Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗнову операція ДАІ «Пішохід»

Знову операція ДАІ «Пішохід»

( 1 Vote )

У період з 3 березня 2015 року на території області проводиться операція ДАІ під умовною назвою «Пішохід», по виявленню та документуванню фактів порушень правил дорожнього руху пішоходами. Адже, окрім водіїв, пішоходи-порушники теж суттєво впливають на стан аварійності. За порушення правил дорожнього руху пішоходами передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму від 51 до 85 гривень.

Окрема тема– нетверезі пішоходи. За перехід дороги у невстановленому місці та ще й перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу врозмірі від 136 до 170 гривень.

За час проведення попередньої операції «Пішохід», яка тривала з 17.12.2014 року по 20.02.2015 рік працівниками ВДАІ Кузнецовського МВ було складено 56 адміністративних протоколи за порушення ПДР пішоходами. З них 38 – перехід проїзної частини дороги у невстановленому місці, 10 – порушення ПДР пішоходами, які перебувають в стані сп’яніння, та 8 водіїв-порушників, які не надали переваги в русі пішоходам. Про це повідомив Володимир Чишейко, інспектор ВДАІ з обслуговування м.Кузнецовськ та Володимирецького району.

Вл.інф

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 102 гостей на сайті