Авторизація

HomeНовиниОфіційноВолодимирецький військовий комісаріат проводить набір на контрактну службу

Володимирецький військовий комісаріат проводить набір на контрактну службу

( 1 Vote )

 

Повідомляємо, що Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат Рівненської області проводить набір громадян України (чоловіків, жінок) віком від 18 до 40 років на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на посади рядового, сержантського і старшинського складу у військові частини по всій території України.

Вимоги до кандидата: відсутність притягнення до кримінальної відповідальності; придатність до військової служби за станом здоров’я; повна загальна середня освіта або проходження строкової військової служби.

Військовослужбовці контрактної служби, на відміну від військовослужбовців строкової служби, самі обирають місце служби, рід військ та військову професію.

Військовослужбовцям ЗСУ за контрактом держава гарантує: стабільне грошове забезпечення (у розмірі від 3600 грн.); одноразову матеріальну допомогу протягом року; виплату грошового забезпечення на оздоровлення; безоплатне щоденне одноразове харчування (обід) та трьохразове під час несення служби в добовому наряді; п’ятиденний (40 год.) нормований робочий тиждень; безкоштовне медичне обслуговування у закладах МО України; безкоштовне речове забезпечення; професійне зростання; можливість безкоштовно здобувати цивільну вищу освіту у вищих військових навчальних закладах України; щорічну відпустку (від 30 до 45 діб); відпочинок у санаторіях МО України; під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці мають можливість взяти участь у миротворчих операціях або інших заходах міжнародного військового співробітництва; пенсійне забезпечення.

Докладніша інформація за адресою: Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат, смт Володимирець, вул. Грушевського, 60. Тел. (03634) 2-33-67.

Військовий комісар Володимирецького об'єднаного районного військового комісаріату

підполковник А.В.УСІК

 

Коментарі   

 
0 # Гість 04.06.2015, 13:08
хочу призватись на выйськову службу за контрактом до лав ЗСУ.Я громадянин України,проходи в службу ,демобілізувавс я у 2003році.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 93 гостей на сайті