Авторизація

HomeНовиниОфіційно

Офіційно

Відбудеться пленарне засідання селищної ради

( 0 Votes )

З метою забезпечення гласності та прозорості у діяльності Володимирецької селищної ради повідомляємо, що на 22.03.2018 р. о 14:00 год в приміщенні Володимирецької селищної ради призначене пленарне засідання 30-ої сесії селищної ради.

У відповідності до розпорядження селищного голови від 09.03.2018 р. на розгляд ради винесені питання:

 

Споживачі отримують компенсацію від обленерго за неякісне енергопостачання

( 0 Votes )

НКРЕКП: Майже 1000 споживачів отримали компенсацію від обленерго за недотримання гарантованих стандартів якості електропостачання.

Питання щодо компенсацій ще 120 тисячам споживачів буде вирішено після перевірок НКРЕКП

 

Увага! Кір наступає!

( 2 Votes )

У районі станом на 7 березня вже 5 людей захворіли на кір. Зокрема, хворих виявлено у Степангороді, Хиночах (2), Іванчах та у Володимирці. Ситуація загострюється по всій Україні. Хвороба в наш район завезена з інших регіонів.

Так, наприклад, студента з навчання із Тернополя відправили додому на лікування, нині він перебуває в інфекційному відділенні.

 

Поліцейські реалії нашого сьогодення

( 0 Votes )

28 лютого працівники патрульно-постової служби, яка існувала в природі речей ще до реформування поліції, святкували своє професійне свято. Роки пройшли, на заміну ППС-никам прийшло багато інших термінів – від патрульної служби до груп швидкого реагування. Натомість, державтоінспекція взагалі перестала існувати.

Сьогодні водіям по селах легше. Поліція на місцях виконує обов’язки всіх і кожного: от вам штраф і за порушення ПДР, от вам штраф і за крадіжку півня. Та оскільки нас багато, а поліція одна, виходить, що вулиці патрулюються рідко.

 

Володимир Гройсман: «Легалізації бурштину не буде»

( 4 Votes )

У вівторок в прес-клубі Кабінету міністрів Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з регіональними ЗМІ. Теми розмови – звіт роботи Уряду, плани на 2018 рік, розвиток регіонів 

Небагато сучасних українських урядовців із владного олімпу мають бажання і таки зважуються на зустрічі «низового рівня», особливо із регіональними засобами масової інформації.

 

Сторінка 1 з 110

На даний момент 86 гостей на сайті