Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗвернення голови Володимирецької РДА до жителів району

Звернення голови Володимирецької РДА до жителів району

( 2 Votes )

 

Трагічні події, що відбулися в останні дні в Україні свідчать про те, що провокатори та сепаратисти не зупиняться ні перед чим заради дестабілізації ситуації в країні. Протягом останніх місяців, ми переконалися, що підгрунтям для втілення провокацій є масові заходи.

У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в Україні, беручи до уваги можливість здійснення провокацій, терористичних актів та протиправних дій на території України з метою дестабілізації ситуації, на 9 травня 2014 року проведення розважальних заходів буде обмежено.

Але підтримуючи традиції святкування 9 травня, у районі відбудеться проведення 48-ї мотоестафети приуроченої до 69-ї річниці Дня Перемоги та святкові мітинги. Ми не можемо позбавити цього ветеранів. Це свято як ніяке інше повинне об'єднати людей.

Тому звертаюся до вас, жителі Володимиреччини, з проханням гідно вшанувати усіх загиблих з максимальним уникненням будь-яких провокацій та протиправних дій.

 

 

Коментарі   

 
0 # Гість 08.05.2014, 15:02
проект "Єдина Україна""http:/ /www.edynaukrai na.com.ua -прийміть участь!!!
Відповісти
 
 
+12 # ааааа 08.05.2014, 19:31
Володимир Володимирович до вас є запитання?скажі ть чому коли ви стали до роботи,помпи почали мити кожен день???ви думаєте люди цього не бачать!!
Відповісти
 
 
+18 # SoloUkraine 10.05.2014, 13:59
Шановний Савонік В. дайте відповідь на наступне запитання:"Яког о, вибачте,біса,пі д час мітингу і виступів на трибуні з поздоровленнями між людьми ходила Ваша мама і перед самим вашим носом роздавала агіт. пресу "Свободи".Ви як ніхто повинні були знати ,що було велике проханння не дратувати людей політикою під час мітингу і в місцях скупчення людей.Це яким несвідомим патріотом бути щоб ослухатись і провокувати жителів району...Людям дуже це не сподобалось.Вам днів мало для роботи?????Став те свій намет тоді на цілий день,а не на півтори години для відчипного і працюйте...Ви поки що нічого для жителів не зробили,поваги і шани не заробили і використовувати крісло показувати,що вам все дозволено не потрібно...Чека ю відповіді і пояснення ваших дій...
Відповісти
 
 
+11 # Активіст 10.05.2014, 14:57
Оце сила слова! Аж я злякався :eek:
Відповісти
 
 
+4 # Гість 10.05.2014, 17:36
ми стобой зустрілись в чаті ти себе назвала катєй а насправді ти іван ух який ти хуліган :P
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 10.05.2014, 21:46
Хуліган я, хуліган, хуліган я врємєнний.
Нє скажу в какой дєрєвнє єсть мужик бєрємєнний.
Відповісти
 
 
0 # Активіст 10.05.2014, 23:34
Головне, щоб мужик знав - мільйон зелених получить :lol:
Відповісти
 
 
+4 # SoloUkraine 13.05.2014, 10:36
Володимире, я за три дні таку і не дочекалась відповіді...чи можливо у Вас якийсь кастинг людей з якими Ви хочете чи не хочете спілкуватись... Люди чекають пояснень...Спро стовувати не вийде в мене є фото з мотоестафети які підтвердять мої слова.
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 13.05.2014, 11:41
От же ж ця в'ідлива народна позаштатна "преса". І фотофакти в неї є, і запитання прямо в лоб... Ех!!!
Дорогенька Ви наша ЄДИНАУКРАЇНАчко , яка тут може бути відповідь? І так все зрозуміло. Єдине що після цього може статися -- це Савонік В.В. і партія(об'єднан ня) зроблять висновки і виправлять ситуацію. Вийшов невеличкий ляп. Але це не смертельно. Більшого б горя не було.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 13.05.2014, 12:02
А фото можна собі... ну наприклад, на стіні повісити.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 13.05.2014, 21:52
Оце так "порушення", оце так "кримінал"... :-*
Відповісти
 
 
+2 # SoloUkraine 13.05.2014, 12:00
Я на такі дійства завжди маю при собі фотоапарат.Любл ю фіксувати цікаві події..."Свобод а" попалась в кадри і люди були не задоволені тим що їм заважають відпочивати.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 14.05.2014, 05:54
А де був ваш фотоаппарат разом з Вами, коли в минулому провладна партія використовувала для агітації державні приміщення, транспорт, кошти, робочий час, підлеглих працівників???) )) Чи Ви так грізно раніше вимагали б пояснень від Володимира Федоровича та ін. представників влади?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 14.05.2014, 09:51
дійсно а де ж ваш, шановний Гість, фотоапарат був, показував би тепер "транспорт, кошти, держ приміщення", а не голословив. як на мене Соло України, поставила цікаве питання не через те, що це кримінал, чи порушення, просто савонік виступав проти святкування дня перемоги, писав звернення щоб не було провокацій, а коли все ж дійство відбулося, політична сила яка привела його до влади ці ж провокації і влаштувала.
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.05.2014, 14:51
Шановний Гість - шановному Гостю: з фотоапаратом ніколи за "кущами" не ховався, а завжди відкрито висловлював свою думку про регіоналів та їх методи "впливу"...
До речі, де можна прочитати виступ Савоніка проти святкування Дня Перемоги? (якщо вірити цитаті з Вашого коментаря)
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.05.2014, 15:48
У стенограмі останньої сесії районної ради? зрештою можна в його самого спитати
Відповісти
 
