Авторизація

HomeНовиниОфіційноУвага! Триває операція «МАК»!

Увага! Триває операція «МАК»!

( 0 Votes )

Профілактичні заходи виявлення посіві та випадків розповсюдження снодійного маку триватимуть до 26 вересня 2014 року. Мета виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель.

Працівники Кузнецовського МВ УМВС України в Рівненській області попереджають мешканців Володимирецького району, що законодавством передбачено адміністративна та кримінальна відповідальність за незаконне вирощування нарковмісних рослин.

Так, відповідно до чинного законодавства передбачена адміністративна відповідальність за порушення вимог статті 106-2 (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до 10 рослин тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.

Відповідно до вимог статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель), за незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п'ятдесяти рослин караються штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Згідно з вимогами частини 2 статті 310 КК України, за незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель особою, яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, або вчинені за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості п'ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п'ятдесят і більше рослин, караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

У разі виявлення незаконного вирощування нарковмісних рослин чи посівів на присадибних ділянках маку, дикоростучих кущів конопель просимо громадян телефонувати на лінію «102» чи звертатись до дільничного інспектора міліції, який обслуговує Ваше село чи селище.

Ірина ЛЯШУК, ст.інспектор по РН та ГФ Кузнецовського МВ
 

Коментарі   

 
+12 # Гість 11.06.2014, 16:31
Ціх ліньтяїв треба половину на донбас направити, а то їм немає чим займатися і у Володимирці їх всерівно нікого не видно.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 12.06.2014, 09:58
Чому це лінтяі!? Можна ще провести операціі "Буряки", "Картопля" та "Капуста"(в тому розумінні як це тепер розуміють).А у Володимирці тому міліціонерів не видно,що працюють по європейські. Он в Європі кажуть що поліцейського ніде не видно,але кругом порядок.От і ми до того йдемо.
А Ви кажете лінтяі.
Відповісти
 
 
+6 # SoloUkraine 12.06.2014, 22:40
В Європі поліція працює виконуючі свої прямі обов'язки тому в них порядок і знаходяться під надійним контролем керівників!А наша поліція не може собі придумати чим зайняти робочий час,щоб скоріше закінчився робочий день,а головне НЕМАЄ БАЖАННЯ наводити порядок.А для чого???Подумаєш когось вбили,когось пограбували,ког ось ЗГВАЛТУВАЛИ - ну що поробиш якось воно буде переживем...а саме прикро,що "риба гниє з голови" - яке керівництво такі й підлеглі...
Відповісти
 
 
-8 # Гість 13.06.2014, 08:57
А де саме ти була у Європі,що так добре знаєш як там працює поліція?Наші поліцейські такі самі як і ми з тобою,тут вони виросли,виховув алися,тут і працюють.І ще одне запитання до тебе.Слово "згвалтували" чому з великоі букви? Розумію щоб усі побачили. Але щось не допетраю це ,що бажання чи пропозиція? :lol:
Відповісти
 
 
0 # Активіст 13.06.2014, 13:30
Це ПРОПОЗИЦІЯ Гостя згвалтувати :lol: :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.06.2014, 16:47
Ні-і-і!!! Не буду більше!!! І не хочу!!!
Є зустрічна пропозиція, може SolovUkraine того...,ну розумієш...
Відповісти
 
 
-1 # Гість 16.06.2014, 12:22
А що, наш Активіст голубий!? Таке ж придумати треба!
Відповісти
 
 
+3 # Активіст 16.06.2014, 19:25
Це не Активіст голубий, а Гість безграмотний, ти ж запитував в Соло - це бажання чи пропозиція? От я і відповів за Соло, що це ПРОПОЗИЦІЯ ТЕБЕ НАГНУТИ. Бо в тебе така думка: якщо когось, то нормально, а якщо тебе, то ГВАЛТ.
Відповісти
 
 
-9 # Гість 13.06.2014, 08:44
О, проснулася! Добрий ранок Сало в Украіні!Як спалося? Що снилося? Невже тобі сняться тільки погані керівники?Оглян ися кругом себе керівники різні бувають і добрі і погані. як і всі іннші.
Відповісти
 
 
+2 # Активіст 13.06.2014, 19:55
Керівники бувають різні, а ось ПІДЛАБУЗНИКИ ВСІ ОДНАКОВІ!
Відповісти
 
 
+5 # SoloUkraine 13.06.2014, 14:55
Слово з великої букви тому,що це актуальна тема попередньої статі!

Навідмінно від декого я працюю і немаю часу цілодобово сидіти на сайті і перекручувати чужі імена і ніки...Я в курсі ,що керівники бувають різними - працюю на чудового керівника напевно це і є моєю критерією оцінки всіх інших великих босів тому що судячи по своєму керівництву я бачу ,що зробити можна все - було б велике бажання,совість і людяність)))Пог одьтесь не дуже багато вимог???
Відповісти
 
 
-2 # Гість 13.06.2014, 17:04
Премію отримаєш. Гарно лизнула. Тільки ще покажи що ти написала своєму начальнику бо вони в основному (начальники) з компютером на "Ви" і пошепки розмовляють. Хіба якщо якийсь продвинутий то може в дурня в карти пограти,а
на сайті сидіти,то в мене робота така,а роботу сама знаєш не вибирають.
Відповісти
 
 
+1 # SoloUkraine 14.06.2014, 13:48
Обов'язково покажу!!!Отрима ю премію віддам тобі купиш собі вітаміни для покращення роботи мозку)))))можу ще й пів зарплати пожертвувати раз у вас шановні гості все міряється фінансами...
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 14.06.2014, 15:41
:-)
Відповісти
 
 
+2 # Гість 16.06.2014, 15:30
:lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+2 # ааааа 16.06.2014, 22:00
soloukraine я пропоную тобі відповідати тільки зареєстрованим користувачам!!а не всяким лизунам,які все лижуть комусь
Відповісти
 
 
+1 # SoloUkraine 16.06.2014, 22:17
Дякую,Валентино ! Хороша порада!Свого ніку не вказавши мають наглість насміхатися над іншими...краще б книги читали - можна почати з Букварика!!!))) )))))))) :-)
Відповісти
 
 
+3 # Гість 17.06.2014, 08:50
Ну тепер тримайся! Вже дві зійшлося. Спасибі за премію на вітаміни і за пораду почитати Букварика, але ні одне з Ваших побажань не збудеться,тому що, премію Ви мені не віддасте, а букварика я скурив ще до Нового року.
Відповісти
 
 
+2 # SoloUkraine 17.06.2014, 09:39
За свої слова я відповідаю - якщо отримаю обо'язково віддам)))
Відповісти