Авторизація

HomeНовиниОфіційноНаша шана і повага ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

Наша шана і повага ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

( 1 Vote )

Усе далі в історію відходять ті дні, впродовж яких героїчними зусиллями народу, самовідданою мужньою працею десятків і сотень тисяч тих, хто брав безпосередню участь у небезпечній роботі, ціною власного здоров’я, вдалося приборкати вогнище небезпечної і безжальної радіації.

На даний час в управлінні соціального захисту населення Володимирецької райдержадміністрації на обліку перебуває 146 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Відповідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» управління здійснює нарахування та виплату грошових компенсацій та допомог.

З кожним наступним періодом часу ми розуміємо, від якої страшної трагедії врятували людство скромні герої тих днів. Вони йшли на цей подвиг за покликом серця, не думаючи про нагороди, відзнаки, пільги. Всі розуміли, що жертвують своїм здоров’ям, і знали, заради чого, головним стимулом було «Якщо не ми – то хто!»

Тисячі учасників ліквідації наслідків цієї аварії завчасно пішли з життя. Ми, нащадки, повинні пам’ятати, якою ціною дісталася перемога над атомною аварією планетарного масштабу, шанувати, поважати і забезпечити належний соціальний захист учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС затверджені обласні та районні заходи. Відповідно до них у грудні 2016 року проводяться зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, обстеження матеріально-побутових умов проживання інвалідів-учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. У бібліотеках району готуються виставки книжково-ілюстративного матеріалу, а в навчальних закладах району проводяться виховні заходи за участю ліквідаторів, очевидців аварії на Чорнобильській АЕС.

Наталія Шама ,

начальник управління.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 132 гостей на сайті