Авторизація

HomeНовиниОфіційноВолодимиреччина отримала майже 7 мільйонів на зону спостереження

Володимиреччина отримала майже 7 мільйонів на зону спостереження

( 1 Vote )

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2016 № 282 «Про внесення змін до переліків об’єктів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження», затверджений перелік об’єктів по Володимирецькому району на загальну суму 6764,335 тис. грн. Зокрема, на:

- будівництво Озерецької ЗОШ І-ІІ ст. в с. Озерці – 6207,9 тис. грн.;

- поточний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту в с. Сошники КЗ "Володимирецький РЦ ПМСД"  – 36,946 тис. грн.;

- поточний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту в с. Сварині КЗ "Володимирецький РЦ ПМСД" Володимирецького району – 119,545 тис. грн.;

- поточний ремонт Володимирецької центральної районної бібліотеки у смт Володимирець – 199,999 тис. грн.;

- поточний ремонт сільського клубу с. Дубівка – 99,994 тис. грн.;

- поточний ремонт сільського будинку культури с. Половлі – 99,951 тис. грн.

Додатково, за рахунок обласної частки вищезазначеної Субвенції на будівництво школи в с. Озерці спрямовано 4407,8 тис. грн. та на  поточний ремонт ФАПу в с. Сошники  – 80,5 тис. грн.

Поряд із розпочатими роботами по Озерецькій та Степангородській школах, а також по заміні покрівлі у Володимирецькому НВК, ще у  4-ох навчальних закладах незабаром стане комфортніше вчитися та працювати.

 Так, в Антонівській, Великоцепцевицькій та Любахівській  школах, а також у Сваринівському НВК планується заміна вікон та дверей. На це буде спрямовано більше мільйона гривень за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Завершення робіт очікується до кінця поточного року.

Володимир Хоружий,

голова адміністрації

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 62 гостей на сайті