Авторизація

HomeНовиниОфіційноГоловою Володимирецької РДА призначено Володимира Савоніка

Головою Володимирецької РДА призначено Володимира Савоніка

( 1 Vote )

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 633/2014-рп

Про призначення В.Савоніка головою Володимирецької районної державної адміністрації Рівненської області

Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України:

Призначити САВОНІКА Володимира Володимировича головою Володимирецької районної державної адміністрації Рівненської області.

Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ

17 квітня 2014 року

Джерело: president.gov.ua

 


 

Коментарі   

 
+2 # Lavr 17.04.2014, 16:24
Ну що ж. Прапор йому в руки!
Відповісти
 
 
+7 # Активіст 17.04.2014, 19:45
Абсолютне приниження поняття "влада", бо крім того, що влада повинна бути чесною, то ще й досвідченою і авторитетною. А який Савонік авторитет? А досвід? Під питанням - чесність. "Хай чабан, усі гукнули,за отамана буде":-) :-) :-)
Відповісти
 
 
-5 # Активіст 17.04.2014, 21:59
Хто придував таке голосування: кого ви хочете бачити головою суду Закревського чи Котик? Я взагалі не хочу бачити цих персон, не то що головою. А де варіант :проти всіх!? Та що це за виборча посада голови суду? Чи це спам якийсь???
Відповісти
 
 
+2 # Гість 18.04.2014, 08:29
Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні" змінено порядок призначення голів місцевих судів. Так, голова місцевого суду, його заступник, призначаються на посади строком на один рік шляхом таємного голосування із числа суддів цього суду, але не більш як на строк повноважень судді.
Голова місцевого суду, його заступник призначаються на посади шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють у відповідному суді.
Суддя, призначений на адміністративну посаду у порядку, визначеному цією статтею, не може обіймати одну адміністративну посаду відповідного суду більш як два строки підряд.

Але до чого тут обговорення на сайті? Судді самі виберуть з-поміж себе достойного, хто б міг (захотів) очолити суд на рік)))
Відповісти
 
 
+2 # xosяin 18.04.2014, 08:30
Закон України від 8 квітня 2014 року № 1188-VII "Про відновлення довіри до судової влади в Україні"
"З дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що звільнені з адміністративни х посад, голови вищих спеціалізованих судів, їх заступники, голови апеляційних судів, їх заступники, голови місцевих судів та їх заступники. З дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що звільнені зі своїх посад, також секретарі судових палат вищих спеціалізованих судів, їх заступники та секретарі судових палат апеляційних судів."
"Голова місцевого суду, його заступник, голова апеляційного суду, його заступники, секретарі палат апеляційного суду, голова вищого спеціалізованог о суду, його заступники та секретарі палат призначаються на посади строком на один рік шляхом таємного голосування із числа суддів цього суду, але не більш як на строк повноважень судді."


Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов закликав виконуючих обов’язки голів судів Рівненської області забезпечити прозору та відкриту для представників ЗМІ процедуру обрання голів суду та їх заступників.
Про це йдеться у зверненні, адресованому виконуючим обов’язки голів судів Рівненської області:

«Відповідно до прийнятого Закону № 1188-VII його метою є, зокрема, утвердження верховенства права в суспільстві та законності у діяльності судів, а також відновлення довіри до судової влади в Україні.
Втаємничення та проведення закритих від представників ЗМІ зборів суддів для обрання керівників судів та їх заступників не сприятиме реалізації цієї мети та ще більше посилить недовіру суспільства до судової влади в країні".

Закликаю виконуючих обов’язки голів судів завчасно повідомити представників ЗМІ про дату, час та місце проведення зборів суддів та у такий спосіб надати суспільству можливість спостерігати за дотриманням принципів прозорості та неупередженості у питанні обранні голів суду та їх заступників» - йдеться у заяві голови обласної ради.
Відповісти
 
