Авторизація

HomeНовиниОфіційноУ всіх навчальних закладах Володимиреччини оголошено карантин!

У всіх навчальних закладах Володимиреччини оголошено карантин!

( 2 Votes )

За розпорядженням голови адміністрації Володимира Хоружого у зв’язку з перевищенням більш як на 59% епідеміологічного порогу захворюваності на грип та ГРВІ в усіх навчальних закладах Володимиреччини призупинено навчально-виховний процес та введено карантинні заходи.

Таке рішення було прийнято на основі висновків комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимирецького району, яка керувалась повідомленнями медиків та керівників освітянських закладів.

Просимо Вас бути обачливими та дотримуватись оптимального температурного режиму в приміщеннях, не забувати про вологе прибирання та провітрювання, тепло одягатись перед виходом на вулицю.

Карантинні заходи триватимуть з 24 лютого по 4 березня.

Бережіться!

Джерело: Володимирецька РДА

 

Коментарі   

 
+2 # Гість 25.02.2018, 19:24
Аж на 59%, шановні !!! Діти, що мали почати вмирати, щоб ви зреагували як в інших районах і ввели карантин???
Відповісти
 
 
+2 # Гіcть 25.02.2018, 20:28
Я так розумію, що є поріг захворювання, перевищення якого - карантин. В даному випадку в районі захворіло 59% від цього порогу, а не 59% від усіх дітей.
Відповісти
 
 
-5 # Гість 26.02.2018, 08:22
Як лікарня надала інформвацію,так і голова адміністраціі відреагував.Маб уть скоріш питання во головгого лікаря. :-*
Відповісти
 
 
+8 # Гість 26.02.2018, 19:20
Там ясно написано... цитую...у зв’язку з перевищенням більш як на 59% епідеміологічно го порогу захворюваності на грип та ГРВІ в усіх навчальних закладах ....а якщо в даному випадку захворіло ще від цього білше ніж 59%, візьмемо Мульчиці там 3 500 учнів більше 300 хворих було....
Відповісти
 
 
0 # Гіcть 26.02.2018, 21:06
Все правильно. Це на 59% підвищення порогу. Наприклад в школі 300 учнів, епідемпоріг - 50 хворих, то на 30 хворих перевищення цього порогу. В інших районах ще більше: Костопільський 98%, Дубровицький 86%,Березнівськ ий -75% і т.д. https://rivnepost.rv.ua/news/mayzhe-utrichi-perevishcheniy-epidemporih-u-volodimiretskomu-rayoni
Відповісти
 
 
+7 # Гість 26.02.2018, 23:56
Я про те, що не слід було чекати перевищення порогу, а наближення є до порогу і все вживати випереджальні заходи, а не тягнути до останнього.... з Степангородом всіх тоді закрити треба було.......Голо вне це ЗДОРОВЯ ДІТЕЙ!!!!! чи я не права...
Відповісти
 
 
-2 # Гіcть 27.02.2018, 10:38
Добре повчати інших. Сам то мабуть профілактику від грипу ковтаєш? Зас[ЦЕНЗУРА]ува тися від усіляких хвороб та все своє майно. І в першу чергу дітей зас[ЦЕНЗУРА]ува в, грип же не одна хвороба? Бо що цінніше здоров'я дітей? Чи не так?
Відповісти