Авторизація

HomeНовиниОфіційноВасиль Яніцький: «Довго знаходитись в Києві не можу, знаючи, скільки проблем у моєму окрузі…»

Василь Яніцький: «Довго знаходитись в Києві не можу, знаючи, скільки проблем у моєму окрузі…»

( 3 Votes )

12 червня відбувся черговий візит Василя Яніцького на Володимиреччину. Народний депутат побував на засіданні президії районної ради.  Він долучився до обговорення проблем доріг та використання коштів соціально-економічного розвитку, передбачених для району. Василь Петрович  ще раз наголосив про необхідність працювати однією командою на користь громади. Згодом Василь Яніцький побував у селах району.

Культурі краю – новий подих

У селі Нетреба відбулася коротка зустріч із молодіжним активом громади у сільському клубі. Народний депутат презентував клубові  комплект звукового обладнання та світлові ефекти професійної якості. Аналогічні комплекти цього дня були презентовані Василем Яніцьким у Сваринівському та Лозківському сільських клубах. До слова, художній колектив «Сваряни» зустріли Василя Петровича у своєму селі як старі добрі друзі, адже завдяки йому дівчата побували на програмі  «Фоль-музік» Оксани Пекун.  Народний депутат підтримує фінансово усі фестивалі, що проходять на Поліссі, а також поїздки творчих колективів на конкурси та фестивалі. Сьогодні він є головним спонсором культури краю. У Лозках депутат зустрівся з працівниками сільських установ.

Берестівський та Хиноцький СБК також дочекалися технічного оновлення. Слід відмітити, що востаннє оснащення закладів культури (окрім РБК) оновлювалось ще на початку 2000-х років.  Отож нині була своєрідна зустріч двох поколінь музичного обладнання. Техніка, придбана за сприяння Василя Яніцького –  сучасна апаратура, що дає можливість на високому рівні проводити різні масові заходи. Нещодавно презентована депутатом оргтехніка для бібліотек, музею та централізованої бухгалтерії вже активно працює.  Як і комплекти апаратури у сільських будинках культури Малих Телковичів та Канонич, яку у 2017 році їм презентував Василь Яніцький.

До слова, не лише про наповнення закладів культури піклується депутат. Багато клубів потребують ремонту. Половлівський будинок культури, за сприяння депутат вже замінив вікна на енергоефективні. Попереду – нові проекти.

Турбота про дітей – на першому плані

Відвідав депутат й Великі Цепцевичі та Антонівку. Нещодавно у дитячих садочках цих сіл – «Дзвіночок» та «Дубок» – було проведено капітальний ремонт дахів. Із фонду народного депутата на проведення цих робіт використано  відповідно 693 та 459 тисяч гривень. Василь Петрович перевірив якість виконаних робіт. Адже малеча повинна зростати в найкращих умовах. Як і годиться, привіз дітям подарунки: Великоцепцевицький садочок отримав такий необхідний ноутбук, а антонівські дошкільнята тепер мають чудове музичне обладнання. В Антонівці депутат  зустрівся з колективом місцевої школи, ознайомився з питаннями, які потребують вирішення. У Лозках він також відвідав місцевий дитячий садочок та привіз їм ноутбук, щоб покращити навчально-виховний процес у дошкільному закладі.

Щирі і гостинні поліщуки, як рідну і близьку людину зустрічали Василя Петровича. З чуйністю ставився він до кожного запитання і прохання. Одразу вголос продумував можливості вирішення проблем заміни вікон, встановлення дитячих майданчиків, вирішення питання шкільного медика, придбання оргтехніки та глобального питання – ремонту доріг. Супроводжували народного депутата в поїздці голова РДА Володимир Хоружий та начальник управління культури РДА Людмила Босик.

Оксана СЛОБОДЗЯН

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 51 гостей на сайті