Авторизація

HomeНовиниОфіційноБлагодійна акція «Допоможімо обездоленим дітям 2013»

Благодійна акція «Допоможімо обездоленим дітям 2013»

( 0 Votes )

Рівненське обласне відділення Дитячого фонду України, яке 25 років опікує обездолених дітей області, цього року з нагоди Різдвяних та Новорічних свят, проводить з 20 жовтня до 20 грудня на Рівненщині благодійну акцію-двомісячник «Допоможемо обездоленим дітям-2013».

Мета акції звернути увагу суспільства на складні дитячі проблеми та надати суттєву матеріальну допомогу дітям-сиротам, дітям, залишеним без опіки батьків, «Дітям Чорнобиля» та іншим дітям, які потре­бують підтримки суспільства. Життєвий рівень значної кількості цих дітей в даний час, при постійних інфляційних процесах та дорожнечі, знаходиться далеко за межею бідності. У них відсутнє елементарне: одяг, взуття, продукти харчування та інші предмети першої необхідності. Ці діти часто хворіють, не маючи коштів на лікування.

Певної уваги, навіть після 26 років аварії на ЧАЕС, потребують «Діти Чорнобиля». У Рівненській області є 6 районів, які відповідають зловісній назві «Чорнобильська зона». Ці два слова означають різного виду ракові пухлини (серед яких рак щитовидної залози один із найпоширеніших) і генетичні мутації. Необачне поводження з атомною енергією завдало страшного удару по генофонду нації. І за це найперше розплачується цвіт України діти. Не дивлячись на те, що держава розгорнула широкі програми допомоги і лікування постраждалих від аварії на ЧАЕС, багато дітей не отримують екологічно чистих продуктів харчування, необхідного лікування, не забезпечені необхідними ліками та належними побутовими умовами життя.

Ми просимо усі трудові колективи району прийняти участь у цій акції акції добра, милосердя та турботи про обділених долею дітей.

Пропонуємо під час двомісячника провести суботники, недільники по благоустрою територій дитячих установ та майданчиків, збори коштів, ярмарки, благодійні вечори, конкурси, спектаклі на користь дітей, бесіди, конференції по захисту прав та інтересів дітей та інше.

Допоможіть обездоленим дітям! Ваша матеріальна допомога не тільки принесе дітям-сиротам радість і вогник надії у їхніх зболілих дитячих душах, а й сприятиме підняттю ролі і значення вашого колективу в суспільному житті України. Ніяка сума не є замалою. Ніяка матеріальна допомога не є зайвою.

Зібрані кошти просимо переказати у Рівненське обласне відділення Дитячого фонду України, код ЗКПО № 05810287, на рахунок № 2600000017231 у філії ПАТ «Укрексімбанк», м. Рівне, МФО 333539. У платіжному дорученні просимо вказувати «Кошти дітям-сиротам» або «Кошти Дітям Чорнобиля».

Готівкою кошти просимо здавати тільки у касу Рівненського обласного відділення Дитячого фонду України за адресою РОВДФУ:

33014, м. Рівне, вул. С. Бандери, 39 (біля парку Т.Г. Шевченко), тільки у каб. 24 з 10-00 години до 16-00 години у робочі дні, або переказати через поштові відділення на місцях.

Про переказ коштів та необхідність надання Вам форми 4-ОПП просимо повідомити нас листом, телефоном 63-78-30 або на електронну пошту rrbcfu@gmail.com для здійснення контролю щодо переведення коштів банківськими установами на наші рахунки.

Переказані у РОВДФУ кошти не оподатковуються згідно чинного законодавства України; при переказі коштів за необхідності направимо потрібні підтверджуючі документи з податкової (форму 4-ОПП).

Заздалегідь дякуємо за підтримку найнезахищеніших категорій дітей. Бажаємо вам здоров’, радості, миру, процвітання та великих успіхів у всіх ваших хороших справах!

 

З повагою Антоніна мозолюк, голова правління РОВДФУ.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 100 гостей на сайті