Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗвернення до громадян

Звернення до громадян

( 2 Votes )

Управління СБ України в Рівненській області звертається до мешканців регіону з проханням бути пильними та терміново повідомляти за телефонами (0362) 22-43-43 (чергова служба УСБУ в Рівненській області, м. Рівне, вул. Відінська, 4) або тел. 1-02 (чергова служба УМВСУ в Рівненській області) інформацію щодо загроз національної державності, територіальної цілісності, терористичну та диверсійну діяльність, а також інші важливі дані.

При цьому, особливу увагу слід звертати на:

-          перебування на території населеного пункту осіб, які погано орієнтуються на місцевості, не правильно вживають географічні назви, виявляють інтерес до особливо важливих об’єктів промисловості, об’єктів життєзабезпечення регіону, транспортної інфраструктури, енергетики та з масовим перебуванням людей, а також військових частин;

-          встановлення осіб, які пропагують ідеологію сепаратизму та тероризму;

-          встановлення осіб, які здійснюють вербування жителів регіону в якості найманців для участі в бойових діях на сході України на боці терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР»;

-          встановлення осіб, які мають у незаконному володінні зброю, вибухівку та інші засоби ураження, займаються незаконною торгівлею чи контрабандою вказаних засобів.                  

Звернення громадян приймаються цілодобово

 

Коментарі   

 
+20 # Активіст 23.07.2014, 18:50
Повідомляю:у Володимирецьком у районі поблизу населених пунктів Володимирець, Дубівка, Каноничі, Жовкині, Ромейки та ін. перебувають "зелені чоловічки", що загрожують національній державності, а саме: знищують родючий грунт, знищують лісопосадки, добувають надра державного значення, що відносяться до дорогоцінного каміння, осушують зрошувальні канали тим самим наносять сотні мільйонів збитків і так не багатому Поліссю. Вказані особи байдужі до патріотизму (інакше б захищали державу) , вони не байдужі лише до великих грошей. Кришуються державними органами. На запитання: "що ви робите?", відповідають "пішов (ЦЕНЗУРА)". Будь-ласка, наведіть порядок! Не думаю, що не зможете!
Відповісти
 
 
+10 # ааааа 24.07.2014, 22:44
активіст тебе почули,сьогодні вже Діжурка взяли!!!! :lol:
Відповісти
 
 
+11 # Активіст 24.07.2014, 22:52
Там сімейний підряд, одного беруть, трьох викуповують. Один з них вже засуджений умовно, кажуть відкупився. В нас не заборонено нічого - питання суми грошей. Не вірю, що цього разу буде інакше. Якби то правда, то може десятому заказали не копати, а так... не вірю.
Відповісти
 
 
+12 # ааааа 24.07.2014, 23:16
і один з них депутат!!!!!!!о такі в нас депутати!!
Відповісти
 
 
0 # Активіст 25.07.2014, 18:27
Та, депутати xренові, але незабаром перевибори, вперед!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 25.07.2014, 09:15
Ото бабла зрубають! Стільки, що ви Валентино і по телевізору не бачили!Хотілося б поподробніше про це знати. А матеріал який для сайту! Переглядів куча було б,а коментарів...
Відповісти
 
 
+1 # Активіст 25.07.2014, 18:25
та кажуть "не взяли", декілька його помп забрали, а з однією втікав, то не догнали...
Відповісти
 
 
+13 # Гість 24.07.2014, 09:02
Шановний Акт. От не подобаєшся ти мені, і все. Але я згоден з тобою.
Відповісти
 
 
+3 # Активіст 24.07.2014, 14:00
Чого це я тобі маю подобатися? Я що дівка на виданні? Нічого особистого, лише "суспільний інтерес"!
Відповісти
 
 
+14 # Гість 24.07.2014, 14:26
Прошу всіх хто як може підтримати та допомогти пораненому в зоні АТО Мельнику Віталію Івановичу з с. Сварині який зараз в військовому госпіталі Одеси.
Номер карти ПриватБанку 414949781204717 5
Відповісти
 
