 17 – «так», 2 – «утримався(лась)», один бюлетень для голосування – зіпсований.

У відповідності до розпорядження селищного голови від 27.06.2018 р. №32, депутатам Володимирецької селищної ради рекомендовано провести зустрічі з жителями виборчих округів, депутатами від яких вони обрані, з метою вивчення громадської думки щодо ініціативи про об’єднання громад та надати заповнені опитувальні листи до селищної ради. У період громадського обговорення депутати Володимирецької селищної ради Новак В.Б., Воробей В.І., Смоляр А.К. та Моніч Н.Й. у такий спосіб опитали 230 жителів смт Володимирець, з яких 100 осіб висловилися проти такої ініціативи, 128 – за, 2 – зазначили, що не визначились.

В період громадського обговорення до Володимирецької селищної ради надійшло одне письмове звернення, що стосувалося ініційованого об’єднання громад, з пропозицією під час розгляду цього питання на пленарному засіданні селищної ради не давати згоду на об’єднання громад у запропонованому групою депутатів форматі «…та вивчити можливість створення Володимирецької ОТГ у іншому складі, який би гарантував, що новостворена громада буде мати достатньо власних доходів для утримання на високому, а не мінімально необхідному, як нині, рівні комунальних закладів (без дотацій та благодійних внесків), та буде здатна забезпечити постійний розвиток інфраструктури населених пунктів.».

Селищний голова                                                           О.Г. Осмолович

Attachments:
Download this file (dodatok.jpg)dodatok.jpg555 Kb
Download this file (dodatok2.jpg)dodatok2.jpg441 Kb
 

Коментарі   

 
0 # Гість 26.07.2018, 11:39
Що??!!
ОТГ буде мати дефіцит бюджету (4 395 млн. грн.), кому ж така "спроможна" громада потрібна??
Відповісти
 
 
0 # Володимир Хоружий 26.07.2018, 17:54
Розрахунки надані фінансовим управлінням передбачають, що апарат управління освіти та культури, що фінансується з місцевого бюджету повністю перейде до новоствореної громади у разі повної ліквідації районних управлінь та відділів. Складно порахувати (тим бідбше передбачити) який склад адміністративно го управління буде визначений та затверджений новоствореною ОТГ. Тим більше, що в районі ще залишаються не об'єднані громади, а значить і працівники районних установ.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 27.07.2018, 14:44
п. Володимире, скажіть будь ласка, чи відображені в розрахунках пільги для населення (підвіз, зв'язок і т.д.), хто і з яких коштів буде пільговикам ОТГ відшкодовувати?
Дякую
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 106 гостей на сайті