Авторизація

HomeНовиниОфіційноКопачі нанесли шкоди заповіднику на 20 млн. грн.

Копачі нанесли шкоди заповіднику на 20 млн. грн.

( 3 Votes )

 

Під час відпочинку на Білому озері голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко знайшов сліди бурштинщиків. Про роботу копачів у природному заповіднику Володимирецького району очільник області вже повідомив поліцію та лісівників.

-        «Відпочиваючи на Білому озері, я провів оглядовий виїзд на території Білоозерського лісництва. Там я побачив канави довжиною від 400 до 600 метрів, які пристосовані для забезпечення водою мотопомп з метою нелегального видобутку бурштину. Найбільша з канав за всіма ознаками зовсім свіжа на вигляд. Вона з’явилася буквально декілька тижнів тому, але з її допомогою вже неодноразово видобували сонячне каміння. Підтвердженням чого є чимала ділянка поряд з явними ознаками роботи на ній мотопомп», – розповів голова ОДА Олексій Муляренко.

Заява до поліції підтверджена фото та відеодоказами очевидця.  Про сліди копачів свідчили недопалене вогнище, залишки їжі та знищені дерева. Зі слів очевидців, в ніч з 26 на 27 серпня, там працювала група невідомих осіб з 2-ма мотопомпами. Шкоду, яку заподіяли на території заповідника копачі, оцінюють у більш, як 20 мільйонів гривень. Лісівників зобов’язали до 1 вересня засипати траншеї, які вирили «старателі», інформує прес-служба ОДА.

 

 


 

 

 

 

 

Коментарі   

 
+27 # Гість 30.08.2017, 13:50
От варвари, скоро і з Білого озера - клондайку зроблять - Гомо Габіліси...
Відповісти
 
 
+6 # Гість 30.08.2017, 16:46
А варвари часом не з Озірець?
Відповісти
 
 
+8 # Гість 31.08.2017, 07:31
Смішний ти своїм коментарем. Мабуть стрілки переводиш.
Відповісти
 
 
+12 # Гість 30.08.2017, 14:33
:D Це стає вже зовсім не смішно. Я скажу, "варварам", допоможи ближньому! І скажи "бурштину", досить! В Озірцях є "школа" скиньтесь на школу, інакше за заповідник "поплатитесь" дуже дорого. В заповідникі краще не лізьте, бо на Вас там чекає біда! А я бажаю Вам добра, тому біжіть допомагати знедоленим дітям "Озірець". з повагою, Тетяна. Дітки, живіть мирно.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 30.08.2017, 20:40
Батьки з Озырець теж активно миють, можливо і в Заповіднику.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 31.08.2017, 07:51
то приїдь тай подивись хто там миє?а то якщо миють то вже й з Озірець!
Відповісти
 
 
+13 # Гість 31.08.2017, 11:57
Хто миє уточніть у лісничого, чи краще директора заповідника, неважно.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 31.08.2017, 11:52
Тетянко схоже і ти свій кусочок у заповіднику кусаєш.
Відповісти
 
 
+18 # Гість 30.08.2017, 16:04
А він вперше почув мабуть і хто та під чиєю кришею.
Відповісти
 
 
+12 # Гість 30.08.2017, 18:51
Мабуть, у заповіднику крига аварійна стала, от вам її і підлатають, або перепрошиють. В натурі пацани
Відповісти
 
 
+4 # Гість 01.09.2017, 16:58
просто жителям Озірець походу туди добро не дають мити,а так вже перевернули все б вверх дном,а взагалі я вам ні одної копійки державної не дав,варвари!!!
Відповісти