Авторизація

HomeНовиниОфіційноНоворічна ялинка: купити чи "придбати" безкоштовно?

Новорічна ялинка: купити чи "придбати" безкоштовно?

( 1 Vote )

Незабаром новорічні свята, а це означає,що настав час попіклуватися про найголовніший атрибут – ялинку. Закон чітко пише: новорічні ялинки відносяться до державних лісових ресурсів, так як деревина, ягоди, гриби, лікарські рослини. Але законодавство не передбачає заготівлю новорічних ялинок у порядку загального користування, так як дозволено при заготівлі ягід та грибів.

Заготівля новорічних ялинок відноситься до спеціального використання лісових ресурсів і є платною. Новорічні ялинки – державний лісовий ресурс. За його використання Податковим кодексом України передбачено плату,як збір за спеціальне використання лісових ресурсів. Ці кошти спрямовуються до бюджетів місцевого самоврядування.

Як і в попередні роки,реалізація новорічної сосни та ялини у передсвятковий сезон відбуватиметься із використанням електронної бирки для кожної лісової красуні. Електронні чіпи прикріплюватимуться до кожного деревця. Зняти їх без пошкодження чи переставити на інше деревце неможливо. У цій бирці зазначатиметься вся інформація про походження хвойного насадження: з якого лісгоспу та лісництва дерево,порода,висота.

З метою забезпечення охорони хвойних насаджень у лісових масивах постійно будуть проводитись рейди працівниками лісової охорони.

Також буде створено спільні мобільні групи з участю представників  Держуправління охорони навколишнього природного середовища,Державної екологічної інспекції, Кузнецовського МВ УМВС України в Рівненській області.

Новорічну красуню можна буде придбати на спеціально облаштованих ялинкових ярмарках,в усіх лісництвах та в місцях проведення рубок формування. Вартуватиме зелена красуня у залежності від зросту,від 50  гривень за одиницю і більше.

За детальною  інформацією звертатися у відділ лісового господарства лісгоспу за телефоном (03634) 6-12-64.

Ну а хто захоче «придбати» новорічну ялинку незаконно,то для таких громадян чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 17 грн. до 204 грн.,та нарахування збитків завданих лісовому господарству в залежності від діаметра у пня ялинки від 207,54 грн. за одне деревце,та аж до збитків в сумі 15349,47 грн.

То ж, шановні громадяни,вибір за Вами,яким чином потрапить ялинка до ваших домівок.

Тільки спільними зусиллями органів державної лісової охорони,громадян та усього суспільства можливо зберегти ліси для майбутніх поколінь. Розраховуємо на підтримку та небайдужість усіх мешканців Володимиреччини до краси рідного краю.

Інженер охорони та захисту лісу

ДП «Володимирецький лісгосп»              С.І.Салівончик

 

Коментарі   

 
+13 # Гість 14.12.2014, 21:02
Дуже гарну ялинку в центрі поставили, проте є просте питання (тільки політику не пришийте), чому там зразу на верхівці поставили зірку, а потім її поміняли на тризуб? :-) :-) :-)
Відповісти
 
 
+13 # Siegfried 15.12.2014, 12:55
Чому, чому?.. Бо вельми зазвізділася. Але, як на мене, тризуб на ялинці, як сідло на австралійській кенгурі.
Відповісти
 
 
-5 # Гість 15.12.2014, 16:18
Які в біса свята, війна на Сході в кишенях грошей катма(інфляція) а ви веселитись зібрались. :-|
Відповісти
 
 
+13 # Siegfried 16.12.2014, 09:42
Не в біса, а в українців. Які свята? Нагадаю: Різдво Спасителя світу, Хрещення Його в Йордані і виявлення Ісуса Христа як Сина Божого. А ще зустрінемо Новий Рік з надією на краще. А Ви, особисто, будете дивитися новорічні святкові програми по телевізору? А святкові страви будете споживати? А Різдвяні пісні співатимете? А гроші... Вони не показник щастя і святкового настрою. Можна святкувати і без грошей в простоті серця, з чистим сумлінням. І війна нас не зігне і не пригнітить. Щастя Вам і радості в наступному році! Слава Ісусу Христу!
Відповісти
 
 
-1 # Гість 17.12.2014, 19:14
Занадто пафосно ви пишете. :-?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 57 гостей на сайті