 
0 # xosяin 29.07.2014, 13:37
У Віталія поранення в ногу (осколок). Ще там же в госпіталі лікується хлопець із Білого, у Вінниці -- чоловік із Степангорода, а в Сарнах -- із Зеленого.
Усі вони потребують нашої підтримки! Не відмовляйте волонтерам!
Але стережіться шахраїв: повідомляють, що у Заболотті по хатах ходили двоє людей, чоловік і жінка (по зовнішності наче мадяри, угорці або румуни). Вони тикали в очі якісь папери з чіткою мокрою печаткою і запевняли, що мають дозвіл на збір коштів для АТО від сільського голови. Але коли хто при них зателефонував до Лесі Іванівни у сільраду, то дременули так, що й ну.
Тож перевіряйте документи усіх волонтерів!!!!
Відповісти
 
 
0 # ааааа 24.07.2014, 22:46
а які поранення!!!вчо ра наші жителі зібрали допомогу солдатам то говорять що машина попала під обстріл під Амбросіївкою!!
Відповісти
 
 
-5 # Надія 25.07.2014, 10:04
Таке враження,Активі сте та Валентино,що Ви прийшли на цей світ аби позлорадствуват и,когось посадити,когось втопити в багні.Депутати( яких самі ж вибирали)погані ,всі керівники не такі як треба,хто що не робить-все не так,обговорення будь-якої статті в вас викликає негативні думки.То може вже виходьте з підпілля і беріться за роботу,покажіть ,як треба працювати,підні майте економіку.Чи ви здатні тільки галасувати і підбурювати людей,а як до справи,то в кущі.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 25.07.2014, 14:36
А що ім остається робити коли Активіста до влади не допускають,а Валентину до бурштину.Ото вони і казяться.А якщо ще чуть масла в огонь підлити то вони готові себе за попу вкусити (особливо Акт.) :P
Відповісти
 
 
-5 # Активіст 25.07.2014, 18:23
Ну якщо тебе від кормушки відсунули, то звичайно ти знаєш, що таке "до влади не допускають", а нам з Валентиною влада до cраки в прямому і переносному сенсі, ми не знаємо її смак, на відміну від тебе. Але твій час пройшов, шановний Гіс., стоїш на біржі, то стій мовчки, а то знімуть.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 29.07.2014, 09:15
Промазав, шановний Акт.Не по тому стрілив.Як каже наша шановна Соло, і чого ти з цепу зірвався? І ще. А що, на біржу ти ставиш і знімаєш, що такий впевнений що знімуть?Недовго залишилосмя ждати,і тобі кіслород перекриють,куди тоді підеш,адже працювати не вмієш,тільки керувати і то в певних межах.Кому ти такий потрібен?
Відповісти
 
 
+2 # Активіст 25.07.2014, 18:19
Шановна Знайома. Кожен, звичайно, говорить те, що вважає за потрібне і має право на свою думку, але я готовий посперечатися. Ви пишите, що мені все не подобається. Та ні, не все. Те, про що подобається, я не пишу. Для цього є "Знайома", "Гопнік" і т.д. Це ваш хліб, який у вас виходить. Але я не критикую Вас, що в нашій країні все xреново, а ви про хороше пишете. Я дотримуюсь позиції - викрий погане, щоб воно стало хороше. Щоб зла на землі було менше!
А тепер скажіть: а що навколо так багато хороших керівників, депутатів, просто чесних людей-високопос адовців? Якщо ви себе вважаєте такою, то ваше право, але народ каже зворотнє. Я пишу про негатив не тому, що я позитив, а тому, що ТАК ЖИТИ НЕ МОЖНА, треба змінюватись. Бо якщо людина творить зло, а думає, що це - добро, то так і ніколи не зміниться, так і буде робити. Чи не так? ТО чи можна її за це хвалити? Ні.
Я не претендую ні на яку посаду тих, кого критикую, але не потерплю бардака. А "виходити із підпілля" не бачу сенсу, бо на сайті є свої читачі, а піднімати економіку з такими бездарами як сьогоднішні керівники вважаю марною справою, бо ВСІ ВОНИ ДУМАЮТЬ НЕ ПРО ДЕРЖАВУ, А ПРО ВЛАСНИЙ ГАМАНЕЦЬ.
Отака справа.
Відповісти
 
