Авторизація

HomeНовиниОфіційноНа Володимиреччину завітав голова Клесівської ОТГ (+фото)

На Володимиреччину завітав голова Клесівської ОТГ (+фото)

( 0 Votes )

У  неділю 2 квітня до зали засідань Рафалівської селищної ради зібралось чимало людей.

Сюди завітали представники Володимирецької РДА, голови сільських та селищних рад району, депутати райради та просто небайдужі громадяни, аби поспілкуватися з головою вже діючої Клесівської об’єднаної територіальної громади Василем Гриником.

Зустріч відбулася з ініціативи голови райдержадміністрації Володимира Хоружого, який вже неодноразово зустрічався із громадами району, переконуючи у неминучості децентралізаційних процесів, а коли віч-на-віч поспілкувався із Василем Гриником (який, до речі, був одним із захисників Донецького аеропорту) – вирішив, що наочна практика розкаже більше, аніж перспективна теорія. Цікаво, що Клесівська ОТГ дуже схожа за умовами до Володимиреччини. Як зазначив Володимир Хоружий, саме це і стало поштовхом до такої зустрічі.

Голова Клесівської ОТГ розповідав багато – і про страхи, і перешкоди, з якими зіткнулась громада у процесі об'єднання. «Цей рік ми працювали, як раби», - емоційно зазначив він, розповідаючи про перелік всього того, у чому була потреба та що було зроблено.

А зроблено було немало: електрифіковано нові будівлі, відремонтовано дороги, здійснено чимало робіт із заміни вікон та даху у соціальних об’єктах на території ОТГ, придбано сміттєвоз та сміттєві баки, пожежно-рятувальне оснащення, реконструйовано очисні споруди, придбано мультимедійне обладнання для усіх шкіл, відремонтовані грубки та котельні, встановлені навіси для складування дров, відновлено школу греко-римської боротьби… Ось так, без послідовності, але дуже щиро ділився досягненнями Клесівської громади голова Василь Гриник. За його словами, у процесі об’єднання найперше, що потрібно зробити – сформувати команду активних, ініціативних людей, готових до дій ради покращення свого щоденного життя. «Все залежить від бажання людей змінювати щось на краще, адже повинна бути віддача, а не просто ходіння на роботу заради зарплати, тож, якщо потрібно, я зустрінуся із вашими депутатами та переконаю їх у цьому», - зазначив Василь Гриник.

Із залу звучали питання про функціонування опорних шкіл, ФАПів, розпоряджання землями та бюджет, а також про розподіл голосів на ту чи іншу користь у раді, на що голова Клесівської ОТГ дав вичерпні відповіді. Зокрема він зауважив, що хоча й сума, яка виділяється державою на розвиток ОТГ, і видається великою, та у розподілі на всі потреби вона не така вже й значима, тож доводиться працювати над проектами, які дозволяють залучати додаткові кошти. А щодо якогось розподілу голосів – то досі ніхто не «перетягував ковдру» на себе. ОТГ – це об’єднання людей, які працюють не на рік, а на десятиліття, тож вже немає віддалених населених пунктів, які геть нічого не мають, бо усі залучені до роботи  - як-то кажуть, в одній упряжці. Так і стається, що надзусиллями, але все ж громада потрохи розквітає у добробуті.

По завершенню зустрічі до Василя Гриника ще довго підходили із запитаннями, про щось розпитуючи та щось записуючи. Будучи відкритим та щирим до людей, він запросив усіх на відвідини Клесівської ОТГ та залишив свої контакти.

 


Відділ організаційної та інформаційної роботи РДА
 

Коментарі   

 
+9 # Гість 05.04.2017, 11:52
Дуже добре, що почались практичні заняття з вивчення досвіду інших ОТГ, бо без цього не буде ніякого успіху при їх створенні на Володимиреччині . Голови ОТГ це люди рівня, як мінімум, хорошого господарника, їх нелегко підібрати та навчити, на це потрібен час і зусилля. Зараз люди в селах вважають, що це буде рівень голови сільради з колишніми функціями, тому не дуже переймаються цією проблемою. Дай, Боже, успіху в підготовці кадрів ОТГ.
Відповісти
 
 
+11 # Свій 06.04.2017, 21:34
Дуже погано, що в нас немає такої людини.
Відповісти
 
 
0 # Гість 08.04.2017, 09:36
Якщо у вас немає такої людини, то де вони візьмуться в селах? А там робота буде зв*язана з фінансами то буде ще й спокуса щось прихватити або взяти хабара.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 10.04.2017, 09:36
ОТГ звучить як "ОПГ" :-)
Відповісти
 
 
0 # Гіcть 10.04.2017, 18:38
ОПГ - Організована Преступна Група :lol: :lol:
не тільки звучить... :-x
Відповісти
 
 
+4 # Гість 12.04.2017, 21:29
От якби туди ще й сільських голів району позвали, було б геть добре. А то їм і про приїзд голови ОТГ не повідомили... Для кого була ця зустріч?..
Відповісти
 
 
+2 # Гість 13.04.2017, 17:21
Невже на цій зустрічі не було сільських голів? Якщо це правда, то гріш ціна організаторам та замовникам цього дійства. Але у вступі до статті сказано, що "сюди завітали голови сільських та селищних рад району". Хто сказав неправду?
Відповісти
 
 
+2 # Гіcть 13.04.2017, 22:21
На фото видно голови Володимирця, Полиць, Городця, Лозок, можливо ще когось і не видно...
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.04.2017, 08:54
Так, це всі хто були. Інші й не знали...
Відповісти
 
 
+2 # Гіcть 14.04.2017, 21:05
Якщо хто хоче - Клесів недалеко, наші їздили - всіх приймають, все розповідають.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 79 гостей на сайті