Авторизація

HomeНовиниОфіційноЛеоніда Закревського призначено головою суду

Леоніда Закревського призначено головою суду

( 4 Votes )

Відповідно до  Закону України  «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» від 8.04.2014 року №1188-VII, 29 травня 2014 року зборами суддів Володимирецького районного суду Рівненської області шляхом таємного голосування обрано головою Володимирецького районного суду Рівненської області Закревського Леоніда Володимировича.

Закревський Леонід Володимирович народився в смт Рокитне Рівненської області.

З 1986 по 2010 рр. працював в органах внутрішніх справ УМВС України. У жовтні 2010 року Указом Президента України №951/2010 був призначений на посаду судді Володимирецького районного суду Рівненської області. Рішенням Вищої Ради юстиції від 25.09.2013 року №1082/0/15-12 призначений заступником голови Володимирецького районного суду.

29 травня 2014 року Леонід Володимирович приступив до виконання обов’язків голови Володимирецького районного суду Рівненської області.

Тетяна ХУТКА,

Керівник апарату суду.

 

Коментарі   

 
+18 # Гість 04.07.2014, 15:47
ну як заввжди шило на мило (ЦЕНЗУРА)
Відповісти
 
 
+18 # Гість 05.07.2014, 20:47
Цей (ЦЕНЗУРА) навіть читати не вміє! Як він буде когось судити. В міліції всі на нього плювались, воно купило посаду судді, а тепер лізе вгору по кар'єрних щаблях! І де ж питається боротьба з корупцією? Таких як він треба самих судити, бо на їх совісті не одне зламане життя. Жага грошей і влади...
Відповісти
 
 
+5 # Активіст 06.07.2014, 13:28
А ще з "мусора" НІКОЛИ ТОЛКОВОГО СУДДІ НЕ БУДЕ! Бо психологія мента налаштована, щоб посадити, звинуватити. Правосуддя ж мусить бути на засаді "презумпція невинності". Тобто психологія хорошого судді - психологія адвоката, але без перегибу! ВСЮ ВЛАДУ ТРЕБА ЗМІНЮВАТИ! ПЕРШИХ - СУДДІВ!!!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 06.07.2014, 19:26
Ух ти який....
Відповісти
 
 
+2 # Активіст 06.07.2014, 21:49
Відповісти
 
 
+12 # SoloUkraine 07.07.2014, 16:13
Який жах...І це наше прагнення до кращого майбутнього???
Відповісти
 
 
-11 # Гість 07.07.2014, 16:24
Жах це коли до тебе хтось на мітлі прилетить.Оце жах.А то сидить собі мужик за столом,нікого не чіпає і вже жах у тебе. Щось конкретне можеш про нього? Не можеш.Комусь і суддею треба бути, але не тобі.
Відповісти