 
+16 # ааааа 25.07.2014, 20:20
шановна Знайома!!перш за все я пишу правду!!!керівн иком ніколи не планую бути,бо на життя заробляю при любій владі!!але знаєте коли робиться бардак,то просто не можу мовчати:сьогодн і ідучи по центру і дивитися як літню жінку на пішоходному переході чуть не збив мотоцикліст теж мовчки не можна,але побачите закриють як щось станеться,а так будуть тільки говорити!!ніком у не злорадствую,бо це гріх!!а на рахунок бурштину поїдьте в дубину,які там пустирі осталися!!а дітям,внукам що робити,там хоч один посадив деревце!!!чому в Клесові ніхто не миє???бо вийшли люди і сказали,поки закон про легалізацію не вийде,ніхто мити не буде!!а ми не так далеко від Клесова!!чому в нас так не можна зробити???що голова адміністрації нічого не рішає???
Відповісти
 
 
-1 # SoloUkraine 28.07.2014, 16:00
шановна Знайома, наших людей не крепко і підбуриш і шевеляться вони коли перед носом купюрами помахаєш,а так живуть по принципу "моя хата з краю...".Наші керівники дійсно нічого не роблять,а лише шкодять так за що ж їм слова вдячності говорити тай позитивних емоцій вони не викликають...

"...а як до справи,то в кущі...." - що до чого? багато звичайних людей без крісла і депутатського значка має вплив на події сьогодення????о тожбо і воно...Нічого не змінюється і завдяки таким як Ви нічого і не зміниться...При кро,що наша влада не прислуховується до людей, прикро що ніхто нічого не хоче змінювати, прикро,що навіть на цьому сайті ми всі як собаки зірвані з ланцюга намагаємось покусати один одного.
Відповісти
 
 
-6 # Siegfried 29.07.2014, 07:50
Я запитав свого знайомого чи він читає ПОЛІССЯ НЕТ? Відповідь:
"Читаю іноді. А те, як дехто коментує, я називаю СЛОВЕСНОЮ М А С Т У Р Б А Ц І Є Ю."
Ви, СОЛО ЮКРЕЙН, в це опреділення не попали.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 29.07.2014, 09:44
Здоров,німцю! Десь пропав ти,наверно в отпуску. На остров Балі наверно іздив що так довго не коментірував.Я тоже дома не сидів, з Миколою на скірдовку под Кієв іздили,два дні були,но Микола запив і його вигнали,а я і сам поіхав до дому.Но інтересує мене следующеє.Отеє шо ти пишеш тут,то шо все словесна мастурбація?Мен е напримєр сам В.В. хвалив тут.Казав шо весело пишу і все у нас хорошо.Помніш? А ти..Ех,ти,а ще друг.Обіжаєш браточку.Бачу з SaloUkraine мур-мур...А вона между прочим сателит Актівіста.Прави льною дорогою ідеш браторчку. :-)
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 29.07.2014, 11:04
Привіт, друже. Я час від часу перечитую тут. Але ліньки коментувати. А просто так, щоб поляськати, то на це є інші. А щодо мого попереднього комента, то не я ж так назвав тутешнє словоблуудіє. Мій товариш підкреслив: ДЕЯКІ КОМЕНТАРІ. То ми, таке би, не того.... не самоудовлєтвора ємся. :-)
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.07.2014, 17:51
А чому це ти себе собакою зврваним з ланцюга обзиваєш. Я був про тебе іншоі думки. :-)
Відповісти