Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗ квітня діти–чорнобильці отримуватимуть безкоштовне харчування

З квітня діти–чорнобильці отримуватимуть безкоштовне харчування

( 0 Votes )

Майже 5 мільйонів гривень компенсації за харчування у січні-лютому отримали діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На даний час виплати за лютий ще тривають. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення ОДА.

Право на безоплатне харчування має понад 41 тисяча дітей-чорнобильців Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Сарненського, Рокитнівського районів та міста Кузнецовськ. Так, учням 6-10 років за відсутність обідів компенсують по 180 гривень, 11-14 років - 185, старшокласникам 15-18 років – по 190 гривень на місяць.

Нагадаємо, з 1 січня організацію безплатного харчування дітей-чорнобильців від Мінсоцполітики передано на регіональний рівень. Передбачено, що Мінсоцполітики, як головний розпорядник бюджетних коштів, здійснюватиме їх розподіл розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня, а саме – департаменту соціального захисту населення ОДА, - пропорційно чисельності дітей. У свою чергу, департамент укладатиме договори та здійснюватиме оплату послуг організаторам харчування на підставі актів про надані послуги.

На даний час тривають процедури закупівель. З квітня учні вказаної категорії вже отримуватимуть безкоштовне харчування.

Джерело: Рівненська ОДА

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 117 гостей на сайті