Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗвернення до жителів Володимиреччини голови РДА В.Савоніка

Звернення до жителів Володимиреччини голови РДА В.Савоніка

( 2 Votes )

Шановні жителі Володимиреччини!

Сьогодні кожен свідомий громадянин України з тривогою прислухається до повідомлень із зони бойових дій, сподіваючись не почути про втрати серед наших солдат. В міру своїх можливостей мешканці району підтримують українську армію, залучаючись до придбання та транспортування у зону бойових дій продуктів харчування, амуніції та спорядження.

Водночас хочемо подякувати підприємцям та фізичним особам, які надали грошову допомогу для придбання кондиціонера та холодильника для військовослужбовців, що перебувають у Рівненському військовому госпіталі.

ПП Діжурко А. В. – 1 тис. грн., ПП Охремчук О. І. – 1 тис. грн., ПП Христянович В. В. – 300 грн., ПП Луковець П. С. – 300 грн., ПП Базака В. А. – 300 грн., ПП Бортник В. А. – 200 грн., ПП Шелевицька В. Ф. – 200 грн., Безушко П. М. – 50 грн., Дуляницький С. Т. – 200 літрів пального, Латута Роман – холодильник.

Звертаюся до жителів району, керівників підприємств, підприємців, всіх людей доброї волі долучитися до співпраці та координації дій по організації збору коштів, медикаментів, продуктів харчування, амуніції та їх доставки в гарячі точки на сході України на волонтерських засадах.

Створення єдиної ефективної мережі дасть можливість всю провізію та амуніцію сконцентрувати в єдиному місці й нею займались волонтери, від фасування й до відправки у зону АТО для підрозділів, де воюють наші земляки.

Запрошуємо жителів Володимиреччини долучитись до волонтерської роботи.

Контактна особа: Волосячик Валентина Михайлівна, відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, тел. 2-51-63, 2-52-23, каб. №12 (перший поверх, ліве крило) райдержадміністрації.

Пам’ятаймо! Ми працюємо єдиною командою на благо України!

 

Небайдужих мешканців Володимиреччини просимо приєднатися до благодійної акції

Солдати потребують: перев’язочні матеріали, ліки, вітаміни в таблетках; форма (ріп-стоп, британка, форма бундесверу, американка); наколінники, налокітники, бронежилети, каски, тактичні окуляри, рукавиці, спідня білизна, футболки, шкарпетки, термобілизна; питна бутильована вода, ємності для води, бідони, таблетки для знезараження води; інструменти (сокири, саперні лопати, кусачки та ін.); рації; цигарки.

Допомога доставляється в зону АТО воїнам 51 ОМБР, 55 ОБрЗ, 24 ОМБР, 72 ОМБР, 80 ОАМБР, 95 ОАМБР, батальйонів «Горинь», «Донбас», «Азов», «Айдар»

Контактні дані: Волосячик Валентина Михайлівна, відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, тел. 2-51-63, 2-52-23, каб. №12 (перший поверх, ліве крило) райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації

В. Савонік

  

 

 

Коментарі   

 
+15 # 5555 14.08.2014, 11:22
1. Давайте краще ми зі своєї заробітної плати всі скінемось хоч по 50 грн ніж такі підприємці,як Перчик,Хрестнов ич, Бортник будуть кидати такі подачкі по 300 гривень.
2. Я так розумію Дуляницький С.Т. - Трос, то чому в цьому списку немає інших:Діжурка С.,Аврамишин,ЛМ ,Богдан.....
Відповісти
 
 
+17 # ааааа 14.08.2014, 16:13
треба місячну дань за видобуток бурштину перечислити-а не по 300 грн!а то все в кармани бандюкам іде!!
Відповісти
 
 
+9 # Люці 14.08.2014, 18:01
Як не соромно отим підприємцям та фізичним особам за таку "благодійність" . Та ви б прикупили для госпіталю у кожну палату все що необхідно, а після цього і написати було б про що.
Відповісти
 
 
+12 # Гість 15.08.2014, 12:58
Підприємці- молодці..всіх .. та й поїменно))) Чому не пишуть простих людей, які, можливо,самі не доїдять,але допомагають армії,пораненим ....
Відповісти
 
 
+5 # Гість 20.08.2014, 14:16
підприємці...не смішіть) після завершення АТО вони не знатимуть куди втікати разом зі своїми бізнесами, дав би Бог
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 49 гостей на сайті