Авторизація

HomeНовиниОфіційноСтатус документів можна перевірити на сайті ДМС

Статус документів можна перевірити на сайті ДМС

( 1 Vote )

У квітні 2017 року відбулася презентація нового онлайн-сервісу перевірки за базами недійсних документів за участю голови державної міграційної служби України Максима Соколюка.

За допомогою нового онлайн-сервісу можна швидко та безкоштовно зробити перевірку у базах даних – недійсних, викрадених або втрачених паспортів міграційної служби та Міністерства внутрішніх справ.

Онлайн-сервісом можна скористатися за адресою: http://nd.dmsu.gov.ua/

На сайті ДМС розміщено послуги:

·            запису на електронну чергу до підрозділу міграційної служби на зручний час не більше як за два тижні для оформлення документів (в Управлінні ДМС України в Рівненській області очікується встановлення електронної черги у  травні цього року);

·           перевірки стану оформлення паспорта;

·           персонального формування розрахунку вартості послуг та виписки рахунків за реквізитами для оформлення паспорту для виїзду за кордон;

·           перевірки, як буде виглядати транслітерація вашого прізвища та ім’я у паспорті громадянина України у формі картки та у паспорті громадянина України для виїзду за кордон.

Веб-сторінка Державної міграційної служби України містить також багато іншої інформації як для громадян України, так і для іноземців.

Тетяна Вадзіцька,

завідувач Володимирецького районного сектору

Управління Державної міграційної служби України

 

Коментарі   

 
0 # Гість 15.08.2017, 09:49
ну вот на данный момент "не можна" не работает страница
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 116 гостей на сайті