 
+1 # Lavr 18.04.2014, 09:59
Чому дискусія перейшла на тему суддів? Савоніка ж не призначили суддею. Чи може це такий-собі маневр "огнём и колёсами" для зміни теми?
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 18.04.2014, 10:39
Ні-ні, що ви, журналюги теж люстрації бояться!
Просто уявіть: ви приходите до суду і кажете самому головному судді: Так, чуїш, я за тебе голосував, нємєдлєнно приймай рішеніє в мою пользу! А він тобі: Та добре-добре, ось, нате, вже готово! Може, кохве, коньячило?.. Ну, будьмо... Ось баличком закусіть. Чи, може, ікорки? Через рік ізнов вибори, ви ж за мене прогаласуєте, правда ж?..
Кайф...
От що значить народний рейтинг!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 18.04.2014, 14:01
Кажете какаву-кохе,бал ичок,ікорки,а може навіть сала перерошого хочете від голови суду якого вже вибрали?
А лізди не хочете?!!
Відповісти
 
 
-2 # Siegfried 19.04.2014, 10:28
А лізди не хочете?!! Що то за продукт і з чим його споживають? І де його взяти?
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 18.04.2014, 08:54
А як же рейтинг народної довіри?
У голосуванні про суддів, до речі, новий модуль: дозволяє проголосувати лише 1 раз із одної ІР-адреси. Я сьогодні пробував ще раз проголосувати: тільки результати показує, зараза... Так що накруток не буде (хіба телефонне право спрацює).
До речі, у цьому опитуванні встановлено чіткий термін: до 6 травня. Цього ви хотіли?
Відповісти
 
 
-2 # Депутат 18.04.2014, 09:34
Що значить "телефонне право"? Хочеться достоірної інформації.
Відповісти
 
 
+2 # xosяin 18.04.2014, 10:09
Телефонне право -- коли ви телефонуєте своїм друзям і кажете: "Там за мене голосування іде, проголосуй будь ласка, добре? З мене пиво". Якось так. :zzz
А ви про що подумали? :P
Відповісти
 
 
+3 # Депутат 18.04.2014, 09:34
Не вистачає в опитуванні "проти всіх", чи так задумано?
Відповісти
 
 
0 # xosяin 18.04.2014, 10:08
Це ж не вибори президента, проти всіх у законі не передбачено. І де вам взяти нового суддю, якщо ви проти всіх?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 18.04.2014, 09:01
Про Васю забули.Включіть Васю і побачите який рейтинг у цих суддів.А головою буде не Котик і не Закревський.Зак он уважно читайте.
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.04.2014, 09:50
Якщо уважно читати, то головою може бути як будь-хто з названих Вами осіб, так і з тих, кого ви не назвали. Той, за кого проголосує більшість.
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 18.04.2014, 10:06
Буде той, хто має найбільший стаж судді. Або має найвищу довіру серед колег-суддів.
Відповісти
 
 
+6 # Депутат 18.04.2014, 09:35
Привітання Володимиру з призначенням. Бажаю гідно нести нелегку ношу.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 18.04.2014, 09:46
Не знаю що там у Кієві,які розпоряженія пишуть бо тепер не читаю.А от тільки що в 10 год. 40 хв.заглянув на сайт Володимирецькоі РДА,думаю там правду завжди пишуть,і бачу що у нас голова Ткачук В.Ф., а заступником Вакуліч П.С.То де правда? А правда в тому, що як нічого не робили так і не роблять і робити не будуть.О!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 18.04.2014, 14:10
В 15.00 знов заглянув на сайт Володимирецькоі РДА.А там без ізмінєній.одне з двох, або туди распоряженіє не дойшло,або точно нічого робити не хочуть.О!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 18.04.2014, 20:56
Як на мене то коли держава стоъть на колінах експеременти проводити неварто. Не потрібно дивитись на колір шапки, основне це професіоналізм. А коли ситуація стабільна будь-ласка. Проти Савоніка як людини нічого немаю, щодо управлінця, можливо теж але потрібно досвіду як мінімум 2 роки щоб він ним став.
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 19.04.2014, 10:34
Стане. Все буде гаразд. І не в шапці справа. Ми вже не раз бачили проффффесіоналі в біля керма. Ну дууууже досвідчених.
Відповісти
 
 
+1 # ааааа 18.04.2014, 22:09
друзі головне призначення сьогодні відбулося в області!!сьогод ні призначили керівника міліції області-Миколу Щирука.який в першу чергу заявив-що повністю зупинить нелегальний видобуток бурштину.а дебати по кандидату були гарячими передає сайт Цензор нет.
Відповісти
 
 
0 # Гість 23.04.2014, 13:28
головний обхеесник і підприємець Тернополя порядок наведе????? *криша * ПОМІНЯЄТЬСЯ, і все:)
Відповісти