Авторизація

HomeНовиниОфіційноДачні будинки можна безкоштовно перевести у жилі

Дачні будинки можна безкоштовно перевести у жилі

( 1 Vote )

Уряд підтримав постанову, ініційовану Мінрегіоном, про затвердження порядку переведення дачнихі садових будинків, що відповідають державним нормам, у жилі будинки.

Згідно з порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки здійснюється безоплатно органами місцевого самоврядування села, селища, міста, із якими відповідні дачні поселення та садівничі товариства зв’язані адміністративно або територіально.

Для переведення дачних і садових будинків у жилі будинки їхні власники або уповноважені ними особи подають до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, а у разі відсутності у сільській раді виконавчого органу – сільському голові низку документів: заяву за визначеною формою, копію документу про право власності на дачний чи садовий будинок, письмову згоду співвласників на переведення такого будинку у жилий та звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам.

За результатами розгляду заявита поданих до неї документів місцева рада протягом місяця з дня їх надходження приймає рішення про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок або про відмову у переведенні.

У триденний строк власникові повідомляють про рішення по переведенню дачного чи садового будинку у

жилий будинок. У разі відмови згідно із пунктом 4 цього Порядку у переведенні дачного чи садового будинку у жилий будинок власник має право повторно подати документи до відповідного органу влади.

Тетяна Вадзіцька ,

завідувач Володимирецького районного сектору Управління державної міграційної служби

України в Рівненській області.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 76 гостей на сайті