Авторизація

HomeНовиниОфіційноДорозі Володимирець – Суховоля дадуть нове життя?

Дорозі Володимирець – Суховоля дадуть нове життя?

( 0 Votes )

Бригада дорожників у Суховолі 10 липня викликала цікавість не тільки  у преси, а й у людей. Водії запитували, куди роблять дорогу – тільки по Суховолі чи, може, змилуються і нарешті полатають ями у сторону Володимирця?

Так от, добра новина для тих, хто за кермом. Дорогу полатають у сторону Нової  Рафалівки, Старої Рафалівки та навіть до Володимирця! Принаймні, так розповідає майстер Олександр Вишневський.

– Ямковий ремонт планується на автодорозі Полиці-Стара Рафалівка  – всього 22 кілометри. Також ямковий ремонт проводитимемо на дорозі Суховоля-Володимирець, там ремонтуватимемо 16 кілометрів.  

Дорожні роботи виконує філія Сарненської ДЕД Володимирецький дорожньо-робочий пункт (ДРП). Якщо все йтиме по плану, сприятиме погода, ремонтні роботи до кінця місяця завершимо, –  розповів майстер філії Сарненської ДЕД Володимирецького ДРП Олександр Вишневський.

Сума передбачена на ділянку, де нині проводиться ремонт (Полиці-Стара Рафалівка) – 115 тисяч. За словами директора філії Сарненської ДЕД Володимирецького ДРП Олександра Якимчука, це мізерна частина коштів. Але дорогу ремонтуватимуть далі.

– Для повноцінного ремонту дороги 115 тисяч – це мізерна сума. Але попри це ми продовжуватимемо ремонтні роботи. Хочеться змінити думку людей стосовно райавтодору. В першу чергу ми робимо дорогу Полиці-Стара Рафалівка, далі – Суховоля-Володимирець. Ще передбачено 111 тисяч гривень на дорогу з 5 по 9 км на дорогу Володимирець – Антонівка. Останню робитимемо, якщо залишиться час і сприятимуть погодні умови.  У дощ ми, звісно, асфальт класти не будемо. На сьогоднішній день у нас нестача кадрів, хоча й маємо можливість працювати 5 днів у тиждень. Тому запрошуємо людей, аби разом змінити ситуацію з дорогами у районі на краще!

У майже 30-ти градусну спеку дорожники ретельно латають найбільші глибокі ями. Попри втому, жару, постійний рух транспорту за кілька днів планують завершити ремонт на першій ділянці.

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 58 гостей на сайті