 
-13 # Гість 13.05.2014, 12:26
Що ви всі вчепилися за того савоніка і його маму. людина самодостатня має жінку і т.д. Ну ходила його мама з агіткою ну той що з того він що відповідає за свою маму може його мама фанатка свободи
хто ж винен що наш комуністичний район хоче масові гуляння на фоні війни на сході гинуть люди а вам козлам подавай діскотеку.
Відповісти
 
 
+14 # Активіст 13.05.2014, 22:33
Мама чи баба тут різниці немає. Цей факт говорить про те, що прийшла нова партія до влади - і їй все має бути дозволено. Спочатку можна агітувати (провокувати) під час масових заходів, потім в день виборів і т.д. Закінчиться фальсифікацією і каруселями. А ви будете писати: це не Савонік - це його мама, він за неї не відповідає. Та ні - відповідає. Бо вона, як і всі ми - житель нашого району, а значить будь-ласка всі мають бути однакові перед законом, а то що значить мама Савоніка - "священна корова"?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 13.05.2014, 13:54
соло ін Укрейн візьми будь-ласка фотік і сходи ввечері на площу там від тебе буде більше користі або вранці стань біля ставка
виклади пару фотів на сайт щоб люди бачили своїх героїв, а то камери походу нам не бачити ще років з 10 поки осмоловичі будуть керувати
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.05.2014, 15:08
Ага,на площі чи біля ставка.Там,якщо когось сфоткаєш то можуть по голові [ЦЕНЗУРА]нути, або по попі настукати.Добре якщо нормальні пацани попадуться та тільки [ЦЕНЗУРА]нуть і на другий день тільки голова болітиме.
Відповісти
 
 
+3 # Активіст 13.05.2014, 21:58
Після таких слів думаю варто виставити ці ганебні фото агітації під час масового заходу, і "[ЦЕНЗУРА]нути" цього Гостя-ЧЛЕНА із партії "Свобода". А може це сам "експонат" пише?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 14.05.2014, 17:39
Пане мордератор! :lol: Якось дивно ви налаштовані,то спочатку пропускаєте слово,а потім через деякий час його вилучаєте.З якого це часу слово "тр ахнути" стало підпадати піл цензуру?Кожен розуміє його так, як він його розуміє,а ви його зрозуміли не так як треба.
Відповісти
 
 
-12 # Володимир 13.05.2014, 23:45
Шановна Валентина і шановне соло. Спілкуватись буду на прйомі громадян заходьте коли зручно поговоримо, зясуємо проблему, можливо навіть спільно знайдемо шляхи її подолання. Хочу в очі дивитись співрозмовнику
Відповісти
 
 
+10 # Активіст 14.05.2014, 07:41
Іншого я не очікував. Часто в новинах повляється інформація: той чи інший політик на Фейсбуці чи Істаграмі висказався так чи інакше. Це стало нормою: спілкування на електронних сторінках. А в нас все по-старому: треба закритися і проводити прийом. Щось схоже я вже писав: якщо сталося порушення закону, треба виявити, заяву написати (прийти на прийом), свідків (фото) предоставити, потім спільно знайти шляхи подолання, наперед знаючи що покарана людина не буде. Впізнаєте стару владу? Це що за велике "цабе", що в очі кожному хоче дивитися?
Відповісти
 
 
+6 # Siegfried 14.05.2014, 08:12
Згідний на 200%. А останнє речення недоречне.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 14.05.2014, 14:38
А що ви хотіли, щоб Володимир спілкування вів на сайті, вирішував питання, а всі б сиділи, читали і критикували кожне його слово...
Відповісти
 
 
+6 # Активіст 14.05.2014, 22:39
Порошенко пише на Фейбуці, Яценюк пише в Твітері, а що Савонік не вміє писати на Полісся.нет відповіді на звернення громадян?
Відповісти
 
 
+14 # Гість 14.05.2014, 10:01
Володя ти пишеш з помилками (це раз), "шляхів подолання, з"ясування проблем" не має чого шукати, для грамотних тут і так все ясно (це два), про "буду на прийомі" не сміши (це три) ти вже обіцяв на цьому ж сайті зустріч 4 травня в БК - де вона?
Відповісти