Авторизація

HomeНовиниОфіційноЯк працюватиме приймальня Василя Яніцького у березні

Як працюватиме приймальня Василя Яніцького у березні

( 0 Votes )

 

У березні 2017 року прийом громадян у громадській приймальні народного депутата України Василя Яніцького здійснюватиметься за наступним графіком:

смт.Володимирець З 10-00 до 13-00 за адресою: вул. Грушевського,56, приміщення Володимирецької державної районної адміністрації, 1 поверх.

 

Дні прийому: 14.03.2017 р. та 28.03.2017 р.

 

Коментарі   

 
-8 # Гість 07.03.2017, 18:53
А який толк з його зустрічей. Він на всіх нас ложив.
Може до прийомщиків порішати,щось заїде.
Відповісти
 
 
-22 # Гіcть 07.03.2017, 21:02
В М'ялика і приймальної нема а оно скільки всього зробив для району. І моста і дороги і так скільки людям помагає. Вся Рафалівка дякує за лікарню.
Відповісти
 
 
+24 # гість 07.03.2017, 21:25
Хоч би одне робоче місце зробив Ваш Мялик!!!Вся його робота то є підкуп виборця і то не за його кошти,бо тверезої відповіді звідки беруться кошти я не чув.Крім хіба що казки про успішну якусь там будівельну міжгалактичну компанію по освоєнню коштів на планеті Сатурн з статутним фондом 9000грн.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 09.03.2017, 19:18
Як звідки кошти, американські штунди рвуться до влади, звідти і кошти, знайшли пацана /видалено модератором/, ото і керують ним як хочуть.
Відповісти
 
 
+7 # Siegfried 11.03.2017, 07:02
Сам президент Трамп із госдепом, ЦРУ і Пентагоном фінансують, консультують, контролюють. Думаєш чого М'ялик пара літ назад висипав щебньом дорогу від Андруги в Воронке? Це щоб таємна делегація з США могла добре доїхати на "Остапенко-коле гіумську" дачу. Там вони й проводили з М'яликом зустріч без галстуків при закритих дверях і давали йому настанови та грузили в багажник його Запорожця свої ПАГАНІ АМЕРИКОСОВСЬКІ ЗЕЛЕНІ РУБЛІ
Відповісти
 
 
+17 # Slavk0 11.03.2017, 13:58
Знов сарказм? Вже ж обговорювали, на полісся.нет він не спрацьовує.

М’ялика нам подають ЗМІ як людину з народу, але кожен, в кого в голові хоч трішки ще вариться каша, має розуміти, що насправді то політичний проект. І те, що сам М’ялик штунда, не значить, що він представлятиме їх інтереси. Просто чиїсь хитрі політтехнологи порахували, що в нас в районі чудова цільова аудиторія для такого кандидата в депутати. І намалювали портрет - "віруючий хлопчина, який всього добився сам і тепер чим може допомагає своїй "малій" Батьківщині". При цьому ми не бачили його декларацію про доходи, джерела фінансування проектів сумнівні, але "піпл хаває". Бо людям треба хтось, хто вирішить "на шару" їхні проблеми. "Кров, сльози та піт" ніхто не вибере.
Відповісти
 
 
-2 # Siegfried 12.03.2017, 07:04
Можливо ТАК, а можливо й НІ. Але якщо дають - бери. Хтось в якомусь коментарі сказав, що не можна його в депутати, бо перестане давати. Тіпа "ЛАВОЧКА ЗАКРИТА" - цель дастіgнута, gаспада!
Відповісти
 
 
+9 # Slavk0 12.03.2017, 09:44
Брати то беріть, але не вздумайте за нього голосувати! Бо якщо виберете, тоді власник політичного проекту почне знімати дивіденди з вложених в район грошей. І 100% диктуватиме М’ялику, як голосувати в Раді.

P.S. А що не можна вибирати депутатом його - то я раніше і говорив.
Відповісти
 
 
-17 # Гість 09.03.2017, 19:12
А що ти доброго зробив для району,тільки трандиш тут.
Відповісти
 
 
+25 # гість 09.03.2017, 23:58
Очі відкриваю такому стаду як ти!!!Ну чому ти думаєш,що хтось тобі щось повинен зробити?Замашки в тебе штундівські!Все якби хтось дав і на шару і побільше,і де погано лежить,а де добре то всерівно не влежить!!!
Відповісти